Jump to content


Photo
- - - - -

Gordon Remzi: Kuhinjski košmari


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 08 July 2011 - 00:29

B92 je napravio pravu stvar što je kupio ovu izuzetnu seriju.
Možda ne bi bilo loše da pozovu Gordona Remzija da istrkeljiše neki naš restoran? B-)

#2 srleprle

srleprle
  • Members
  • 1,718 posts

Posted 08 July 2011 - 14:38

Imas na Prvoj jeftinu imitaciju, gde nase restorane obilazi S. Misic. Mislim u principu to je to, bolji kuvar/ bolji restorani naspram Misica/ domacih restorana. Ono sto sam zakljucio gledajuci oba serijala, to je ne do ti bog da udjes u restoran da jedes. Juce sam gledao Gordona u nekom indijskom restoranu, gde su sluzili trule paradajze, pravili pljeskavice od pokvarenog mesa, u kuhinji gmilele bube, pacovi i misevi. Nesto slicno je bilo i u nekom nasem restoranu, tako da ipak svoja kuhinja i sam svoj kuvar

#3 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 09 July 2011 - 11:52

Imas na Prvoj jeftinu imitaciju, gde nase restorane obilazi S. Misic. Mislim u principu to je to, bolji kuvar/ bolji restorani naspram Misica/ domacih restorana. Ono sto sam zakljucio gledajuci oba serijala, to je ne do ti bog da udjes u restoran da jedes. Juce sam gledao Gordona u nekom indijskom restoranu, gde su sluzili trule paradajze, pravili pljeskavice od pokvarenog mesa, u kuhinji gmilele bube, pacovi i misevi. Nesto slicno je bilo i u nekom nasem restoranu, tako da ipak svoja kuhinja i sam svoj kuvar


Znam, gledam skoro sve Gordonove emisije, gledam ga i na nekom stranom kanalu.
Saša Mišić je ok, ali Gordon unosi više emocije i energije. O budžetima je izlišno raspravljati.
Palo mi je na pamet da Remzi, na neku foru,( i nadoknadu) napravi gostujuću turu u par naših restorana.

#4 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 26 July 2011 - 13:40

Ljudi ovo je stvarno mnogo dobro urađeno!
Mislim da bi neko ko krčka i brčka programsku šemu, tebao da joj nađe večernji termin a da se u ovom terminu emituje repriza.
Ako Prva sa kopijom ove emisije pravi posao i visoke rejtinge, ne znam zašto je B92 gadljiv na isti?
Nije to usamljen slučaj, mnogo se luta sa programskom šemom, ne sluša se glas naroda.
Jedno vreme je B92 imao 3-4 kviza dnevno, danas nema nijedan. Ide se iz krajnosti u krajnost.
Lično me zanima na koji način neko pravi šemu i koje parametre upotrebljava.
Ovo sa šefom Remzijem je veliki propust, jer se prikazuje u mrtvom terminu, a stvarno izuzetno dobro urađen serijal.

#5 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 08 August 2011 - 19:50

Ljudi, niste me razumeli! Nisam napisao da izbacite šefa Remzija, već da mu nađete bolji termin! :angry:

#6 Al Farouq Aminu

Al Farouq Aminu
  • Members
  • 338 posts

Posted 12 August 2011 - 19:41

Odlicna emisija i vrlo je rado gledam kada uhvatim slobodno vreme

#7 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 19 August 2011 - 12:50

Ljudi poštujte bar ono što napišete u programskoj šemi!
Prebacim danas u 13:20 na B92 kada ono već pola emisije prošlo.
NEOZBILJNO!

Gordon Remzi: Kuhinjski košmari
radnim danima u 13:20

#8 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 25 December 2011 - 02:21

Šta je bilo sa šefom Remzijem? :angry: