Jump to content


Photo
- - - - -

FK Radnički 1923 Kragujevac


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
112 replies to this topic

#31 Cort0 Maltese

Cort0 Maltese
  • Members
  • 1,294 posts

Posted 04 April 2012 - 18:22

Uostalom, imali ste 5 minuta nadoknade, nezasluzeno, pa opet nista niste uradili.


6 zamjena = 3 min. nadoknade. Dakle vaši su se po terenu valjali manje od 2 min. sveukupno?:lol:

#32 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 04 April 2012 - 18:52

Mislio sam da onaj pomocni navlaci za Zvezdu kad je digao ona dva nepostojeca ofsajda ali posle dignutog i ovog na kraju shvatam da covek ne znaPosted Image




ama u dlaku sam isto pomislio.



glede najseljačkije ekipe - pa Zvezdi onih 0:0 sa poluvremena bila puna kapa - obzirom da ih je onaj linijski imbecil 2x sačuvao. Plus, što se ponovila situacija iz utakmice sa Hajdukom da se na Zvezdinoj polovini svira 1 faul. :D

Kuljezević je iskusno krenuo da sačuva poluvreme i ubere bod.

glede valjanja - jeste seljačka fora.

PS bez uvrede, ali Zvezdini igrači su pokazali da su neuporedivo veća seljačija svojim faulovima i ponašanjem.

#33 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 04 April 2012 - 20:27

PS bez uvrede, ali Zvezdini igrači su pokazali da su neuporedivo veća seljačija svojim faulovima i ponašanjem.


Druze, posle onog transparenta i skandiranja Robiju ja bih da sam na tvom mestu cutao kao zaliven i ne bih pominjao nicije seljacenje. Samo zbog toga bi trebalo da vas bace u najseljackiju od svih seljackih liga jer vam je tamo ocigledno mesto.

#34 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 04 April 2012 - 22:44

Druze, posle onog transparenta i skandiranja Robiju ja bih da sam na tvom mestu cutao kao zaliven i ne bih pominjao nicije seljacenje. Samo zbog toga bi trebalo da vas bace u najseljackiju od svih seljackih liga jer vam je tamo ocigledno mesto.


pa sad, ako bi zbog navijača trebalo da se ide u takve lige, cenim da bi opet derbi bio Radnički-Zvezda. ;)

elem, iskreno se nadam da će zajednica odrapiti teško Radnički zbog onih transparenata i navijanja.

al ja govorim o igračima Zvezde, koji su pokazali zavidan nivo gluposti i bezobrazluka - od raspravki sa klupom Radničkog, preko grubih faulova do udaranja bez lopte.


plus, rekoh ti i posle utakmice sa Hajdukom ono o faulovima - i danas beše isto. 0 do1 faul na polovini Zvezde u PP. Ajd da su ovi igrali bunker, nego nisu. :D

#35 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 05 April 2012 - 01:14

al ja govorim o igračima Zvezde, koji su pokazali zavidan nivo gluposti i bezobrazluka - od raspravki sa klupom Radničkog, preko grubih faulova do udaranja bez lopte.


Daj, ne zezaj. Osim Kasalicinog glumatanja Brus Lija za siromasne paraplegicare nismo se nesto posebno istakli. Sa klupom Radnickog da sam ja bio na Mladenovicevom mestu raspravio bih se samarima. Kakav je to manir da se od igraca krije lopta i smeje mu se u facu kad dodje da je trazi? Nemam pojma o kakvim grubim falovima govoris, jedan jedini opasniji start je sankcionisan zutim iako se kasnije na usporenom videlo da Micko nije ni pipnuo igraca Radnickog. Zato je Tintor vec u drugom minutu za klizeci s ledja u Borhu dobio umilni pogled sudije. Sto se tog udaranja bez lopte tice to je potpuno smesno. Ne znam kako je izgledalo sa tribina ali na TV-u je ponavljano nekoliko puta i videlo se dobro da se radilo o klasicnom simuliranju. Lik je osetio da je Mladenovic ispizdeo zbog onog zajebavanja s loptom pa je pokusao jeftino da izvuce crveni za decka. Em jeftino, em lose odglumljeno.

Ali ono sto ste vi radili poslednjih dvadeset minuta je cisti horor. Iskreno se nadam da ce Robi narediti ekipi da nikada vise ne izbacuju loptu s terena zbog bilo cijeg izlezavanja. Od svih foliranja najgora su mi ona koja "apeluju na savest" pa kad simuliranje ne prodje onda se kuka kako protivnik nije bio posten i nije izbacio loptu, po sistemu - vidi majmuna nije mi dao da ga zajebem.

