Jump to content


Photo
- - - - -

NFL 2011


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2123 replies to this topic

#16 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 31 July 2011 - 21:34

p.s. @Sky

Vidis li kako se Patriote pojacavaju, izgleda da su resili ove sezone da se bore za mesto u playoff-u :D


Ma mogu da se pojacavaju do sutra, ima da ga duvaju na kraju, a i Kolbas ce da dobije zasluzenu porciju :P


Inace dobar klip, uvek je lepo podsetiti se. Posted Image



Naravno Posted Image



#17 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 31 July 2011 - 22:53

Ma mogu da se pojacavaju do sutra, ima da ga duvaju na kraju, a i Kolbas ce da dobije zasluzenu porciju :P


http://www.youtube.com/watch?v=iJ7pfVVMHVM


http://www.youtube.com/watch?v=6GeyUNuf-VI

A mozes da bacis pogled i na Super Bowl 39. Posted Image

Edited by Xpert, 31 July 2011 - 23:01.


#18 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 01 August 2011 - 00:12

A mogu i da bacim pogled na klipove na kojima duvate zadnjih 5-6 godina. Dzaba kacis to, od proslosti se ne zivi.

#19 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 01 August 2011 - 00:31

Ne moze se osvojiti titula svake godine, a realno pored ovih 3, moglo ih je vec sad biti vise...
Pitanje je vremena kada ce doci i taj cetvrti prsten, jer su Patriote najstabilnija ekipa, uvek pri vrhu, uvek kandidati za titulu. Jednostavno postoji sistem i svi su podredjeni njemu, a ne kao u nekim ekipama, gde je glavni igrac iznad tima.
A bas ti je jak argument, "dzaba kacis klipove, jer duvate zadnjih 5-6 godina"? Kao da smo imali katastrofalne rezultate u predhodnim sezonama. Al posto Patriote nisu osvojile prsten, znaci da su izduvali i da su podbacili. To samo pokazuje velicinu tima, jer se ne zadovoljavaju nicim ispod toga.
Uostalom jasno je, koja je ekipa najuspesnija u 21. veku... Posted Image

#20 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 01 August 2011 - 02:29

Pitanje je vremena kada ce doci i taj cetvrti prsten,


Doci ce, samo sutra.

Spoiler


#21 mezzano

mezzano
  • Members
  • 266 posts

Posted 01 August 2011 - 07:20

Ni ja ne volim Patriotse, ali se mora priznati da su najkonstantniji, u poseldnjih nekoliko godina.

#22 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 01 August 2011 - 08:19

Ne moze se osvojiti titula svake godine, a realno pored ovih 3, moglo ih je vec sad biti vise...
Pitanje je vremena kada ce doci i taj cetvrti prsten, jer su Patriote najstabilnija ekipa, uvek pri vrhu, uvek kandidati za titulu. Jednostavno postoji sistem i svi su podredjeni njemu, a ne kao u nekim ekipama, gde je glavni igrac iznad tima.
A bas ti je jak argument, "dzaba kacis klipove, jer duvate zadnjih 5-6 godina"? Kao da smo imali katastrofalne rezultate u predhodnim sezonama. Al posto Patriote nisu osvojile prsten, znaci da su izduvali i da su podbacili. To samo pokazuje velicinu tima, jer se ne zadovoljavaju nicim ispod toga.
Uostalom jasno je, koja je ekipa najuspesnija u 21. veku... Posted Image

Ma pusti ove budale B-) ...inače, meni je prošla sezona bila neverovatan breaktrhough, sa kakvim se očekivanjima ušlo i kako su podigli igru-bilo je za :hail: ...izuzev onog raspada sa Jetsima...speaking about duvanja, nešto mi govori da će i ove godine Sky i kompanija da mu ga daju po toj radnji...
I da ne stavljam u novi post pitanje za pomenutog da li zna koja imena optiraju za poziciju QB Ninersa?

