Jump to content


Photo
- - - - -

Boks


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#61 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 05 October 2013 - 21:22

Kakvo je govno ovaj Kličko. Najodvratniji sportista ikada. NIko ne upropaštava neki sport kao on boks.

A ovo je ogromna sramota šta dozvoljavaju njemu, redovito se besi celom težinom na vrat protivnika. To mu je ceo boks. 
Od početka to radi i sudije mu dozvole da preoptereti protivnika.

Mrš govno, da bog da ti neko otvori lobanju


Edited by BattleBorn, 05 October 2013 - 21:24.

  • 0

#62 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 05 October 2013 - 21:25

Iz rvanja ga udara !! Štroka prljava. 
Sramota


Edited by BattleBorn, 05 October 2013 - 21:25.

  • 0

#63 _Galileo_

_Galileo_
  • Members
  • 2,342 posts

Posted 05 October 2013 - 21:34

ja kad sam poslenji put gledao box, isti nije ovako izgledao... ovo je sad neki drugi sport sa ovim gurnjem pod misku i naslanjenjem :D


  • 1

#64 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 05 October 2013 - 21:36

ja kad sam poslenji put gledao box, isti nije ovako izgledao... ovo je sad neki drugi sport sa ovim gurnjem pod misku i naslanjenjem :D


Kao kad se dva pijana lika pobiju pa se vise grle nego sto se biju ;D
  • 1

#65 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 05 October 2013 - 21:42

Oдвратни, прљави Кличко!
Свака му част на чистом квалитету, велики шампион и боксер али је и факат прљав боксер.


  • 1

#66 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 05 October 2013 - 21:42

Za svo ovo rvanje je kriv samo Kličko. Rus se bori veoma otvoreno. I preveliki je car.

Ovaj sudija je džouk. Skandalozno je šta dozvoljavaju ovo govnaru.
 


  • 0

#67 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 05 October 2013 - 21:44

On ne gleda da udari protivnika, nego prvo da ga zagrli odozgo pa da mu se obesi na vrat.
Ovaj Rus ceo meč trpi ogromna opterećenja. Do sada su morali 100 puta da oduzmu poene Kličku.


  • 0

#68 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 05 October 2013 - 21:56

Klicko i Floyd grobari boksa...


  • 0

#69 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 05 October 2013 - 21:58

a Wlad ce imati priliku da i poslednji pojas stavi u porodicnu vitrinu. moguce da politicki korektno ne patosira ruju u moskvi, ali cenim da bi to bilo to od uzbudjenja. posle mu ostaje da ceka Vitalijev odlazak u penziju (iz dosade) i ujedini titule

 

:sleep_1:


  • 0

#70 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 05 October 2013 - 22:08

@ drzanje

 

naravno da je sudija trebao da ga zvanicno upozori, a potom mu uzme poen vec u 2.-3. rundi. ali to je odavno 'taktika' koja iz nekog razloga redovno ima prodju :-1:

 

The rematch itself was a boring, poorly refereed affair ... Peres also utterly failed to contain Ali's tactic of illegally holding and pulling down his opponent's neck in the clinches - which helped Ali to smother Frazier, and gain him the decision. This became a major issue in selecting the referee for the Manila bout.

 

edit:

ruja je all balls & hype. 34god i 0 pobeda koje bi te navele da pomislis kako ima bilo kakve sanse


Edited by peja™, 05 October 2013 - 22:13.

  • 0

#71 Misssa

Misssa
  • Members
  • 4,171 posts

Posted 05 October 2013 - 22:12

Rutinski odradjeno.. 


  • 0

#72 Khal Drogo

Khal Drogo
  • Members
  • 7,907 posts

Posted 05 October 2013 - 22:18

Kakvo dosadno rvanje, beše nekad ovo dobar sport.

 

Jebeš boks bez crnca, ovo može i kao transpaerent na sledećem meču  :kece:

 

Ja nisam nešto u toku sa boksom ali nemoguće da ne postoji nijedan ozbiljan bokser.

 

Ovi Kličkovi sve boksuju sa nekim pacerima za 2 glave niži .


  • 0

#73 _Galileo_

_Galileo_
  • Members
  • 2,342 posts

Posted 05 October 2013 - 22:33

sto je najgore, kapiram da bi klichko i u otvorenoj borbi razvalio saleta u 3 runde, al zasto covek da rizikuje, kad moze da dobije na finjaka a pri tom ostane i neostecen.. sve u svemu najveci krivac je sudija, koji je vec u prvoj rundi trebao da krene sa oduzimanjem poena klichku..


Edited by Raskeem, 05 October 2013 - 22:34.

  • 1

#74 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 05 October 2013 - 22:34

Iskreno da vam kazem, ocekivao sam ocajan boks pa nisam ni gledao. Cujem caleta u susednoj sobi kako se nervira sto uopste gleda to jer se vise grle nego sto se biju.

Gledao sam poslednji put boks pre godinu, 2 mozda, kada je Klicko boksovao sa nekim za titulu. Mec je bio toliko dosadan da sam jedva cekao da se zavrsi. Hteo sam da odgledam do kraja cisto da bih ispostovao i to je to. Na kraju, pobedio je na poene.

 

Ne moze njemu niko nista. Visok je i ima duge ruke. Moras da se otvoris kako bi mu prisao, a onda je vrlo verovatno da ces dobiti neki udarac po nosu. A on ne zeli da rizikuje ni malo, pa tako od boksa nema nista.

 

Sve u svemu  :puke:


Edited by DelPiero, 05 October 2013 - 22:35.

  • 0

#75 _Galileo_

_Galileo_
  • Members
  • 2,342 posts

Posted 05 October 2013 - 22:45

Iskreno da vam kazem, ocekivao sam ocajan boks pa nisam ni gledao. Cujem caleta u susednoj sobi kako se nervira sto uopste gleda to jer se vise grle nego sto se biju.

Gledao sam poslednji put boks pre godinu, 2 mozda, kada je Klicko boksovao sa nekim za titulu. Mec je bio toliko dosadan da sam jedva cekao da se zavrsi. Hteo sam da odgledam do kraja cisto da bih ispostovao i to je to. Na kraju, pobedio je na poene.

 

Ne moze njemu niko nista. Visok je i ima duge ruke. Moras da se otvoris kako bi mu prisao, a onda je vrlo verovatno da ces dobiti neki udarac po nosu. A on ne zeli da rizikuje ni malo, pa tako od boksa nema nista.

 

Sve u svemu  :puke:

ja sam zbog ovoga u poslednje vreme poceo ozbiljno da razmisljam dal da krenem sa boxom, nekako za sve ostale sportove sam zakasnio, doduse i za box, al opet nekako tu bi se najmanje primetilo  :lol:

i jos sam kapirao da malo smrsam na 90kg kako bi  upao u tesku kategoriju.. nekako ne ide se u supertesku bez 120kg, a i daleko mi je lakse da smrsam par kila nego da se ugojim 20-30kg :D

doduse, tu je onda jedan drugi problem, posto su ovi iz teske daleko brzi od ovih iz superteske.. tako da sam nekako odustao, nema leba bez motike  :lol:


  • 0