Jump to content


Photo

Gde je nestalo muvanje?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
365 replies to this topic

#331 alea.iacta.est

alea.iacta.est
  • Members
  • 4 posts

Posted 16 July 2012 - 10:14

muski danas dolaze do koke na jako lak i jednostavan nacin. Nazalost. I meni fali ono muntanje, zezancija uz Miljacku, gitara na molic i da se zasvira neka :-)

#332 Biftek i žestina

Biftek i žestina
  • Banned
  • 92 posts

Posted 31 July 2012 - 12:33

Joj.. sto ja mrzim rec muvanje. Pa nismo muve. Tako da moze se naci i neka prikladnija rec. To je tako klinacki kad neko kaze : Mi smo se smuvali tad i tad.. Bzvz


Joj, sto si mi ti tako lepo to srocila... a zasto nema sugestija koje reci mogu to da zamene?

#333 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 01 August 2012 - 00:10

u duhu ove fenomenalne i vrlo ozbiljne teme:

misljenja sam da je rec "muvanje" nastala od engleske reci "move" (muv) - to put a move on*.... ovo sa muvama na srpskom mi uopste nije sexy :lol+:

*
To put a move on is to make gestures or overtures to become romantically or sexually involved with a person. (verb)

An example of put a move on is when a guy puts his arm around a girl at the movie theatre.

#334 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 01 August 2012 - 03:14

lepo objasnila nama neukim i neobavestenima.plusic za cf :)

#335 NetWalker

NetWalker
  • Members
  • 1 posts

Posted 01 August 2012 - 14:42

Nestalo je u monitore.. :)

#336 Biftek i žestina

Biftek i žestina
  • Banned
  • 92 posts

Posted 01 August 2012 - 19:07

Hmm... što volim kad se ljudi žale a ne daju rešenja...

Malo ko je izneo nešto tipa "momci i devojke ne primećuju jedni druge, ja bi to ovako:" pa da vidimo njegovu-njenu viziju muvanja. Malo konstruktivnosti, znate već?

Moj opšti utisak je da je zaista medjupolni interes i ine aktivnosti opao ovih godina, ali ne radi se o "tekmologiji" već opštem stanju društva. I ne mislim tu na apatiju, manjak novca, već na preterano sigurnu egzistenciju i manjak agresivnosti u društvu. Ali, stižu nama opet 90te, pa će i to da poraste, a muvanje će to da prati u stopu.

#337 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 01 August 2012 - 20:47

nisam siguran ali mislim da kod obicnih ljudi normalan prilazak ,osmeh i prosto prosirena recenica su dobar pocetak upoznavanja i muvanja.ostalo je na vama. i da,sve zavisi od toga da l' je neko u tom trenutku raspolozen za druzenje ili nije.pozdrav.

#338 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 02 August 2012 - 05:22

I, smuva li se neko ? :s_d: :P

Edited by visnja, 02 August 2012 - 05:22.


#339 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 02 August 2012 - 08:27

nadajmo se.ja nisam.valjda sam ispao iz štosa.a i nisam nesto zainteresovan. moracu da se posavetujem s' nekim :)

#340 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 03 August 2012 - 10:07

Ko ce i da muva po ovoj vrucini :ajme: :furious:

#341 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 03 August 2012 - 16:18

Ko ce i da muva po ovoj vrucini :ajme: :furious:

Kad je vruce danju se spava, a nocu muva. :ajme:

#342 Denishka

Denishka
  • Members
  • 1 posts

Posted 05 August 2012 - 21:13

Hmm...Mislim da je svima do tog "muvanja" ali su ljudi danas nekako stegnuti...naplaseni...istraumirani prethodnim iskustvima...(ovo pisem iz zenskog ugla)..Dovoljno je da pocnete o bilo cemu-i vidite da su u stvari jedva cekali da neko nesto kaze,ohrabri ih...:)....E sad..to kod mladje populacije ide lakse...Kod ove posle 30(moje)...svesnije svih nekih stvari,ocekivanja...opreznije...Jos ako taj neko ko je u blizini nema samopouzdanja...samo gleda...a nikako da pridje..pa zaboga...ucinite vi nesto...Ja mislim da nije nestalo...nego to muvanje ceka kao zapeta puska...Samo se malo i vi aktivirajte...Nemojte biti nemi posmatraci...Spontanost je to sto fali...Mislim da je lepo sa nekim samo i pricati i zezati se...upoznati...pa sad ako dodje i muvanje nekako uz to ok...ako ne...eto lepo ste se ispricali....culi nesto novo....Zto...ne odvajajte se po coskovima i ne zatvarajte samo u krugove sa svojim prijateljima..nego osmeh na lice...i obratite paznju na okolinu...sirite pozitivnu energiju i signale....:)

#343 denzel

denzel
  • Members
  • 1,726 posts

Posted 21 August 2012 - 21:49

Nisam mogao da izdrzim. Jace je od mene.
Kako ga je devojka otkinula. :lol+:

Attached Files



#344 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 21 August 2012 - 21:58

:rotflmao:

#345 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 21 August 2012 - 22:08

Nisam mogao da izdrzim. Jace je od mene.
Kako ga je devojka otkinula. :lol+:

:rotflmao:
Nije lako biti iskren.
Spoiler

Edited by mrd, 21 August 2012 - 22:56.