Jump to content


Photo

Zaljubljenost? Ili nesto drugo ...?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
75 replies to this topic

#31 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2011 - 19:16

cuj, ja jos napravila scenario...totalno promasila
:lol:

ja bolan. mescini ostadosmo mi bez neke pikantne pricice. naperili se da procitamo, kad ono, medjutim. riba ima drugog frajera. volko muke nizasta. :angry:

#32 TijagoM

TijagoM
  • Members
  • 19 posts

Posted 10 December 2011 - 19:35

Preduga je to prica ...

PS Jesam li ja ikada rekao da medju nama nije bilo nista? ;)

#33 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2011 - 20:10

Dusice, pusti ti njih,
ja i dalje verujem u tebe ;)

nego, s obzirom da se ribe ne loze na one suptilne koji pate, a iz nekog razloga su im privlacni bas oni zauzeti i trazeni, sto ne napravis deal sa nekom svojomn dobrom drugaricom da ti kao fol bude riba? Pa da ta glasina dodje do ove tvoje sto je zauzeta. Jos ako ti je drugarica stvarno dobra, mogla bi da pusti pricu da si zver u krevetu (a moze i piton), pa da vidis kako ce da se zaintersuje!
Onda, naravno neces odmah da je docekas rasirenih ruku.
U zivotu, ili tvrdis pazar, ili pazaris tvrdi. Pa ti vidi sta ti je prihvatlhjivije.

:) ti si bre keva za resavanje problema. :hail: ako moze da se ova tvoja sjajna ideja malo podeblja? da nadje dvije dobre ribe, a jaranice i da kazu u prisustvu te izuzetno zauzete koja evo jebucka naseg tiaga tolko dugo, a da satro ne znaju da ih zauzeta slusa: jbt koja je ono zver u krevetu! pa kad zauzeta naculi usi, onda ova jedva cujno, da je cuju na kilometar samo ''prosapce'': t i j a g o! a druga samo kaze: sta i ti si ga potucala? a?
edit: tijago, nije tiago

Edited by Rotterdamac, 10 December 2011 - 20:13.


#34 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 December 2011 - 20:23

Dusice, pusti ti njih,ja i dalje verujem u tebe
nego, s obzirom da se ribe ne loze na one suptilne koji pate, a iz nekog razloga su im privlacni bas oni zauzeti i trazeni, sto ne napravis deal sa nekom svojomn dobrom drugaricom da ti kao fol bude riba? Pa da ta glasina dodje do ove tvoje sto je zauzeta. Jos ako ti je drugarica stvarno dobra, mogla bi da pusti pricu da si zver u krevetu (a moze i piton), pa da vidis kako ce da se zaintersuje! Onda, naravno neces odmah da je docekas rasirenih ruku.U zivotu, ili tvrdis pazar, ili pazaris tvrdi. Pa ti vidi sta ti je prihvatlhjivije.


ti si bre keva za resavanje problema. ako moze da se ova tvoja sjajna ideja malo podeblja? da nadje dvije dobre ribe, a jaranice i da kazu u prisustvu te izuzetno zauzete koja evo jebucka naseg tiaga tolko dugo, a da satro ne znaju da ih zauzeta slusa: jbt koja je ono zver u krevetu! pa kad zauzeta naculi usi, onda ova jedva cujno, da je cuju na kilometar samo ''prosapce'': t i j a g o! a druga samo kaze: sta i ti si ga potucala? a?edit: tijago, nije tiago

A kako bi bilo da on lepo sutne tu ribu i nadje drugaricu sa kojom nema zaj@€ancije. Po mogucstvu je i drugarica dobra riba!

#35 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 December 2011 - 20:28

nego, s obzirom da se ribe ne loze na one suptilne koji pate, a iz nekog razloga su im privlacni bas oni zauzeti i trazeni, sto ne napravis deal sa nekom svojomn dobrom drugaricom da ti kao fol bude riba? Pa da ta glasina dodje do ove tvoje sto je zauzeta. Jos ako ti je drugarica stvarno dobra, mogla bi da pusti pricu da si zver u krevetu (a moze i piton), pa da vidis kako ce da se zaintersuje!
Onda, naravno neces odmah da je docekas rasirenih ruku.
U zivotu, ili tvrdis pazar, ili pazaris tvrdi. Pa ti vidi sta ti je prihvatlhjivije.


