Jump to content

Photo
- - - - -

Fitness & Bodybuilding

• Please log in to reply
2102 replies to this topic

#2101 DayWalker

DayWalker
  • Members
  • 7,502 posts

Posted 17 September 2016 - 14:25

slazem se da je keto ucinkovitiji samo nije za svakog
ja sam back in the dayz bio bar jednom nedeljno na nula hidrata i mnogo tesko podnosim to

s druge strane na mnogo mesta sam procita a i cuo iskustva da je ketoza (stanje u koje telo upadne nakon nekoliko dana bez hidrata) jako kul, tj da su ketoni legalna droga :D

pokusavao sam i ja vise puta ali ne ide :D prvo sto me satre je nervoza koja se javlja posle dan - dva bez ugljenih hidrata. sad mozda bih i mogao da se izborim da nemam nepredvidivo radno vreme pa mnogo puta preskacem obroke i dolazim u situaciju da sam pregladan. bas treba biti maksimalno disciplinovan da bi se izgurala ova dijeta i podrazumeva se uzimanje hrane na svaka dva ipo do 3 sata. bukvalno 6x dnevno.

za donja ledja ja bih krenuo laganije sa glute bridge-om, hip trusters (uz normalno zagrevanje sa knee rolls, superman stretch) pa tek onda udario sa mrtvim dizanjem, basic kettlebell swing-om ili cucnjem (goodmorning)
  • 1

#2102 milfgilf

milfgilf
  • Members
  • 3 posts

Posted 17 September 2016 - 18:41

Vokeru,

moracemo porazgovarati o tome koje preference gilferke imaju sto se tice misicne mase iskladno itme prilagoditi se

• 0

#2103 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 996 posts

Posted 26 June 2017 - 20:03

Vezbate li, bilderi?

Ima li ko iskustva sa ovim wheyom? Ili koji whey protein preporucujete za 6-7 soma?

the-nutrition-amino-whey-hydro-600x600.j

• 0