Jump to content


Photo

Miss Universe, Miss Serbia, izbori lepotica


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#1 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 01 September 2011 - 04:55

Srpska i Kosovska Miss u zagrljaju


Ne znam da li je vec neko postavio link ili komentarisao ovaj clanak, a i nisam znala gde da postavim temu.

"Bila sam zatečena, a pravila lepog ponašanja nosim iz zemlje koju predstavljam. Bilo bi nedostojanstveno pred svima pobeći iz kadra. Svim srcem podržavam politiku i borbu svoje zemlje, tako da ova slika nije nikakvo priznanje, već kulturan odnos na ličnom nivou. Kada budem zvanično govorila, naravno da ću reći da je Kosovo Srbija i srpski Jerusalim", tvrdi naša misica.

Vlasnica agencije Mis Ju Vesna Jugović kaže kako se jasno vidi da je izraz Anjinog lica "mnogo suzdržan“.

"Naravno da postoji razlika između pojavljivanja u javnosti i ličnog stava. Sigurno da će sve njene zvanične izjave biti na liniji srpske politike kada je reč o Kosovu. Anja zbog ovoga neće snositi nikakve sankcije", kategorična je Jugovićeva.




Citam i ne mogu da verujem. Ja se iskreno nadam da (ako kojom srecom udje u prvih 10) nece poceti da daje politicke izjave.:ajme:


http://www.missunive...99562/year:2011

#2 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 01 September 2011 - 05:16

Srpska i Kosovska Miss u zagrljaju


Ne znam da li je vec neko postavio link ili komentarisao ovaj clanak, a i nisam znala gde da postavim temu.

"Bila sam zatečena, a pravila lepog ponašanja nosim iz zemlje koju predstavljam. Bilo bi nedostojanstveno pred svima pobeći iz kadra. Svim srcem podržavam politiku i borbu svoje zemlje, tako da ova slika nije nikakvo priznanje, već kulturan odnos na ličnom nivou. Kada budem zvanično govorila, naravno da ću reći da je Kosovo Srbija i srpski Jerusalim", tvrdi naša misica.

Vlasnica agencije Mis Ju Vesna Jugović kaže kako se jasno vidi da je izraz Anjinog lica "mnogo suzdržan“.

"Naravno da postoji razlika između pojavljivanja u javnosti i ličnog stava. Sigurno da će sve njene zvanične izjave biti na liniji srpske politike kada je reč o Kosovu. Anja zbog ovoga neće snositi nikakve sankcije", kategorična je Jugovićeva.




Citam i ne mogu da verujem. Ja se iskreno nadam da (ako kojom srecom udje u prvih 10) nece poceti da daje politicke izjave.:ajme:


http://www.missunive...99562/year:2011


moram da budem sarkastican. pitace g. Djokovica za savet.Svakako je kosovo srbija. Posted ImagePosted Image

edit:Ovo bi trebalo na politiku da ide. Ali definitivno.

Edited by mrd, 01 September 2011 - 05:18.


#3 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 01 September 2011 - 06:33

http://www.youtube.c.../20/cFA8weEzpgU

:lol: :lol: :lol:



p.s. pogledajte i Miss Rusiju posle Miss Srbije.....jao, pa zar niko ne priprema ove devojke, pa bolje da govore na svojim jezicima i uzmu prevodioce

#4 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 01 September 2011 - 18:34

http://www.youtube.com/missuniverse#p/c/7B50565D203AF6B1/20/cFA8weEzpgU

:lol: :lol: :lol:



p.s. pogledajte i Miss Rusiju posle Miss Srbije.....jao, pa zar niko ne priprema ove devojke, pa bolje da govore na svojim jezicima i uzmu prevodioce


Sto si toliko iznenadjena, cim to, 'vrsna novinarka', Vesna Jugovic organizuje :yucky:

#5 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 01 September 2011 - 20:56

Komentar je stvarno bezveze. :rolleyes: Sta ima da objasnjava, otisla je na izbor za mis, a ne na neko politicko zbivanje. Normalno je da se slika sa bilo kojom misicom. Bas me interesuje da li je miss Albanije dala svoj komentar povodom pomenutog slikanja? :unsure: Mozda je ona rekla nesto pametnije :frust:

#6 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 01 September 2011 - 21:04

Komentar je stvarno bezveze. :rolleyes: Sta ima da objasnjava, otisla je na izbor za mis, a ne na neko politicko zbivanje. Normalno je da se slika sa bilo kojom misicom. Bas me interesuje da li je miss Albanije dala svoj komentar povodom pomenutog slikanja? :unsure: Mozda je ona rekla nesto pametnije :frust:


Samo oslikava kompleks, koji je formiran u Srbiji. Kakve veze ima, ko je na slici i zasto je uopste morala da komentarise, ali to je popularno u sr.. pa hajde da mozda nabaci neku tezgu, kad se vrne.



