Jump to content


Photo

Kako i gde naci devojku?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
862 replies to this topic

#16 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 November 2011 - 21:40

a sex? ne mislis ,valda, sa drugom!?

pa za sta sluze drugovi? najbolje je medju rajom.

#17 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 02 November 2011 - 21:42

a sex? ne mislis ,valda, sa drugom!?


Sve ce da ostane u grupi. Nego, mozda drugari nisu iz srbije, ili crne gore.

Moze da nastane problem, na medjunzionalnom nivoexYU.

#18 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 02 November 2011 - 21:45

a sex? ne mislis ,valda, sa drugom!?


Sto? Zar ne vidis da je progresivan covek, moze cak i iz Cg :D

#19 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 02 November 2011 - 21:50

Gde god se okrenem i cujem devojke kako komuniciraju na tu temu, uvek se prica svodi na to gde i kako naci normalnog decka. U poremecenom sistemu vrednosti (jbg preziveli smo 90-te, plus palma, pink i grand) kapiram da je to jako tesko. Naravno inace je tesko naci pravu osobu sa kojom treba da se napravi porodicno gnezdo. I cini mi se da sto je covek vise obrazovan, ili bolje materijalno situiran, da je ta misija jos teza.

Moje pitanje vama dragim forumasima je u sustini jednostavno:

Gde naci pravu devojku za brak? Imam visoko obrazovanje, video sam ceo svet, vredan sam, postujem ljude oko sebe, dobro izgledam...ali gde god se okrenem i koju god da upoznam, iskreno mi se smuci. Te jeftine price, poremecene moralne norme, plitke konverzacije, mogu vam reci da sam u stanju panike!

E sad ovo izgleda vise kao licni oglas ali hajde da diskutujemo o ovom problemu, mora da ima jos nekog koga ovo muci? Gde izaci, ili neki website (gde se NE nudi prostitucija) ili bilo kako..

Imam jos 3 druga koji imaju isti problem. Sve super momci, uspesni iz dobrih porodica...pomagajte forumasi!

ps
evo i da mi muskarci budemo malo isfrustrirani da vidite kako je to:))


Evo bila je svojevremeno jedna koju je mucio isti problem, pa pocni odatle :D

U medjuvremenu, ne bih da se mesam u bilo cije kriterijume, ali kad si vec "video ceo svet", malo manje diskriminacije potencijalnih partnerki po etnickoj/kulturoloskoj osnovi mozda ne bi bilo na odmet...

#20 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 November 2011 - 21:53

U medjuvremenu, ne bih da se mesam u bilo cije kriterijume, ali kad si vec "video ceo svet", malo manje diskriminacije potencijalnih partnerki po etnickoj/kulturoloskoj osnovi mozda ne bi bilo na odmet...


Mafini su za sve krivi. Ni ja ne bih voleo da budem sa nekom koja voli da jede spanać i priča političke viceve.

#21 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 02 November 2011 - 21:54

Evo bila je svojevremeno jedna koju je mucio isti problem, pa pocni odatle :D

U medjuvremenu, ne bih da se mesam u bilo cije kriterijume, ali kad si vec "video ceo svet", malo manje diskriminacije potencijalnih partnerki po etnickoj/kulturoloskoj osnovi mozda ne bi bilo na odmet...


Ona nije imala drugarice. Kako ce sad sa 4 obrazovana, videli svet, etc. da se uklopi sama. Daj jos 3 primerka. ;)

#22 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 02 November 2011 - 21:55

Mafini su za sve krivi. Ni ja ne bih voleo da budem sa nekom koja voli da jede spanać i priča političke viceve.


Znaci, samo sminka i vestacke grudi. A ko ce sarme da pravi? Ti?Posted Image

#23 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 02 November 2011 - 21:55

Zar se, bas, toliko razlikujemo?
Zivote 74 jel ti sad jasnije, meni postalo? :kece: :lala: :krsta:


Pa zivot74 hoce djevojku magistarku/doktorku, lijepu, zgodnu, iz fine familije, vrijednu, lojalnu i koja zeli sa njim graditi porodicni zivot - valjda ima i on nesto prakticno ponuditi, osim sto je "lep, visoko obrazovan i video svet". A svakako je skoro pa najbitnije, da li zivi kod roditelja ili sam. :D

#24 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 November 2011 - 22:12

Znaci, samo sminka i vestacke grudi. A ko ce sarme da pravi? Ti?Posted Image


Baš suprotno. Mene privlače one naturalne, koje se glasno smeju u društvu, imaju muževan glas kao Ceca i posećuju žurke po studentskim domovima.
Od sarme mi pozli jer ne znam kad je dosta ali zato domaći kolačići... mmm...

#25 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 02 November 2011 - 23:02

a sex? ne mislis ,valda, sa drugom!?

pa znam ih ja masu koji su ozenili zemske, pa i pored toga - sex sa drugom. :D

#26 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 02 November 2011 - 23:07

Baš suprotno. Mene privlače one naturalne, koje se glasno smeju u društvu, imaju muževan glas kao Ceca i posećuju žurke po studentskim domovima.
Od sarme mi pozli jer ne znam kad je dosta ali zato domaći kolačići... mmm...

ma jasno. kako ono rekose "poljubac bez brkova, ko...posna sarmica?"

#27 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 November 2011 - 23:10

pa znam ih ja masu koji su ozenili zemske, pa i pored toga - sex sa drugom. :D

pa dobro ako je sa drugom, ali sta ako je sa drugom? pa se mora dobro pomuciti. kao onaj simpa lik iz klipa, negdje oko 5-e minute.

http://www.youtube.com/watch?v=ttiiKc72Ndo&feature=related

#28 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 November 2011 - 23:14

Pa zivot74 hoce djevojku magistarku/doktorku, lijepu, zgodnu, iz fine familije, vrijednu, lojalnu i koja zeli sa njim graditi porodicni zivot - valjda ima i on nesto prakticno ponuditi, osim sto je "lep, visoko obrazovan i video svet". A svakako je skoro pa najbitnije, da li zivi kod roditelja ili sam. :D

recept za uspjesan brak? :D imamo mi ovdje jednog druga ''zivi sa majkom''......nemaju djece.

#29 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 02 November 2011 - 23:30

pa dobro ako je sa drugom, ali sta ako je sa drugom? pa se mora dobro pomuciti.

ma ne s drugom, nego s drugom.

:lol+:

#30 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 02 November 2011 - 23:33

užasno ste neozbiljni a čovek ima problem.

Kako naći dečka za 25 dana?

moguće da radi i za devojke. :D