#23 Xpert

Xpert
  • Members
  • 22,572 posts

Posted 01 August 2011 - 12:26

I da ne stavljam u novi post pitanje za pomenutog da li zna koja imena optiraju za poziciju QB Ninersa?


Obnovili su ugovor sa Alexom Smithom, na jos godinu dana, tako da ce on biti starter kako sad stvari stoje. Traze back up opciju, verovatno nekog veterana, jer preostali QB u timu su rookie. Drugim recima - pisi propalo.

Edited by Xpert, 01 August 2011 - 12:26.


#24 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 01 August 2011 - 12:55

I da ne stavljam u novi post pitanje za pomenutog da li zna koja imena optiraju za poziciju QB Ninersa?

Auuu, ovo je bilo na finjaka ispod pojasa.... :lol:

Spoiler




#25 Elias

Elias
  • Members
  • 2,538 posts

Posted 01 August 2011 - 15:57

da njihov draft choice 2005 ispao je epic fail. a kad se samo setim da je dilema bila rogers ili smit... :ajme:

Edited by Elias, 01 August 2011 - 15:59.


#26 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 01 August 2011 - 18:08

Ma pusti ove budale B-) ...inače, meni je prošla sezona bila neverovatan breaktrhough, sa kakvim se očekivanjima ušlo i kako su podigli igru-bilo je za :hail: ...izuzev onog raspada sa Jetsima...speaking about duvanja, nešto mi govori da će i ove godine Sky i kompanija da mu ga daju po toj radnji...
I da ne stavljam u novi post pitanje za pomenutog da li zna koja imena optiraju za poziciju QB Ninersa?


Ja ne znam koj se kurac 'vatas za 49ers-e odma', ja se ne kurobecam pre pocetka sezone kao vi pa posle kad ga izduvate tvoja topla Patriotska braca se razbeze, a ti ostanes na izvolte da se ovde seirimo... Sto se manje kurobecas sad, to ce manje da bude bolno po tebe na kraju sezone :lol+:


da njihov draft choice 2005 ispao je epic fail. a kad se samo setim da je dilema bila rogers ili smit... :ajme:


Po meni najgori fail jos od kad je Portland 1984. izabrao Sam Bowie-a umesto Jordana.

#27 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 01 August 2011 - 18:45

Plaxico u Jetsima...

#28 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 01 August 2011 - 18:49

@AdamSchefter "After weighing his options and contemplating offers, he's decided to retire," said Randy Moss' agent, Joel Segal.


Edited by Skyglider, 01 August 2011 - 18:49.


#29 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 03 August 2011 - 05:53

Ja ne znam koj se kurac 'vatas za 49ers-e odma', ja se ne kurobecam pre pocetka sezone kao vi pa posle kad ga izduvate tvoja topla Patriotska braca se razbeze, a ti ostanes na izvolte da se ovde seirimo... Sto se manje kurobecas sad, to ce manje da bude bolno po tebe na kraju sezone :lol+:

Pa ne bi rekao, to je bilo pre toga, prošle sezone nas je bilo nekoliko all the time, Xpert sigurno...neki su, ako se ne varam, ostavljali komentare odmah nakon poraza od Jetsa, baš da bi pokazali neznalicama kao što si ti da ima fanova Patsa koji su navijači for better and worse i da vreme filtrila one prave i one sezonske, a da uvek imaš trendsetere i u NFL-u videćeš po inflaciji navijača Packera, što ne znači automatski da je GB ljigava ekipa, naprotiv...
A btw, vatam se za Ninerse po istoj osnovi po kojoj se ti vataš za Patse...s tim što bi mi bilo draže da to bude neka suvislija diskusija, a ne kindergarten fore sa toplom braćom i tome slično...

#30 shkomy

shkomy
  • Members
  • 517 posts

Posted 03 August 2011 - 14:15

Niners are gay Posted Image