#36 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 05 April 2012 - 02:14

Spalevica su bili kao tudjeg celu utakmicu, s tim sto to niste verovatno mogli da vidite na tvu. Maksimovic mu je "poklonio" bar 2,3 lakta u skoku. Zvezdini igraci su igrali mnogo "seljackije", svaki start Radnickog koji je bio ostriji je i sankcionisan.

#37 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 05 April 2012 - 02:20

Daj bre, obrukali ste se - pocev od one stoke na tribinama, pa do padavicara i glumaca na terenu. Sramota da ovako igra ekipa koja pretenduje na 3 mesto.

#38 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 05 April 2012 - 02:35

Ja sa onima koji su istakli onaj transparent nemam nista. Takodje nemam nista ni sa onima koji su iz Kragujevca otisli na sever i skandirali protiv svog grada. Kompleksasi i jedni i drugi. Za valjanje - ne podrzavam, ali da ste nas bili ceo mec - jeste. Maksimovic i Mijailovic narocito.

#39 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 05 April 2012 - 02:43

I jos nesto, za price o anti fudbalu - da nas ne trenira Limeni, samo vi ste danas mogli da primite gol, mi nikako. U prvom poluvremenu smo bili mnogo bolji, da vas ne spasi linijski u ona dva navrata, ko zna sta bi bilo. U drugom je Kuzeljevic naredio onakav fudbal. Sustina je da vi ne biste dali gol sa onakvom postavkom, gde samo Lazovic zna i da prodje i da sutne i da centrira ne do sutra, nego do kraja nedelje. Ono sto su igrali danas Evandro i Kadu je sramota, ovi klinci su vam se trudili, ali nisu ni oni bog zna kakav kvalitet, Borha je obican balvan koji ne zna da prima loptu. A eksperiment zvani Vesovic je 2,3 puta da ovi nasi imaju m*da Prosinecki mogao da plati, ali imamo i mi puno nasih problema pa to nismo kapitalizovali. Jednu sansu ste imali, i kukate na nas antifudbal... da nije smesno, bilo bi tuzno, zaista.

#40 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 05 April 2012 - 03:30

Neko na Zvezdinoj temi napisao kako mu je drago zato što će RKG potonuti. :unsure:
Šta bi onda mi trebali da kažemo za Zvezdu posle onog incidenta na derbiju? Apropo valjanja i odugovlačenja igrača Radničkog, mnogo bolje je, IMO gledati i to nego onakve mečeve kakav je bio u poslednjem kolu u NS. -_- Kasalica je zaslužio direktan crveni za ono.
Čestitke Kragujevčanima na dobroj igri i osvojenom bodu.

#41 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 05 April 2012 - 03:58

Ja sa onima koji su istakli onaj transparent nemam nista. Takodje nemam nista ni sa onima koji su iz Kragujevca otisli na sever i skandirali protiv svog grada. Kompleksasi i jedni i drugi. Za valjanje - ne podrzavam, ali da ste nas bili ceo mec - jeste. Maksimovic i Mijailovic narocito.


Da li ti to izjednacavas odluku pojedinca za koga ce da navija i najprljaviji sovinizam Posted ImagePosted Image

Zbog onih govana, ocekujem da vam bar suspenduju stadion

Edited by medobrundo, 05 April 2012 - 04:05.


#42 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 05 April 2012 - 06:12

Daj, ne zezaj. Osim Kasalicinog glumatanja Brus Lija za siromasne paraplegicare nismo se nesto posebno istakli. Sa klupom Radnickog da sam ja bio na Mladenovicevom mestu raspravio bih se samarima. Kakav je to manir da se od igraca krije lopta i smeje mu se u facu kad dodje da je trazi? Nemam pojma o kakvim grubim falovima govoris, jedan jedini opasniji start je sankcionisan zutim iako se kasnije na usporenom videlo da Micko nije ni pipnuo igraca Radnickog. Zato je Tintor vec u drugom minutu za klizeci s ledja u Borhu dobio umilni pogled sudije. Sto se tog udaranja bez lopte tice to je potpuno smesno. Ne znam kako je izgledalo sa tribina ali na TV-u je ponavljano nekoliko puta i videlo se dobro da se radilo o klasicnom simuliranju. Lik je osetio da je Mladenovic ispizdeo zbog onog zajebavanja s loptom pa je pokusao jeftino da izvuce crveni za decka. Em jeftino, em lose odglumljeno.

