Jump to content


Photo
- - - - -

Boks


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#451 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 27 August 2017 - 07:00

Ne znam šta hoćeš da kažeš, ko bi koga istuko na ulici da se šibaju? Naravno Konor.
Ali to ne znači da je veći umetnik i znalac svog sporta od ovog drugog. Konor je jedan od najvecih u svom sportu, a Fjold je najveci u svom sportu.


  • 0

#452 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 27 August 2017 - 07:06

A sta je trebao kaze ? Da ce da izgubi posto se bori protiv Goata u laksim kategorijama? 

Zbog cega je otisao na njegov teren? Novac, novac i novac.

Kako je mogao da zaradi jos vise? Tako sto ce da prodaje mec

Kako prodajes mec? Pricas da ces da dobijes protivnika, da ces da ga ponizis , KO u 1 rundi

Vidi se koliko ga je potresao ovaj poraz , po nastupu i ovaj intervju u ringu. Konor je izabrao za sebe idealnu situaciju, gde nista ne gubi a  moze mnogo da zaradi ( 100m+), a to je verovatno vise nego svi borci zajednu u UFC ove godine. Konor od starta svoje karijere gleda da uzme sto vise novca. 


  • 0

#453 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 27 August 2017 - 07:06

https://twitter.com/...683135414456320

sa smeškom u milimetar...


  • 1

#454 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 27 August 2017 - 07:11

U suštini da, Conor nije imao šta da izgubi. Možda koji zub da je sudija pustio da ga Floyd još malo mlati :D
Floyd prihvatio za te pare da ga ishvali kako ne bi izgubio status Conor. Ko može bilo šta da mu kaže.
Možda je produžio jednu, 2 runde, da ispoštuju ljude koji dale tolike pare za ppv :D

Ko šta može da kaže Conoru?

 

Conor made $30 million+ in a sport he's an amateur in and gave a great showing vs a man who is 50-0 If that's losing, I want to lose too

 


Fakat je da ga jebe kardio, mnogo masivne ruke i ramena ima, a mali grudni koš.

https://twitter.com/...527373614465024


Edited by Nigel Hayes, 27 August 2017 - 07:14.

  • 0

#455 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 27 August 2017 - 08:37

Lepo sam napisao da ce do pete runde ugovorom da bude pusteno da Mcgregor ne bi ispao smesan.Mayweather se prosetao kroz ring,od cuvene levice nista ne bi.Samo je cini mi se u 6.i 9.rundi na par sekundi boksovao protiv pravog Floyda,ovo ostalo se Floyd sprdao.

Edited by askeladden, 27 August 2017 - 08:38.

  • 0

#456 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 27 August 2017 - 08:40

Do sutra je mogao da mase Mekgregor i ne bi nanio nikakvu stetu Mejvederu, cus 111 udaraca a ovaj izasao kao sa lakseg treninga...
Steta sto je sudija prekinuo, mogao je Konor jos da se zadrzi u ringu

Covjek 40 god, 2 godine bez borbe, svaka cast

A i vidjelo se i u izjavama posle meca kakav je ko sampion, Floydu kapa dolje jer je on bas mogao mnogo da izgubi, rizikovao je svoj legacy ali se isplatilo...

Na krajj krajeva, boli obojicu ona stvar jer su uzeli love i love

Edited by Miki28, 27 August 2017 - 09:02.

  • 0

#457 dzakala

dzakala
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 27 August 2017 - 09:05

Rutinska pobeda,odradjena da se covek od 40 godina nije ni oznojio propisno.
Prve 2 3 runde ga je pustio da se izduva i procitao mu tehniku,i kretnju koja je skroz atipicna jer ovaj naravno nema pojma o boksu.Da budemo iskreni,na kraju je jos dobro i izdrzao.
Mec je pokazao koliko je boks kao sport iznad MMA i zasto po meni MMA nikad nece biti sport dostojan boksa,kik boksa,karatea...vec samo obicna ulicarska tuca za napaljene narodne mase
  • 1

#458 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 27 August 2017 - 09:41

Do sutra je mogao da mase Mekgregor i ne bi nanio nikakvu stetu Mejvederu, cus 111 udaraca a ovaj izasao kao sa lakseg treninga...
Steta sto je sudija prekinuo, mogao je Konor jos da se zadrzi u ringu

Covjek 40 god, 2 godine bez borbe, svaka cast

A i vidjelo se i u izjavama posle meca kakav je ko sampion, Floydu kapa dolje jer je on bas mogao mnogo da izgubi, rizikovao je svoj legacy ali se isplatilo...

