Jump to content

Photo
* * * * * 3 votes

FK Vojvodina

• Please log in to reply
2399 replies to this topic

#31 PeraSK

PeraSK
  • Members
  • 188 posts

Posted 20 June 2011 - 14:49

Posted Image

Evo i stadiona ...

Prelep ambijent!

http://www.youtube.com/watch?v=Un-bGa5LU_g&feature=player_embedded

Edited by PeraSK, 20 June 2011 - 15:01.

• 1

#32 Torshavn

Torshavn
  • Members
  • 1,897 posts

Posted 20 June 2011 - 15:42

14. jula gostujemo u Vaducu ... ako neko bude isao sa naseg foruma bilo bi dobro da mozemo i ovde da postavimo slike ... ambijent je da zastane dah (zato sam i stavio u avatar)!

Valjda ce biti gotovi reflektori do 21. jula, kada je revans? :unsure:

• 0

#33 Torshavn

Torshavn
  • Members
  • 1,897 posts

Posted 20 June 2011 - 16:25

Jedna utakmica naseg protivnika ...

• 0

#34 torrente77

torrente77
  • Members
  • 306 posts

Posted 20 June 2011 - 16:53

jul,a revanš pod reflektorima..pa gde ceš lepše i bolje.... :lala:
  • 0

#35 PeraSK

PeraSK
  • Members
  • 188 posts

Posted 20 June 2011 - 17:12

jul,a revanš pod reflektorima..pa gde ceš lepše i bolje.... :lala:

Može bolje, na primer u grupnoj faziPosted Image

Inače, očekujem bar 200 Vojvodinaša u Vaduzu. Ako bude povoljno, što ne bi letovanje zamenio Švajcarskom?

Edited by PeraSK, 20 June 2011 - 17:13.

• 0

#36 Manoly

Manoly
  • Members
  • 13,136 posts

Posted 21 June 2011 - 07:31

Nemojte unapred da letite, Vojvođani...
Biće gusto sa ovim Lihtenštajncima.

• 1

#37 torrente77

torrente77
  • Members
  • 306 posts

Posted 21 June 2011 - 09:35

Nemojte unapred da letite, Vojvođani...
Biće gusto sa ovim Lihtenštajncima.

ne razumem ironiju u tvom postu,ali dobro...to je tvoje razmisljanje...
  • 0

#38 Manoly

Manoly
  • Members
  • 13,136 posts

Posted 21 June 2011 - 09:48

ne razumem ironiju u tvom postu,ali dobro...to je tvoje razmisljanje...

Uopšte nisam bio ironičan.
Vaduz nije ekipa za potcenjivanje, a vidim da mnogi forumaši nisu svesni da to nije ekipa koja se takmiči u nacionalnoj ligi fudbalski nerazvijenog Lihtenštajna i da neće doći u turističku šetnju po Novom Sadu, već da probaju da vas preskoče.
  • 0

#39 torrente77

torrente77
  • Members
  • 306 posts

Posted 21 June 2011 - 10:05

svi znamo da igraju II ligu Svajcarske tako da ih niko ne potcenjuje,a tvoj he problem sto si ti to tako protumacio... :ph34r:
  • 0

#40 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 21 June 2011 - 10:14

Manoly, 'ajde ne foliraj se. Svi ovde znamo da se apsolutno niko od navijača Titovih blizanaca ne može obratiti navijačima najboljeg, najvećeg, najstarijeg i kluba sa najboljim i najbrojnijim navijačima, a da tu ne bude ironije, nipodaštavanja, podsmevanja i omalovažavanja.
Zato uopšte nije lepo što to radiš.
  • 0

#41 Manoly

Manoly
  • Members
  • 13,136 posts

Posted 21 June 2011 - 10:20

Kapiram...
Neću više pisati na ovako bitnoj temi, nisam tome dorastao.:ph34r:

Vama ne može ništa da se kaže, odmah bre skačete kao pilići pred klanje i apsolutno sve shvatate kao ironiju i napad na vaš klub...Da ga jbm, nema dalje!

Edited by Manoly, 21 June 2011 - 10:24.

• 0

#42 Stefanino

Stefanino
  • Members
  • 6,548 posts

Posted 21 June 2011 - 11:23

Kakav Vaduz,kakva druga liga,bice tesko bice 6-0.

Iskidace ih lalePosted Image!