#7 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 01 September 2011 - 21:27

Samo oslikava kompleks, koji je formiran u Srbiji. Kakve veze ima, ko je na slici i zasto je uopste morala da komentarise, ali to je popularno u sr.. pa hajde da mozda nabaci neku tezgu, kad se vrne.


Bas tako, koga briga s kim je na slici. Da nije receno da je Albanka niko to ne bi ni znao. Kakva crna tezga, nema sanse. Jedino mogu da joj ponude da bude clan jedne od mnogobrojnih politickih partija ;) :D

#8 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 01 September 2011 - 21:37

Imam osecaj kao da se uplasila nakon te slike, pa brze-bolje dala izjavu kako je u Srbiji ne bi prozvali "izdajnicom" ili ju je ta Vesna Jugovic pritiskala da se opravdava, ne znam.
Bude li kojim slucajem davala ovakve izjave na engleskom, nece uci u prvih 10, garantovano. Obe Miss su ravnopravne ucesnice izbora Miss Universe iako Srbija ne priznaje Kosovo kao zasebnu drzavu, stoga bi Miss Srbije morala da se suzdrzava od ovakvih izjava.

Slazem se, to je izbor Miss i tamo treba da se bave lepotom, ne politikom, upravo zato sam mislila da je vredno diskusije. Zasto je uopste morala da komentarise svoje slikanje sa jednom drugom Miss?

Primetila sam da ni Bosna ni Makedonija nisu poslale predstavnice na ovo takmicenje.

#9 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 01 September 2011 - 21:46

Bas tako, koga briga s kim je na slici. Da nije receno da je Albanka niko to ne bi ni znao. Kakva crna tezga, nema sanse. Jedino mogu da joj ponude da bude clan jedne od mnogobrojnih politickih partija ;) :D



Mogu da je postave na mesto zamenika ministra za inostrane poslove B-) , posto ona "svim srcem podrzava politiku i borbu svoje zemlje".

#10 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 01 September 2011 - 21:50

Mogu da je postave na mesto zamenika ministra za inostrane poslove B-) , posto ona "svim srcem podrzava politiku i borbu svoje zemlje".



Mucenica. Ko zna pod kakvim je pritiskom tamo. :ph34r: Meni je u sustini zao tih devojaka.

#11 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 01 September 2011 - 21:54

Mucenica. Ko zna pod kakvim je pritiskom tamo. :ph34r: Meni je u sustini zao tih devojaka.

Ma zašto???...pa sve su one za mir u svetu...!... :rolleyes:

#12 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 01 September 2011 - 21:59

moram da budem sarkastican. pitace g. Djokovica za savet.Svakako je kosovo srbija. Posted ImagePosted Image

edit:Ovo bi trebalo na politiku da ide. Ali definitivno.


Kako se zvase onaj plivac sto je obukao majicu "Kosovo je Srbija"? Podsetila me ova njena izjava na taj trenutak.
Aj, mrd, a zamisli ako se vrati Novak sa peharom s US Open i ako kojim slucajem Anja postane Miss Universe? :) Kakav ce to docek biti?

#13 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 01 September 2011 - 22:06

Mucenica. Ko zna pod kakvim je pritiskom tamo. :ph34r: Meni je u sustini zao tih devojaka.



U pravu si, jesu pod pritiskom, ali sve zavisi, moze i da im bude jako lepo, da stvore lepa poznanstva sa devojkama sirom sveta, sklope buduce ugovore bilo za modeling ili glumu, verujem i da dobiju dosta poklona od firmi koje su sponzori, sve u svemu nije ni tako lose. Meni je najgori ovaj deo sa glupim pitanjima, ali je zabavno za gledati jednom godisnje.

#14 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 01 September 2011 - 22:16

U pravu si, jesu pod pritiskom, ali sve zavisi, moze i da im bude jako lepo, da stvore lepa poznanstva sa devojkama sirom sveta, sklope buduce ugovore bilo za modeling ili glumu, verujem i da dobiju dosta poklona od firmi koje su sponzori, sve u svemu nije ni tako lose. Meni je najgori ovaj deo sa glupim pitanjima, ali je zabavno za gledati jednom godisnje.


Sve to stoji. Verovatno se i prijavljuju devojke kojima je do toga stalo. Licno bih se osecala glupo da paradiram i da me ocenjuje neki ziri. To mi lici kao gledanje i ocenjivanje stoke na nekom vasaru. Mozda gresim dusu.

#15 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 01 September 2011 - 22:28

Sve to stoji. Verovatno se i prijavljuju devojke kojima je do toga stalo. Licno bih se osecala glupo da paradiram i da me ocenjuje neki ziri. To mi lici kao gledanje i ocenjivanje stoke na nekom vasaru. Mozda gresim dusu.


zašto ti ih je žao? same su izabrale da se prijave, ne vidim razlog da ih neko zbog toga žali.