Jump to content


Photo
- - - - -

Mjuzikl studenata "čIGRA"


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 todorPA

todorPA
  • Members
  • 2 posts

Posted 10 May 2011 - 23:01

Grupa studenata, okupljena još u gimnazijskim danima u Pančevu, inspirisana filmom „Baraka“ Rona Frickea, kao i odlomcima Borhesovih dela, stvorila je mjuzikl pod imenom „čIGRA“.

Plesači, glumci i muzičari postaju Vaši vodiči oko planete. Ovaj putopis predstavlja kolaž različitih jezičkih, klasnih, socijalnih i kulturnih barijera u postojećim ljudskim zajednicama. Rad na ovom muzičko-scenskom performansu je vođen idejom i maštanjem o nepostojanju država, a prvenstveno granica u bilo kom aspektu. Autentičnom muzikom, koreografijama, kostimima, kao i tekstovima nastalim na određenim prostorima dočarava se atmosfera podneblja.



Ova grupa ima iza sebe i uspešna izvođenja prethodnog mjuzikla pod nazivom „Kafe Kaleidoskop“, kao i pozorišnu predstavu „Šest lica traže pisca“.



Mjuzikl će biti izveden 17. maja u 19h u Ustanovi kulture "Vuk Karadžić, cena karte je 300 dinara.
Očekujemo vas!

Posted Image



#2 kornjacaca

kornjacaca
  • Members
  • 1 posts

Posted 11 May 2011 - 20:02

Ovo super zvuci!
Lepo je videti mlade ljude, pogotovo studente, koji imaju vremena pored fakulteta i vole umetnost.. Samo napred! Posted Image

#3 ninalina

ninalina
  • Members
  • 1 posts

Posted 11 May 2011 - 20:50

skroz me je privukao opis! :)

da li ima jos karata?



#4 mackula

mackula
  • Members
  • 1 posts

Posted 11 May 2011 - 20:57

e, pa ja sam cula za ovo od kolege, bas je nahvalio mjuzikl i opet ide da gleda Posted Image idem sa njim 100%Posted Image
p.s. i mene zanima kakva je situacija sa kartama ?

#5 todorPA

todorPA
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 May 2011 - 23:20

Ima na blagajni Vuka..Mislim da dele i neke majice, promo materijal itd na dan predstave!



#6 zalutali pas

zalutali pas
  • Members
  • 1 posts

Posted 12 May 2011 - 11:26

eee super je predstava :)

Dosao sam iz zrenjanina po preporuci ortaka da gledam u Pancevu. Odusevio sam se kako su se sklopili sa publikom!

Dobra atmosfera!

Dolazim i u BG!! Ako ima karata jos :(