Jump to content

Photo
- - - - -

Razlicitost ex-srpskohrvatskih jezika

• Please log in to reply
399 replies to this topic

#391 DerWish

DerWish
  • Members
  • 43 posts

Posted 16 January 2018 - 00:40

ne uspijevam  pratiti, graničiš s genijalnošću..posebno uvečer,tad si najoštriji al takvima i treba manje sna

Pa eto, sad si saznao nešto novo: da, ima nas i genijalnih. Glad to please... pokušaću da te manje gnjavim u tim večernjim urama. Ne želimo da neko ispašta, a taman posla ti  :lol+:

• 0

#392 mizopizo

mizopizo
  • Members
  • 6 posts

Posted 17 January 2018 - 13:08

"pokusaces"? Ma uspjeh je siguran. Djeluješ kao tip koji ostvaruje ciljeve.. Roditelji su negdje jako ponosni, a negdje je nagađam u sobi do tvoje.
  • 0

#393 DerWish

DerWish
  • Members
  • 43 posts

Posted 17 January 2018 - 13:50

"pokusaces"? Ma uspjeh je siguran. Djeluješ kao tip koji ostvaruje ciljeve.. Roditelji su negdje jako ponosni, a negdje je nagađam u sobi do tvoje.

Ајој, еве једнега ки о'ма' пројицира... кај те стрефила такшна зитуацион дома? Лооол. Нег кад саг имадеш једну поподневну поруку буде болило? Мис'им ти твоји циљеви остварени а изнесени пред свеколико пучанство. И то в сред твога бијелега дне. Как си и желија...
А ха ха ха ха
  • 0

#394 mizopizo

mizopizo
  • Members
  • 6 posts

Posted 17 January 2018 - 22:14

sviđa mi se tvoj stil, ovo "hahaha" označava di je smiješno, jako efektno...prije ili kasnije netko će se smijati s tobom..

stari,20 do 1 radnim danom pišeš shizofrene replike, sve je jasno...

• 0

#395 DerWish

DerWish
  • Members
  • 43 posts

Posted 17 January 2018 - 23:52

sviđa mi se tvoj stil, ovo "hahaha" označava di je smiješno, jako efektno...prije ili kasnije netko će se smijati s tobom..
stari,20 do 1 radnim danom pišeš shizofrene replike, sve je jasno...

Ajoj, pa nisam ni pomislio da si sigurno izložen mučenju pa te tjeraju čitati ih. Mogu misliti kako li je tek kad moraš replicirati i to takvim paranoidnim umotvorinama. Nadam se barem da ti ne uskraćuju fiziološke potrebe. Mora da ti je veoma teško. Looooollllllll

Nego gukni više koje doba dana ti odgovara da ti pišem - vidim želio bi se sa mnom naći ili što. Mislim mimoišli smo se u tvojijeh "nešizofrenih" 13:08 časova ali daj ne brigaj: ugovorit ćemo već nekaj.

Ča se smijanja tiče, izvini doista ali stvarno neodoljiv(o) si jedno čeljade. Evo pokušaću da se uozbiljim ubuduće. Hahahaha. Joj, ne ide mi, izvini opet. Ohohohoho. Ma neće me nešta, oprosti pliiiz. Uhuhuhuhuhu. Kuku, pa zaboravih da si ti ovdi pod prisilom... moje saučešće.
Ahahaha ohohohoho uhuhuhuhuhu ihihihihihihi
  • 0

#396 mizopizo

mizopizo
  • Members
  • 6 posts

Posted 18 January 2018 - 08:47

"da mi pišeš", nalaženje? Ajoj.. Gotovi smo..
  • 0

#397 DerWish

DerWish
  • Members
  • 43 posts

Posted 18 January 2018 - 10:21

"da mi pišeš", nalaženje? Ajoj.. Gotovi smo..

Važi, ideš ća? Aj, sretan ti put... imaš pusu i ma'anje.
Ohohohouhuhuhuahahahaeheheheihihihi
  • 0

#398 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,319 posts

Posted 18 January 2018 - 15:08

Pripazite malo na nivo komunikacije.

• 0

#399 DerWish

DerWish
  • Members
  • 43 posts

Posted 18 January 2018 - 23:52

Pripazite malo na nivo komunikacije.

A, zgleda ipak pretjerao. Ma kaki, np, ja ću mu oprostim - ionak bilo v polemike žaru.
:lol+:
Ča će, mora bit da ga se veoma smatra: emotivnoj involviranosti v ovakijem slučajevima valja turit mejaše. A ne ka kojekaki, kak ono reče? ”Ujedinjeni".... bwahahaha
  • 0

#400 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,319 posts

Posted 18 January 2018 - 23:55

Vidimo se za deset dana.

• 0