Jump to content

Photo

sloboda izbora

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
102 replies to this topic

#16 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 24 November 2011 - 13:46

Uglavnom muzikoterapija, slušam sviram slušam sviram, kad imam s kim još bolje.
Ima dana kada mi dođe tako pa pustim neko kolce i zaigram sam u sobi. E, tad se najbolje osećam.

#17 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 25 November 2011 - 05:11

Uglavnom muzikoterapija, slušam sviram slušam sviram, kad imam s kim još bolje.
Ima dana kada mi dođe tako pa pustim neko kolce i zaigram sam u sobi. E, tad se najbolje osećam.

A jel igras i sirtaki il samo domace igre?

#18 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 25 November 2011 - 10:11

baš ono kad "ništa ne radim"

- volim da se zavalim u stolicu na terasi ili u dvorištu i gledam okolinu, usput mož da se pije kafica
- volim da se zavalim u neku fotelju il stolicu za ljuljanje il tako nešto i slušam muziku

#19 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 25 November 2011 - 12:36

A jel igras i sirtaki il samo domace igre?

Ponekad i čoček, a sirtaki ne umem, nisam se nikad ložio na folklor u tom smislu da učim pokrete. Ovo je više nepatvoreni narodni osećaj koji se desi u trenutku... Verovatno je ispoljavanje nacionalnog nesvesnog, što bi rekao Vladeta Jerotić.

#20 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 25 November 2011 - 15:34

...uzivam da dugo dugo pijem kafu i lutam po netu, imam nekih sajtova koje redovno cekiram, nekad se zadrzim, nekad samo preletim...nekad nesto i saznam, a nekad samo prodje vreme...uz kafu.ali, volim.pogotovu ako je prethodni dan bio naporan.

#21 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,045 posts

Posted 25 November 2011 - 16:08

...uzivam da dugo dugo pijem kafu i lutam po netu, imam nekih sajtova koje redovno cekiram, nekad se zadrzim, nekad samo preletim...nekad nesto i saznam, a nekad samo prodje vreme...uz kafu.ali, volim.pogotovu ako je prethodni dan bio naporan.

ja radim upravo to isto

citam jedan inspirativni clanak o double amputee mladicu i pijem kafu, divan osecaj da ne moram ni danas na posao i da imam jos tri dana slobodnog izbora :)

#22 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 25 November 2011 - 17:50

:lol: :lol:

dobar ti taj radio, jos malo pa ko Jura Stublic :D
http://www.youtube.c...h?v=3j_hYqhJL4U

no ideja je odlicna, zaista...radio nocu...nekad je ferceralo odlicno, moze biti da bi i sad ;)

Posted ImagePosted ImagePosted Image

#23 angelia

angelia
  • Members
  • 13,206 posts

Posted 25 November 2011 - 17:57

ja radim upravo to isto

citam jedan inspirativni clanak o double amputee mladicu i pijem kafu, divan osecaj da ne moram ni danas na posao i da imam jos tri dana slobodnog izbora :)

Jao Control ja sam se izlezavala do 11 a onda uzela kaficu i reko da vidim sta ima evo i ovde, malo vesti, malo neki drugi sajtovi.... kakav osecaj da se vikend ne zavrsava sutra :D

#24 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,045 posts

Posted 25 November 2011 - 18:09

Jao Control ja sam se izlezavala do 11 a onda uzela kaficu i reko da vidim sta ima evo i ovde, malo vesti, malo neki drugi sajtovi.... kakav osecaj da se vikend ne zavrsava sutra :D

CF out! iskljucujem se, sendvici spremni, backpack, voda, spf, ipod i pravac u planine...trenutno suncano i 13C, divota bre. life is gooooood :D

#25 angelia

angelia
  • Members
  • 13,206 posts

Posted 25 November 2011 - 18:18

CF out! iskljucujem se, sendvici spremni, backpack, voda, spf, ipod i pravac u planine...trenutno suncano i 13C, divota bre. life is gooooood :D

Ja nemam planine :mellow:

Nego gde je ona oslo da mi kaze jel rade muzeji za vikend u DCju - mogla sam da odem malo u obilazak.....

edit:ne znam sta mi je u zadnje vreme kad kucam ubacujem pogresna slova ili visak

Edited by angelia, 25 November 2011 - 18:19.

#26 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 November 2011 - 13:05

Popusim egzoticnu cigaretu i sexam se.

:hail: zatvorite temu, dobili smo apsolutnog pobjednika pametno utrosenog slobodnog vremena. egzoticna cigareta, oliti ''miruha'', pa onda sex. ja bolje ne mogu zamislit'.

Edited by Rotterdamac, 26 November 2011 - 13:05.

#27 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 26 November 2011 - 13:20

Nista ne zatvaramo, zena je podigla pricu na...visi nivo :) da ne kazem standarde.
sad cemo da vidimo hoce li neko krenuti tim putem...
edit-visak slova

Edited by acajou, 26 November 2011 - 13:21.

#28 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 26 November 2011 - 13:33

Nista ne zatvaramo, zena je podigla pricu na...visi nivo :) da ne kazem standarde.
sad cemo da vidimo hoce li neko krenuti tim putem...
edit-visak slova

ma naravno da necemo zatvarati. to ja vise figurativno, vise figurativno. napokon neko sa visokim nivoom sto kazes, oliti standardom. jelisaveta za sad ubjedljivo vodi. kakav komp, kakav tv, kakve knjige i bakraci, to je vrh jednostavno.

#29 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,572 posts

Posted 26 November 2011 - 15:36

Za sebe recimo citam uz casu dobrog vina,

...Radim... ništa. Naspem pićence i čitam.

Kako uspevate da citate uz vino/picence? Kapiram da ne mora odmah da se narolja, niti mora da se cita bas neka zaguljena literatura, ali opet mi to dvoje ne ide zajedno. Dobro zvuci, ali nikad nisam uspevala da ga sprovedem u praksi.
A volim i da citam i da pijem :).

#30 mrd

mrd
  • Members
  • 14,687 posts

Posted 26 November 2011 - 16:28

Moze covek, pijan i ispit da polozi.

Sve je pitanje koncentracije.

Kako uspevate da citate uz vino/picence? Kapiram da ne mora odmah da se narolja, niti mora da se cita bas neka zaguljena literatura, ali opet mi to dvoje ne ide zajedno. Dobro zvuci, ali nikad nisam uspevala da ga sprovedem u praksi.
A volim i da citam i da pijem :).