Jump to content


Photo

sloboda izbora


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
102 replies to this topic

#1 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 23 November 2011 - 22:20

...prelistah sve teme na free zone , i na onoj drugoj kako se vec zove... koje videh, i sve mi lice na ovo sto cu ja sad da pitam, a nijedna nije ...bas to.

Sta radite kad ste sasvim svoji?kad ne analizirate politicku situaciju koju ionako ne mozete da promenite bilo gde da zivite, kad ne resavate probleme koje ne mozete da resite, kad se ne raspravljate sa drugima na forumu il u zivotu zato sto nemate nista pametnije da radite-il vam prosto rasprava prija...

sta radite kad hocete da vam bude lepo, kad imate mogucnosti da se posvetite drugima ili samo sebi, sta radite kad...ne morate nista da radite. :)

bas me zanima.

#2 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 23 November 2011 - 22:27

Moj izbor je da odemo negde na chaj ili kuvano vino.Kada sam sam ili u drushtvu,uz finu muziku,uvek je dobro.Posted Image

Edited by Rale 84, 23 November 2011 - 22:29.


#3 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 24 November 2011 - 00:04

...prelistah sve teme na free zone , i na onoj drugoj kako se vec zove... koje videh, i sve mi lice na ovo sto cu ja sad da pitam, a nijedna nije ...bas to.

Sta radite kad ste sasvim svoji?kad ne analizirate politicku situaciju koju ionako ne mozete da promenite bilo gde da zivite, kad ne resavate probleme koje ne mozete da resite, kad se ne raspravljate sa drugima na forumu il u zivotu zato sto nemate nista pametnije da radite-il vam prosto rasprava prija...

sta radite kad hocete da vam bude lepo, kad imate mogucnosti da se posvetite drugima ili samo sebi, sta radite kad...ne morate nista da radite. :)

bas me zanima.


Za sebe recimo citam uz casu dobrog vina, nekad bioskop ili neki muzej. Ih ima dosta toga da bi bas sve navela, volim da setam ulicama bez cilja ponekad i razgledam lepe izloge ili zgrade. Ali mi je knjiga odlican prijatelj.

#4 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 24 November 2011 - 00:16

sta radite kad hocete da vam bude lepo, kad imate mogucnosti da se posvetite drugima ili samo sebi, sta radite kad...ne morate nista da radite. :)


Ja sebi priustim "dan bez ljudi", tako se najbolje odmorim i napunim baterije.




#5 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 24 November 2011 - 00:27

Malo mi je to sturo...moram da priznam
al sama sam kriva, nisam eksplicitno objasnila

volim da provedem po 3 sata u biblioteci, pocev od trazenja filmova, preko ceprkanja po muzici, onda predjem malo na casopise, muzicke i ine, gde trazim preporuke pa se posle uzasvam kad slusam :D
onda dodju na red novine i druge vrste casopisa...prodje za cas.
to npr.kad hocu da sam sama.a kad necu-drugi program.

...pre neki dan sam isla sa drugarima da brojimo koliko ima crvenih a koliko pozutelih listova na gomilama...potkrade se i neki narandzasti.uzaludan posao, ali sa ok ljudima, bude zabavno. :)

Edited by acajou, 24 November 2011 - 00:57.


#6 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 24 November 2011 - 01:31

:) dobra ti ova tema. odmah ispod je tema ''sjecanja''. kad se ''odgovori'' na obje stvorice se fin kroki o forumasima. jos ako ima pokoja slicka, skoro pa ko u RL. ono ''znamo se hiljadu godina'' od: kad je ko prvi put piskio u noshu, preko toga sta jede, vjezba, ne vjezba, pije, ne pije, ostavio je muz, ostavila je muza, nasa djeca, etc, etc do sta radimo kad smo ''sami''. nije ti ova losha acajou, nije. :) ja ne radim nista, a cim se sta desi vrijedno pomena opljunucu se.

#7 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 24 November 2011 - 01:37

:) dobra ti ova tema. odmah ispod je tema ''sjecanja''. kad se ''odgovori'' na obje stvorice se fin kroki o forumasima. jos ako ima pokoja slicka, skoro pa ko u RL. ono ''znamo se hiljadu godina'' od: kad je ko prvi put piskio u noshu, preko toga sta jede, vjezba, ne vjezba, pije, ne pije, ostavio je muz, ostavila je muza, nasa djeca, etc, etc do sta radimo kad smo ''sami''. nije ti ova losha acajou, nije. :) ja ne radim nista, a cim se sta desi vrijedno pomena opljunucu se.



