Jump to content


Photo

Prelazni rok - leto 2011


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
204 replies to this topic

#31 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 19 May 2011 - 23:07

Стварно ми Реал није јасан, Кедира, Диара, Алтинтоп, Алонсо... Ал' добро то је Мурињо, сад бар неће морати Пепеа да користи као задњег везног. Или ипак хоће Posted Image


Cuti i to je napredak, izgleda da su se opametili pa ne krkaju samo napadace dok pozadi duva promaja

Edited by steva8lfc, 19 May 2011 - 23:12.


#32 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 19 May 2011 - 23:07

Adem Ljajić, npr...

:lol+: Ja sam pre za nekog talentovanog DC-a. Vazno samo da je maloletan..... Posted Image

Стварно ми Реал није јасан, Кедира, Диара, Алтинтоп, Алонсо... Ал' добро то је Мурињо, сад бар неће морати Пепеа да користи као задњег везног. Или ипак хоће Posted Image

Sto vise to bolje, pa kad se sisice ponovo budu valjale da makar znaju zasto se valjaju ;)

#33 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 19 May 2011 - 23:13

Zar Altintop nije levo krilo? :unsure: Ridji, zaboravio si Sahina.


Taчно Сахина сам заборавио. Како ће Бензему да продају а питање је да ли ће Адебајор остати већ видим формацију Реала наредне сезоне Ронално сам у нападу а половину још Ди Марија прелази Posted Image

Не битно за Алтинтопову позицију мислим да то није то кад је у питању Реал. Постадоше Турско-Немачка легија

#34 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 May 2011 - 23:17

Inace mislim da Real ima odlicnu ekipu. Napadaci i sredina svi mladi, vrhuncu karijere.

Ronaldo, Benzema, Higuain, Di Maria, Ozil, Sahin, Kedira, Diara plus nesto stariji Kaka i Xabi. Samo treba to valjano uklopiti i bice nesto od njih.
Kupiti jednog DC-a kako kaze Lavrnja i mogu parirati Barseloni.

Mada izgleda da Kaka i Benzema odlaze. Mislim da je to greska.

#35 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 19 May 2011 - 23:35

Inace mislim da Real ima odlicnu ekipu. Napadaci i sredina svi mladi, vrhuncu karijere.

Ronaldo, Benzema, Higuain, Di Maria, Ozil, Sahin, Kedira, Diara plus nesto stariji Kaka i Xabi. Samo treba to valjano uklopiti i bice nesto od njih.
Kupiti jednog DC-a kako kaze Lavrnja i mogu parirati Barseloni.

Mada izgleda da Kaka i Benzema odlaze. Mislim da je to greska.

Kaka vise nikad nece zavrsiti sezonu bez 2 povrede. Ako ga slucajno zavaljaju nekom za vise od 20-25 miliona, sjajan posao. A steta, vrhunski je igrac.

Nisam ja rekao za DC-a, ali im treba 1 vrhunski ko leba. Npr. Kjelini

#36 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 19 May 2011 - 23:43

Aha vi niste pricali o Realu. Ali sustina je da im stvarno treba DC. Kijelni bi bilo sjajno resenje. A jos bolje Vidic. Mada je to nerealno.

#37 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 20 May 2011 - 00:16

Ма моје мишљење је да је тај Кијелини прецењен играч. Мислим добар је али не баш толико да спада у светску класу. Јувентус је био толико јадан ове сезоне тако да су само он и КРасић били светле таче и понекад ДП...
Реалу је требао онај ког добити неће Posted Image

#38 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 20 May 2011 - 10:44

Rumors,

Roma reps flying to Argentina for Lamela

Conte draws up shopping list for Conte which includes Ribery as priority target and Elia/Vargas as his alternative, other names include Aguero, Pirlo and Massiello.

Juve still interested in Cassani.

Bayern intensify contacts for Rafinha.

Wolfsburg step up for Montolivo.

Inter to go for Sanchez instead of Tevez who is quitting Man City.



#39 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 20 May 2011 - 11:15

Real prodaje Ronalda za rekordnu sumu
Posted ImagePrelaskom iz Mančester junajteda u Real iz Madrida za 94 miliona evra, Kristijano Ronaldo je postao vlasnik rekorda što se tiče visine transfera, a skoro isti akteri opet će igrati glavne uloge u njegovom obaranju. "Kraljevski klub" želi da proda portugalskog asa Mančester Sitiju za neverovatnih 150 miliona funti! Iako sa "Istlendsa" demantuju bilo kakve spekulacije na tu temu, španski izvori tvrde da "građani" pregovaraju sa Realom o eventualnom transferu, prenosi britanski San.

Posted Image

Saznaje se da bi nedeljna plata Ronalda bila 300.000 funti, što bi prema verovatno petogodišnjem ugovoru ceo posao iznosio ukupno 228 miliona funti.

Ronaldo je sa Realom i pod dirigentskom palicom Žozea Murinja doživeo neuspeh. Ostali su bez planiranog trofeja Lige šampiona i Primere, pa su u španskom klubu spremni da saslušaju sve ponude.




#40 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 20 May 2011 - 11:17

Па он ако је луд отићиће у Сити... Али нема ништа од тога.

#41 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 20 May 2011 - 11:17

Liverpul koristi sukob između "vukova"
Posted ImageUkoliko se pretpostavke medija u Engleskoj pokažu kao istinite, Liverpul bi u narednoj sezoni znatno pojačao vezni red. Tiražni The Sun navodi da su "crveni" poslali ponudu za Brazilca Dijega koji nije u dobrim odnosima sa sadašnjim klubom, Volfsburgom. Nekadašnji igrač Verdera i Juventusa je napustio sastanak pre važne utakmice sa Hofenhajmom. Prema istom izvoru, ponuda je vredna 9 miliona funti.



#42 belpH

belpH
  • Banned
  • 4,597 posts

Posted 20 May 2011 - 11:59

Zar Altintop nije levo krilo? :unsure:


2 brata...Hamit i Halil

jedan je defanzivni vezni(Hamit), a jedan igra na krilnim pozicijama(Halil)...igrali su zajedno u Salkeu... :)

#43 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 20 May 2011 - 13:39

Prema zadnjim informacijama iz Celzija,Bane ce dobiti konkurenciju u Van der Wielu.Drogba bi trebalo da ostane jos jednu sezonu,a Anelka i Esien odlaze.

#44 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 20 May 2011 - 13:52

2 brata...Hamit i Halil... :)


Da imaju trećeg zvao bi se Ćamil :lol:

#45 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 20 May 2011 - 14:13

2 brata...Hamit i Halil

jedan je defanzivni vezni(Hamit), a jedan igra na krilnim pozicijama(Halil)...igrali su zajedno u Salkeu... :)


znam da ima i brata. i pomislio sam posle da sam i pomesao...

Prema zadnjim informacijama iz Celzija,Bane ce dobiti konkurenciju u Van der Wielu.Drogba bi trebalo da ostane jos jednu sezonu,a Anelka i Esien odlaze.


Neeeeeeeeee gde ce sad Essijen???? Koji ce nam kurac Van der Vil. Doltra ako ostane jos jednu sezonu onda dolazi samo jedan napadac. Anelka dovidzons.