Mrtav sam ozbiljan.
  • 0

#43 torrente77

torrente77
  • Members
  • 306 posts

Posted 21 June 2011 - 12:38

ja se izvinjavam svima koji me krivo shvate,ja simpatisem Fk vojvodinu inace vise Volem i navijam za jedan drugi Vojvodjanski tj,Sremski klub FK. Zemun a iz Zemuna sam inace,sto bi rekli Zemunac stari sam.Inace ne volim kad neko omalovazava bilo koga ili bilo sta...
Pozdrav svima i bez nepotrebne nervoze...ne navija Srbija samo za crveno crnu bracu,kako ih neko vabi titove blizance.... B-)
  • 1

#44 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 21 June 2011 - 14:43

ja se izvinjavam svima koji me krivo shvate,ja simpatisem Fk vojvodinu inace vise Volem i navijam za jedan drugi Vojvodjanski tj,Sremski klub FK. Zemun a iz Zemuna sam inace,sto bi rekli Zemunac stari sam.Inace ne volim kad neko omalovazava bilo koga ili bilo sta...
Pozdrav svima i bez nepotrebne nervoze...ne navija Srbija samo za crveno crnu bracu,kako ih neko vabi titove blizance.... B-)

Zar nisu Zemunci u sukobu sa Lalama? Ti si onda u sukobu interesa. :kece:
  • 0

#45 Torshavn

Torshavn
  • Members
  • 1,897 posts

Posted 21 June 2011 - 15:04

FC Vaduz prvi evro takmac, hoćemo ih još!20.06.2011. 21:52

Posted Image Prva stanica - Rheinpark Stadion Put Kneževine Lihtenštajn i njenog glavnog grada Vaduza, krenuće crveno-bela ekspedicija iz Novog Sada, u nameri da u dvoboju sa FC Vaduzom izbori narednu rundu evro-nadmetanja, te još minimum dve utakmice u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

U zemlji koja se graniči sa Austrijom i Švajcarskom, i koja je pravo mesto za zimski turizam, “lale“ će ovoga leta započeti sezonu 2011/2012, predvođeni novim šefom struke, Ljubomirom Ristovskim. Njemu su se danas u SC “Vujadin Boškov“ u Veterniku “javili“ i internacionalci i reprezentativci, te će zajedničkim snagama otpočeti “Operaciju Vaduz“, sa ciljem eliminisanja ovog kluba i nastavka svog puta kroz Evropu.

U gradu koji po popisu stanovništva iz 2006. godine ima nešto preko 5.200 stanovnika i koji leži na obali reke Rajne, a na stadionu “Rajnpark“ (Rheinpark Stadion, kapaciteta 6.127 mesta - svečano otvoren 31. jula 1998. godine, na njemu igra i reprezentacija Lihtenštajna), ekipa ponosa Novog Sada istrčaće 14. jula, a samo sedam dana kasnije, na našem ”Karađorđu”, odigraćemo revanš-meč i proslaviti plasman u narednu rundu. Dvomeču ne smemo pristupiti pod parolom “lako ćemo”, već ozbiljnošću i kvalitetom izboriti ono što nam, bar na papiru, i “pripada”.

FC Vaduz je član druge švajcarske lige (plaća učešće u takmičenjima ove susedne zemlje) te osvajač nacionalnog kupa Lihtenštajna, što mu je i omogućilo takmičenje u Evropi. Klub je osnovan 14. februara 1932. godine, a do sada ima čak 40 osvojenih pehara pobednika kupa svoje zemlje (igrao 52 finala, od ukupno 66), od čega 14 uzasopnih. Najveći uspeh u domaćem prvenstvu, FC Vaduz je postigao u sezoni 2007/2008, kada je bio pobednik drugog stepena takmičenja, ali se u najelitnijem rangu zadržao samo godinu dana. Tek okončanu sezonu, završio je na 4. mestu tabele, sa 5 bodova manje od prvoplasirane Lozane, ali i 2 boda manje od drugoplasiranog Serveta, koji se takođe plasirao u najjaču švajcarsku ligu.

Zahvaljujući tom, gotovo konstantnom, osvajanju nacionalnog kupa, FC Vaduz je redovni učesnik evro takmičenja od 1992. godine, ali u njima nije imao posebnih uspeha. Igrači nastupaju u dresovima crvene boje, trener je Holanđanin Erik Orie, koji je svojevremeno osim u Holandiji, igrao u Austriji, Engleskoj, Italiji i to za ukupno 11 klubova. Pre Vaduza je u dva navrata trenirao austrijski Lustenau, ukupno 7 godina. Njegov prethodnik na klupi bio je čuveni Pjer Litbarski, jedan od najboljih nemačkih fudbalera u istoriji.

Dobili smo prvog rivala u takmičenju koje smo silno želeli da gledamo! Na igračima i stručnom štabu je da nam omoguće da posmatramo još evro-utakmica ovoga leta, a verujemo da imamo kadar da ne samo učini to, već i mnogo više. Za početak pokazati da je FKV jača od FCV!

Zato – samo hrabro do nove (evro) pobede!!!

• 0