Ih slicka...svi bi slicke.gde je nestala lepota misterije?
znas ono stave ljudi slike kad su bili mali, pa sami sebe ne mogu da prepoznaju, a kamoli ko drugi da ih prepoznaje. :lol:

#8 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 24 November 2011 - 01:47

Ih slicka...svi bi slicke.gde je nestala lepota misterije?
znas ono stave ljudi slike kad su bili mali, pa sami sebe ne mogu da prepoznaju, a kamoli ko drugi da ih prepoznaje. :lol:

ma nisam mislio da se stavljaju, nego na one koje vec jesu postavljene. recimo ja neke ljude poznajem skoro ko da sam u braku s njima. sta jedu, sta piju, kako se odijevaju, sta vole, a sta ne vole do toga kako izgledaju. zato kazem neki su mi puno blizi nego ostali. sto je dobro, btw. daje ipak neku notu opustenosti u druzenju. a misterija, pa dobro, jeste dobro do neke tacke, a onda covjek jednostavno pozeli da vidi s kim ''prica''. barem ja, ne znam za ostale.
edit: slovce

Edited by Rotterdamac, 24 November 2011 - 01:48.


#9 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 24 November 2011 - 02:38

Sada kada su temperature pale ispod 100F, najvise uzivam u setnji i hikingu. Izgleda ovako:

Posted Image

Posted Image

#10 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 24 November 2011 - 02:47

Ja, ili odem da skijam/jedrim, ili se najcesce nabijem u garazu i pravim gluposti na strugu. Naravno ni jedna ne izadje iz garaze, posto nema nikakve koristi od njih. Ali prija, to ti je ko u onom filmu kad je De'Nero pravio keramiku koja ni na sta nije licila.

#11 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 24 November 2011 - 02:48

sta radite kad hocete da vam bude lepo, kad imate mogucnosti da se posvetite drugima ili samo sebi, sta radite kad...ne morate nista da radite. :)

bas me zanima.


slusam muziku koju volim i testiram svoj organizam koliko je izdrzljiv na sve moguce toksicne supstance, po mogucnosti sa nekom za koju mi se se zivo jebe...

Edited by marv, 24 November 2011 - 02:51.


#12 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 24 November 2011 - 02:57

Trenutno(2:50 nocu) slusham proshlonedeljnu emisliju Braki VS Koki (da,da zavisnik sam,pa shta?!) i
pijem pivce.I chitam vas,vashe postove,vi divni ljudi.U ovakvim trenutcima drago mi je shto sam deo kolektiva znanog kao FB92.

P.S. Ove slike sa hajkinga izgledaju bozanstveno Posted Image
Kod nas u BGD-u magla...Vreme je za kape i shalove.(Jeeeeejeheeeej...)

Edited by Rale 84, 24 November 2011 - 03:27.


#13 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 24 November 2011 - 03:24

Trenutno(2:50 nocu) slusham proshlonedeljnu emisliju Braki VS Koki (da,da zavisnik sam,pa shta?!) i
pijem pivce.I chitam vas,vashe postove,vi divni ljudi.U ovakvim trenutcima drago mi je shto sam deo kolektiva znanog kako FB92.

P.S. Ove slike sa hajkinga izgledaju bozanstveno Posted Image
Kod nas u BGD-u magla...Vreme je za kape i shalove.(Jeeeeejeheeeej...)

:lol: :lol:

dobar ti taj radio, jos malo pa ko Jura Stublic :D


no ideja je odlicna, zaista...radio nocu...nekad je ferceralo odlicno, moze biti da bi i sad ;)

#14 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 24 November 2011 - 04:12

Ih slicka...svi bi slicke.gde je nestala lepota misterije?
znas ono stave ljudi slike kad su bili mali, pa sami sebe ne mogu da prepoznaju, a kamoli ko drugi da ih prepoznaje. :lol:


:lol: Moja rodjena majka pre neku nedelju kaze "lepa ti ova slika na skypu izgledas kao da imas 10 godina manje"
Ta slika je iz 2003, nije bila daleko :lol:

Nego sta fali malo price.

Inace osim onih knjiga koje su ko opsesija cesto volim i da pricam s prijateljima telefonom ili licno, o svemu i svacemu...to me opusta.

#15 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 24 November 2011 - 11:44

...Radim... ništa. Naspem pićence i čitam. Ili povadim neke enciklopedije iz polica pa ih nasumično otvaram i čitam ili samo gledam slike.
A najviše bih volela da sam na nekom mestu gde se ne čuje nikakav ljudski zvuk, da po vedrom danu ležim u travi i gledam nebo.