Jump to content

Photo

Da li je Pipa Midlton dobra riba po srpskim standardima?

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 Dare care

Dare care
  • Members
  • 4 posts

Posted 13 July 2011 - 14:35

Danima sam bombardovan natpisima u stampi i komentarima u okruzenju o izgledu Pipe Midlton. Smatrajuci da je za srpske standarde ona prosecnog izgleda u odnosu na nase devojke, voleo bih da procitam i drugacije misljenje- ako ih ima. Licnog sam misljenja da mnogo lepsih devojaka ima u nasem okruzenju koje nisu tako medijski eksponirane. Da li bi ona bila da se njena sestra nije udala za princa?

#2 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 14 July 2011 - 05:05

Danima sam bombardovan natpisima u stampi i komentarima u okruzenju o izgledu Pipe Midlton. Smatrajuci da je za srpske standarde ona prosecnog izgleda u odnosu na nase devojke, voleo bih da procitam i drugacije misljenje- ako ih ima. Licnog sam misljenja da mnogo lepsih devojaka ima u nasem okruzenju koje nisu tako medijski eksponirane. Da li bi ona bila da se njena sestra nije udala za princa?

Ma kakvi! Mozda bi Pippa mogla da ugradi 4-ke, napumpa usne, da se dobro izgladuje, a ovako jadna, prosecna nema sanse da se priblizi visokom srpskom standardu.

#3 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 14 July 2011 - 05:05

Ma kakvi! Mozda bi Pippa mogla da ugradi 4-ke, napumpa usne, da se dobro izgladuje, a ovako jadna, prosecna nema sanse da se priblizi visokom srpskom standardu.

#4 Djordjr81

Djordjr81
  • Members
  • 22 posts

Posted 13 August 2011 - 20:10

Ja bi reko prosecna, ali je vadi sto je bliska karljevskoj porodici

#5 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 13 August 2011 - 22:21

Ovo si dobro rekao, narocito kad se shvati kako treba (dakle ironicno). Dobro je da bar u pogledu plasticne hirurgije Srbija ima visok standard!

Salu na stranu, velika vecina tih "personalitija" kojima stampa bombarduje su prosek takoreci po definiciji (sta ima prosecnije od paris hilton i slicnih). A britanske hijene od tabloidnih novinara (totalni degenerici, identicni kao srpski) tesko da bi uocili lepotu pa da ih, sto bi rekla tamosnja izreka, lupi po glavi. Nego se radi o cisto politickoj kampanji zamlacivanja ljudi u pauzi izmedju sezona 'velikih bratova", isl.

#6 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 14 August 2011 - 02:34

Izvinjavam se, nisam ni primetila da mi je prosao ovaj post dok me ti (Shrodinger) nisi "uzeo za rec". Napisala sam ga, pa se predomislila,misleci da ce biti pogresno shvacen, tj. ocenila sam ga malo previse sarkasticnim, ali sad je "out". Ocigledno da je bila neka tehnicka greska,vidim i da je dupli post.

Napisala sam ga jer me je originalni post postavljaca teme podsetio na sve one nase novinare(ke) koji su obavezno svakog stranca pitali:
Sta mislite o nasim lepim devojkama? Srpske su devojke najlepse na Balkanu, zar ne? Najvise lepote na kvadratni metar, itd....Zaista mi zvuci iskompleksirano. Radije bih da citam o
devojkama/zenama koje su vredno ucile i radile i uspele na nekom svom polju rada ili obrazovanja, a ove gluposti: nase su ribe najbolje....kao da se radi o nekoj izvoznoj robi....Malo skromnosti tamo ne bi bilo na odmet, a i izborile se zene za ravnopravnost u proslom veku. Da su vam sve srpske devojke svetski poznati foto-modeli i svetski poznate glumice, pa opet ne bi bilo u redu naglasavati samo te spoljasnje vrednosti. Prazno je to, treba i malo substance. Moje misljenje je da je Pippa lepa, mlada devojka, trenutno poznata samo zbog cinjenice sto joj je starija sestra buduca, britanska kraljica i naravno da ce se sada zauvek provlaciti kroz tabloide. Ja sam malo starija i imam mladu cerku i zaista ne bih volela da je iko "ocenjuje" po nekim nerealnim "srpskim standardima", naslusala se toga kada god odemo tamo. Stoga mi jako smeta kada muskarci/zene bez takta i osecaja javno izjavljuju kako je neko lep, obican ili ruzan i ubise se od dobrovoljnih "saveta".

Uostalom, ja verujem u "beauty is in the eye of the beholder"!

edit: spacing

Edited by ControlFreak, 14 August 2011 - 02:37.

#7 Tasha11

Tasha11
  • Members
  • 15 posts

Posted 02 October 2011 - 15:39

ne bih bas rekla da je srpski standard toooliko dobar i da samo mi imamo lepe zene, imaju ih i druge drzave
a sto se tice Pipe, simpaticna je, ali preteruju kada toliko hvale njen izgled

#8 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,438 posts

Posted 22 October 2011 - 14:57

Malo je reć da je dobra.

#9 Nikola87

Nikola87
  • Members
  • 5,066 posts

Posted 10 November 2011 - 13:56

Ona bi se savrseno uklopila u riblje srpske standarde, pusi, pije ko provaljena, svakog decka s kojim je bila u vezi je prevarila.... e sad jedina razlika je sto ona zahvaljujuci sestri sada zaista pripada kraljevskoj porodici a ove nase zesce tripuju da su kraljice.Posted Image

#10 tica2610

tica2610
  • Members
  • 832 posts

Posted 20 March 2012 - 05:34

:))))

LIKE

#11 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 20 March 2012 - 14:31

Kejt je lepša. :D

#12 cmix909

cmix909
  • Members
  • 580 posts

Posted 20 March 2012 - 19:14

Tek sam sada na netu video ko je Pipa i ko je Pipa - i zazalio zbog svoje radoznalosti.

Edited by cmix909, 20 March 2012 - 19:22.

#13 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 20 March 2012 - 21:44

Tek sam sada na netu video ko je Pipa i ko je Pipa - i zazalio zbog svoje radoznalosti.

a sta da ti kazem, curiosity killed the cat :D ....forumasi su zauzeti valjanjem u blatu na ostalim pdf-ima. na ljubavi i seksu, nema ni ljubavi ni seksa...ostalo nam samo da se brinemo da li je pipa dobra riba po srpskim standardima :rolleyes:

#14 MaestroBG

MaestroBG
  • Members
  • 18 posts

Posted 26 March 2012 - 18:54

Bezveze,meni je moja riba 100 puta bolja.

Hehehheehehe,mislim da seksualni zivot zavisi i od drugih aspekata a ne samo od plave krvi.

Joj veceras imam sudar.EXTRA.

#15 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 26 March 2012 - 19:02

Bezveze,meni je moja riba 100 puta bolja.

Hehehheehehe,mislim da seksualni zivot zavisi i od drugih aspekata a ne samo od plave krvi.

Joj veceras imam sudar.EXTRA.

of course, baby, znam da jesam
:rolleyes:

Spoiler