Na krajj krajeva, boli obojicu ona stvar jer su uzeli love i love

 

Ali nije mogao, u tome je stvar. Floyd je po rezultatima jedan od najvećih boksača svih vremena. Što i kako je on mogao izgubiti protiv čovjeka koji nikad u životu nije imao profi boks meč i koji nije boksač? postojalo je možda 1% šanse za neki lucky punch kojim bi ga nokautirao, najboljeg defanzivnog boksača svih vremena.  Ovo je bila win-win situacija za obojicu. Floyd pobjedio, zaradio hrpu para i popravio omjer na 50-0. McGregor je izgubio kao što je i očekivao i jednom borbom zaradio para koliko 10 najplaćenijih UFC boraca neće zajedno zaradit za cijelu godinu.


  • 0

#459 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 27 August 2017 - 10:07

Borba decenije, ali samo po kesu koji je obrnut. Rutinski Floyd, prepustio inicjativu u prvih par rundi Conoru, a kada je ovaj poceo da dise na skrge priveo mec kraju. Conor je u mma imao problema sa kardiom, tako da je ocekivano da ce u boksu imati jos vecih problema, posto je amater i nema iskustva, pa nije znao da rasporedi snagu i energiju. Zanimljivo je da su sinoc podigli kvotu na Moneya, u odnosu na dnevnu.

 

Ako je Conor bolji bokser od Paca, neka ukrste rukavice u ringu i pokaze. 


  • 0

#460 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 27 August 2017 - 10:07

Iskreno, ja sam ocekivao smaranje 12 rundi i na poene Floyd.
Sustina svega je da je Conor imao cca 1% sanse da ovo dobije. Kad su hameri i onaj low blow dokurcili Floydu, to je bilo to.


Conor treba da se vrati u MMA, da konacno skupi mooda i stane na crtu Khabibu za pocetak.
Eventualno ako nastsvi izbegavanje, da prihvati izazov od Berta i toeto.
  • 0

#461 Hamilton

Hamilton
  • Members
  • 7,473 posts

Posted 27 August 2017 - 10:09

Ako je Conor bolji bokser od Paca, neka ukrste rukavice u ringu i pokaze.


Ma manite se ovih prica.
On nije bolji BOXER od prosecnog boksera iz divizije. On ne bi izdrzao dve ili tri runde sa Floydovom zvezdom, ovim malim sto je dobio Fonseku sinoc.
  • 0

#462 Giacomo Casanova

Giacomo Casanova
  • Members
  • 6,909 posts

Posted 27 August 2017 - 12:11

Kakva je ovo sramota...pa manje laziraju keceri od ovih  :lol+:


  • 0

#463 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 27 August 2017 - 13:13

Floyd je procitao ovaj peznt boxing posle runde i po i kasnije samo dozirao do kraja toliko da publika bude zadovoljna. Jasno se videlo kolike su razlike izmedju 2 discipline, a stvar je ukusa ko sta preferira. Meni je prosla noc samo jos jednom pokazala zasto volim boks. Svaka cast Konoru sto je usao u ring i stao naspram najboljeg. Treba imati muda za to iako je mogao da se obruka da je Floyd tako zeleo. Totalno su glupe i neumesne prozivke na njegov racun.


  • 0

#464 Nicklord

Nicklord
  • Members
  • 5,290 posts

Posted 27 August 2017 - 13:17

Do sutra je mogao da mase Mekgregor i ne bi nanio nikakvu stetu Mejvederu, cus 111 udaraca a ovaj izasao kao sa lakseg treninga...
Steta sto je sudija prekinuo, mogao je Konor jos da se zadrzi u ringu

Covjek 40 god, 2 godine bez borbe, svaka cast

A i vidjelo se i u izjavama posle meca kakav je ko sampion, Floydu kapa dolje jer je on bas mogao mnogo da izgubi, rizikovao je svoj legacy ali se isplatilo...

Na krajj krajeva, boli obojicu ona stvar jer su uzeli love i love

Jedino bi služio kao vreća za udarce, mada mi je žao što to nisam video :D


  • 0

#465 khabib

khabib
  • Members
  • 970 posts

Posted 27 August 2017 - 13:25

Zabole Konora i za borbu i za pobedu, njemu je bitno da je uzeo ogromnu lovu, znao je i on da nema sta da trazi u boks mecu protiv Mejvedera, nego eto, sve je to show, prosto preveliki novac je bio u igri. Realno i ja bih usao u ring pa i da me nalupa neki profi bokser za stoti deo deo onoga sto je Konor uzeo :)


  • 0