Uh...
Neće je ženiti da bi se toliko komplikovala cela situacija.

Neka te drugarica upozna sa nekom, tako... neiskusnijom od tebe, posle nje će doći nekoliko njih s kojima će ti biti super. Posle ćeš i sam proceniti da li si idealizovao tu tvoju ili ne.
Nemoj, please, da u tim godinama razbijaš glavu zbog jedne. Ima vremena da nađeš onu pravu.

#36 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2011 - 20:30

A kako bi bilo da on lepo sutne tu ribu i nadje drugaricu sa kojom nema zaj@€ancije. Po mogucstvu je i drugarica dobra riba!

ovaj, nisi ti izgleda bas upratio ovu dramu? naime, tijago je shutnut. on, da stvar jos bude jasnija nema koga shutnuti. a tu smo mi da mu pomognemo.

#37 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 December 2011 - 20:31

Meni je moj dedaTeca lepo rekao:"Za zenama i autobusom se nikad ne trci, uvek dolazi sledeci!"

Uh...
Neće je ženiti da bi se toliko komplikovala cela situacija.

Neka te drugarica upozna sa nekom, tako... neiskusnijom od tebe, posle nje će doći nekoliko njih s kojima će ti biti super. Posle ćeš i sam proceniti da li si idealizovao tu tvoju ili ne.
Nemoj, please, da u tim godinama razbijaš glavu zbog jedne. Ima vremena da nađeš onu pravu.



#38 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 December 2011 - 20:33

Ko sutnut on, Boze me sacuvaj. Ma kakve veze ima, lepo si umisli, kako ju je sutnuo i nadje Drugaricu.Moze eventualno ovu staru jos jednom da povede u biblioteku i objasni joj kako stvarno s njom nema buducnosti posto je Pelagija obiljnija Zena.

ovaj, nisi ti izgleda bas upratio ovu dramu? naime, tijago je shutnut. on, da stvar jos bude jasnija nema koga shutnuti. a tu smo mi da mu pomognemo.


Edited by mrd, 10 December 2011 - 20:36.


#39 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 December 2011 - 20:44

Dok sam kao vrlo mlad i neiskusan slušao savete devojaka kako osvojiti tu s kojom sam želeo da budem ili se sve izjalovilo ili smo se samo družili.

Kad ti kažem, samo što manje priče i kombinacija.

#40 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2011 - 20:47

Tijago, ona jos uvek i ne sluti da je blaga prednost koju u ovom trenutku ima, samo kratkotrajna iluzija.

ma dobro stoji to. ali nesto kontam mora tijago sad da malo agresivnije nastupi. da zauzeta skonta da ustvari nema posla s nekom placipickom, nego jebacem, da prostis. kojeg eto ne hvali samo jedna, nego vise njih. e tu je kvaka kontam. pozelice i ona da ga proba......e dalje ce morati sam. nadam se da nas nece razocarati. jedino sta mu mi jos mozemo valjati da mu nabavimo domaceg meda i neprskanih oraha.

#41 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 10 December 2011 - 20:59

opet ja pogresno razumela :blink:

ja shvatila ovo

PS Jesam li ja ikada rekao da medju nama nije bilo nista? ;)



kao da je tu bilo nesto.....ustvari nadam se da jeste, jer ako nije :ajme:

#42 TijagoM

TijagoM
  • Members
  • 19 posts

Posted 10 December 2011 - 21:03

Naravno da je bilo NESTO :)

#43 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 December 2011 - 21:08

Posted Image

#44 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 10 December 2011 - 21:10

"Jadi mladog Vertera"

#45 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 10 December 2011 - 21:10

Samo ne reci da si ti Vroncki iz Ane Karenjine. Moracemo da ti nadjemo parnu lokomotivu.

Naravno da je bilo NESTO :)