Ali ono sto ste vi radili poslednjih dvadeset minuta je cisti horor. Iskreno se nadam da ce Robi narediti ekipi da nikada vise ne izbacuju loptu s terena zbog bilo cijeg izlezavanja. Od svih foliranja najgora su mi ona koja "apeluju na savest" pa kad simuliranje ne prodje onda se kuka kako protivnik nije bio posten i nije izbacio loptu, po sistemu - vidi majmuna nije mi dao da ga zajebem.



a jbšga Harpere, što se mene tiče mogao je i da uleti u klupu sa korner zastavicom, ali to se sankcioniše. Osim Kasalice, i Tošić je mlatio i levom i desnom, veznjaci su šibali i uletali ko nenormalni. Da ne govorim da su Spalević i Milošković gotovo u svakom kontaktu bili faulirani.

ono od juče je bio klasičan obrazac igre Partizana i Zvezda u domaćem prvenstvu - ako se do poluvremena ne uvali gol kreće se sa prljavom igrom, opkoljavanjem sudija i uguravanjem lopte u mrežu. Plus, nikad ne znaš koji će sudija pisnuti na penal ili slobodnjak.U takvoj situaciji, bolje je izležavati se po terenu, nego glumiti neki fer plej i doći u situaciju da izgubiš.
Da zlo bude veće, siguran sam da bi Radnički pobedio da je nastavio da igra ko u prvom, bez obzira na sve. E to je već do nas, jer imamo pizdu za trenera.



Daj bre, obrukali ste se - pocev od one stoke na tribinama, pa do padavicara i glumaca na terenu. Sramota da ovako igra ekipa koja pretenduje na 3 mesto.


pa sad, ako gledaš kako igraju ekipe koje pretenduju na prva dva, onda to i nije loša igra. :D

#43 Yugic

Yugic
  • Members
  • 295 posts

Posted 05 April 2012 - 07:12

Ja sa onima koji su istakli onaj transparent nemam nista. Takodje nemam nista ni sa onima koji su iz Kragujevca otisli na sever i skandirali protiv svog grada. Kompleksasi i jedni i drugi. Za valjanje - ne podrzavam, ali da ste nas bili ceo mec - jeste. Maksimovic i Mijailovic narocito.


Molim te potrudi se da mi objasnis zasto si me nazvao kompleksasem?

Bas me interesuje da vidim sta ces da napises. Ja zvezdu pratim od svoje 10. godine i pratiću je još toliko sigurno. Nju sam zavoleo tada, tako je i danas i toga se držim.

Ti posmatraš stvari sa nivoa lokalnog kluba i ovakvim postom vređaš sve one navijače koji navijaju za neki klub a nisu iz istog grada kao i klub. Imaš dovoljno godina da shvatiš da se pripadnost klubu ne određuje geografski a posebno u slučaju zvezde, koja je klub sa kojim ne postoji paralela po kojoj bi mogao radnički da se poredi.

Jel bi bio kompleksaš neko ko bi navijao za radnički a iz mrčajevaca je? Jer on ipak ne navija za borac.

Zapitaj se koji je procenat vaših navijača koji se drže parole "radnički i ništa više"? I ja i ti smo iz kg-a i odlično znamo da je jednocifren. Tako da o licemerstvu, kompleksima i sličnim argumentima balavaca teško da možemo da raspravljamo.



#44 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 05 April 2012 - 07:13

Prvo da iskreno čestitam šumadincima na osvojenom bodu i muškoj igri!
neki koji misle da je dovoljno da se pojavi Zvezda pa da protivnik odmah skine gaće su u debeloj zabludi toga u Kg više nema i nadam se da neće više nikad ni biti tako i da ćemo se na terenu i na tribinama boriti za bolji rezltat, to je fudbal a ne šetnja kroz tramvaj ligu
još jednom svaka čast Šumadinci i samo tako nastavite bićete među prva tri kluba u Srbiji sigurno !

#45 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 05 April 2012 - 10:36

Nigde nisam rekao za one koji navijaju protiv svog lokalnog kluba da su kompleksasi (mada mi je to totalno nedokucivo a gubio sam vreme razmisljajuci o tome). Kompleksasi su oni koji unizavaju svoj grad skandiranjem, nazivajuci seljake iste one sa kojima dele ulice, skolske klupe ili poslove. Kompleksasi su oni koji lome stolice na svom stadionu. Kompleksasi su oni koji bar ne postuju svoje, a tudje im je sladje.

Sto se tice uvredljivog skandiranja, osudjujem svako. Nijedna navijacka grupa nije cvece sto se toga tice, jedino od Slobode se ne secam da sam ikad video neki takav transparent, sto ne znaci da ga nije bilo.