Jump to content

Photo
- - - - -

Forumasko tipovanje

• Please log in to reply
811 replies to this topic

#796 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 2,552 posts

Posted 23 March 2012 - 20:22

2. 16:00 Norwich - Wolwes 1 (1,80) 7/10 Mozzart, bounty hunter

Wolwes su verovatno najgora ekipa u ligi. Primili su 19 golova u poslednjih 5 utakmica. Četiri igrača sredine terena im ne igraju, a vraća se Milijaš.
Norwich je solidan prvoligaški tim koji nije pobedio u poslednje 4 utakmice. Od borbe za izlazak u Evropu pali su u donji deo tabele. Ovo je prilika za pobedu posle dužeg vremena.
Primamljiva kvota.

#797 TrnavacBotko

TrnavacBotko
  • Members
  • 46 posts

Posted 24 March 2012 - 11:33

Nadam se da me je neko poslusao, dosle obe. Posted Image

#798 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 24 March 2012 - 11:56

3. 19:00 Montpellier – St.Etienne X2 @1,85 ifortuna.cz 8/10 kinglouie

Spoiler

St.Etienne igra dobro u gostima, djeluju razigrano i neopterećeno. Pritisak je na domaćima. Dvoznak za ovu kvotu je vrijedan šuta.

#799 Dangar

Dangar
  • Members
  • 1,798 posts

Posted 25 March 2012 - 12:43

Idemo opet Monpellier ali:

Barcelona-Montpellier (5,5) H2 Mozzart 10/10

Revans 1/8 finale LS u rukometu, u 1. meču bilo 30-28 za Francuze na poluvremenu vodili 6, a maksimalno 8 razlike. Ove sezone Montpellier nije gubio sa više od 4 razlike, a u ovom mesecu Barcelona pobedila najviše sa dva razlike.

#800 TrnavacBotko

TrnavacBotko
  • Members
  • 46 posts

Posted 30 March 2012 - 13:03

K-League

31.03.2012 08:00 Ulsan - Sangju Sangmu 1 1.6 kvota

31.03.2012 10:00 Jeonbuk - Daegu 1 1.5 kvota

Ove dve za nedelju su poprilicne sigurice ali u nedelju:

01.04.2012 10:00 Daejeon - Jeju Utd 1 4.00 kvota.
Jeju je ekipa koja igra uzansno u gostima a Daejeon posle prva 4 kola ima 4 poraza (igrali tri utakmice u gostima od toga dve sa Seoulom i Inceonom i kuci protiv Jeobuka, tako da su u prva 4 kola igrali protiv ekipa iz top 5 K-lige) tako da probajte , vredi, zbog kvote a i Daejeon igra vrlo simpatican i otvoren fudbal.

#801 Gogy

Gogy
  • Members
  • 5,503 posts

Posted 31 March 2012 - 08:41

15:30 NEM1 Nurnberg /+1/ - Bayern M. 2 @ 1,91 , Lutrija Slovenije 7/10 Gogy

Nakon jučerašnjeg posrtaja na utakmici sezone Borusija je dopustila, da se Bayern može približiti na tri boda i bavarski gigant će to iskoristiti bez pomišljanja. Jeste to bavarski derbi ali ipak, Bayern je već rešio pitanje prolaza u LŠ i može se 100 % i sasvim neopterećeno posvetiti ovoj utakmici, koja bi mogla biti jedna ključnih za domaći trofej. Očekujem maksimalan angažman mojih miljenika i razliku u golovima za jedan lep hendikep.

#802 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 2,552 posts

Posted 01 April 2012 - 01:04

Idemo, radimo...

1. 14:30 Newcastle - Liverpool 1 (2,70) 7/10 Mozzart, bounty hunter

Newcastle je 6. na tabeli, ima 50 bodova i 3 boda ga dele od mesta za UEFA LE (Chelsea), a 5 bodova od mesta za kvalifikacije za CL (Tottenham). Imaju 8 bodova više od današnjeg rivala. Vezali su dve pobede uz briljantnu prošlonedeljnu partiju u gostima protiv WBA. Ben Arfa, Demba Ba i Cisse su u sjajnoj formi. Neće igrati Coloccini.

Liverpool je 8. u ligi, ali je spasao sezonu osvajanjem Carling Cupa (kvalifikacije za LE), a imaju šansu i da osvoje FA cup (u polufinalu igraju protiv Evertona), pa su samim tim manje zainteresovani za prvenstvo. Poslednje dve utakmice su izgubili (u gostima QPR, kod kuće Wigan), sve ukupno od poslednjih 6 imaju 5 poraza. Danas neće igrati Johnson, Adam, Bellamy i Agger.

Newcastle igra kod kuće, ima veći motiv i u ovom momentu je bolji tim. Kvota primamljiva.

#803 Dangar

Dangar
  • Members
  • 1,798 posts

Posted 04 April 2012 - 12:54

18h CZ - Spartak (18,5) H2 Soccer 9/10

Prvi meč finala play-off-a u ženskoj odbojci. Zvezda već slavila dva puta ove sezone ubedljivo protiv Subotičanki, ali večeras nastupaju bez kapitena i najbolje igračice Ane Bjelice i tu Spartak može da traži svoju šansu. Spartak izgubio tek tri puta u prvenstvu ove sezone.

#804 bounty hunter

bounty hunter
  • Members
  • 2,552 posts

Posted 06 April 2012 - 23:32

Čuvari vutre vatre.

1. 15:00 Cagliari - Inter 2 (1,85) 7/10 Mozzart, bounty hunter

U neka davna, srećna vremena moji stariji prijatelji su znali da zapucaju u Udine jer je to bio najbliži grad u kome se igrao italijanski prvoligaški fudbal. Vraćali su se na Dorćol puni utisaka i još koječega za preprodaju. Za Udinese je u to vreme igrao Zico, a oni su nama klincima takve priče o njemu pričali da ja i danas, iako ga nikada nisam gledao, smatram da je on najbolji fudbaler na svetu svih vremena. Lagali, ukrašavali, preuveličavali - znam, ali dobro.

Juče sretnem jednog od ovih mojih prijatelja iz kraja i on mi reče da ide na utakmicu Cagliari - Inter. Ja: "lepo, ali daleko, jebiga", a on mi kaže da se tekma igra na svega 5 - 6 sati od Beograda - u Trstu. Mislim se - "dobro, ovaj opet baroniše", dodjem kući, proverim, kad ono stvarno - Trst, bato. Sada mu još više verujem za sve one priče o Zicu i njegovim čarolijama.
Zašto Trst - nemam pojma, ali sam siguran da u tom delu Italije Inter ima mnogo više navijača od južnjaka koji su, kao, domaćini. Cenim da će i drugi pravi ljubitelji fudbala koji su blizu (Gogy) da krenu sutra za Trdžu. (Glavni grad Italije 3 slova - Trs.)

Cagliari je u zlatnoj sredini, 9 bodova od serie B i skoro isto toliko od izlaska u Evropu. Nemaju neki motiv, igraju opušteno, skoro protiv Napolia izgubili 6:3.
Inter je misterija ove godine. Od UEFA EL su udaljeni 4 boda, a od kvalifikacija za CL 7. Daju i primaju dosta golova, smenili Ranieria, poslednja utakmica pobeda protiv Genoe 5:4. Na golu umesto Cesara Castellazzi, ne igra Lucio, možda i Maicon i Sneijder. Najavljuje se da će početi (dobro su se setili) i pojačanje iz Portoa Kolumbijac Guarin. U napadu trojka (a poznato je da su trojke, Danice..) Zarate - Milito - Forlan.

Neutralan teren, više navijača, veći motiv = pobeda Intera. Kvota primamljiva.

#805 niko69

niko69
  • Members
  • 1,637 posts

Posted 04 November 2012 - 16:44

Ima li sanse da ovo krene ponovo?

#806 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 26,298 posts

Posted 04 November 2012 - 16:46

Trebalo je da pitas pred vikend, lakse bi zapalio masu :D Ako nista drugo, ostavljaju ljudi tipove i na drugim mestima, ali stoji da nema ovakvog obrazlaganja i ozbiljnog pristupa...

#807 niko69

niko69
  • Members
  • 1,637 posts

Posted 04 November 2012 - 17:11

Meni je to obrazlaganje bljaks, ali takmicenje je super. Ozbiljan pristup se tako podrazumeva.

#808 vikingov tamnoputi brat

vikingov tamnoputi brat
  • Members
  • 2,127 posts

Posted 04 December 2012 - 14:42

bljaks  :rotflmao:   :ajme:

#809 Bud_Weiser

Bud_Weiser
  • Members
  • 1,090 posts

Posted 22 December 2013 - 00:36

Ne nadjoh bas adekvatan topik, pa iskopah ovaj iz naftalina... Imah zelju da nesto obrazlozim, predlozim i priupitam vas..

O cemu se dakle radi?

Pa ovako, bacih se na kladzu poslednjih mjesec dana onako zesce, nakon vise od dvije duge godine apstiniranja.. Okracao sam finansijski pa rekoh ajd' da okusam opet srecu malo.. Medjutim, stekao sam dosta jak utisak da je namjestaljki vise no ikad, (i bez obzira na to sto se privodi kraj prvog dijela sezone za mnoga ligaska takmicenja).. Sad iskreno ne mogu da se procijenim, da li i koliko sam ispao iz forme pa masim redom mnoge "sigurice", ali radi svega toga htjedoh nesto da predlozim, nadam se u korist citavog "klado-auditorijuma" ovde da se otvori jedan poseban topik, naziva tipa recimo "Pljuvaonica", gdje bi mogli na kraju svi da se istresu i prijave odredjeni tipovani par na kojem su okinuli tog dana, kola i sl. i uz to duboko vjeruju da je bila klasicna namjestaljka.. Oni forumasi dalje koji bi se pritom slozili sa njim mogu onda samo da mu nakace "lajk" (prezirem ovu rijec, samo jbg!) u uglu dole... Drugi koji se ne slazu mogu i da prokomentarisu i iznesu svoje drugo vidjenje.

Zatim, ako je moguce da se vodi neka evidencija, arhiva, beleska, npr. broj "kikseva" i sl.. o svim takvim timovima, ukljucujuci i ligu u kojoj nastupaju.. Nadam se da bi to moglo da pomogne mnogima da recimo nazru neku logiku namjestanja iza svih tih "opravdano sumnjivih" i time ih ubuduce cesce zaobidju.. Da li mislite da ima logike u ovakvom prijedlogu..?!

poz

Edited by Bud_Weiser, 22 December 2013 - 00:38.

#810 niko69

niko69
  • Members
  • 1,637 posts

Posted 22 December 2013 - 10:15

Ja uvek mislim da je namesteno sve sto promasim :kece: