Jump to content


Photo
- - - - -

Neko iz USA, trebam pomoc :)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 02 May 2011 - 13:39

Prijatelji koji zive u USA treba da dobiju bebu (musko) sledeci mjesec. Trebam kupiti neki koristan poklon za bebu, po mogucnosti na neki online shop USA based.
Planiram potrositi do 2K usd.
Bio bih zahvalan ako neko od kolega forumasa ima kakav koristan savjet ili eventualno link za neki online shop ?

Hvala.

Edited by Manitu preskace ogradu, 02 May 2011 - 13:39.


#2 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 03 May 2011 - 19:18

Prijatelji koji zive u USA treba da dobiju bebu (musko) sledeci mjesec. Trebam kupiti neki koristan poklon za bebu, po mogucnosti na neki online shop USA based.
Planiram potrositi do 2K usd.
Bio bih zahvalan ako neko od kolega forumasa ima kakav koristan savjet ili eventualno link za neki online shop ?

Hvala.


Obicno se buduci roditelji u US "registruju" u nekoj prodavnici i ostave spisak sta im treba, pa njihovi prijatelji odu (ili provere online) i uzmu nesto s spiska - pitaj ove tvoje da li su to uradili, to ce ti olaksati posao.

Ako ne, idi na My link i biraj!

p.s. 2k usd??? Ti si neki dobar prijatelj!

#3 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 04 May 2011 - 01:49

Ja ne znam kako to funkcionise u Americi, ali ljudi obicno hoce nesto sto im stvarno treba-a ne treba im 6 kolica ili nosiljki, il sedista za bebe.Mozda je najbolje pitati roditelje, ako hoce uopste da kazu.
Iznos bolje da ne komentarisem.

#4 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 04 May 2011 - 13:53

Radi se o prijateljima koji su zasluzili mnogo vise od pisljivih 2K. Blage veze nemam koliko oprema za bebu sad moze kostati, zadnje dijete sam dobio prije deset godina, a ni tada nisam nista kupovao tako da stvarno pojma nemam.

Sa roditeljima sam malo razgovarao na tu temu, i cini se da su vec obezbijedili sve krupnije potrepstine.
Pogledacu sad ovaj shop da vidim sta i kako, a mogao bih i suprugu priupitati :)

Hvala svima.

Edit:

Mislim da je najpametnije da im posaljem gift card, pa ce onda moci da odaberu ono sto im treba ?

Edited by Manitu preskace ogradu, 04 May 2011 - 14:03.


#5 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 04 May 2011 - 13:59

Ok, verujem da su zasluzili.

Obzirom da je suma sasvim pristojna, pitaj ih imaju li neki fond za college otvoren za dete (ili nameravaju) pa im tamo uplati - ove benkice, portiklice i ostale budalastine ce prerasti za par nedelja

#6 kiti

kiti
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 04 May 2011 - 17:35

Ok, verujem da su zasluzili.

Obzirom da je suma sasvim pristojna, pitaj ih imaju li neki fond za college otvoren za dete (ili nameravaju) pa im tamo uplati - ove benkice, portiklice i ostale budalastine ce prerasti za par nedelja


ovo je dobar predlog, a ako nemaju mozes da vidis tiffany.com

#7 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 05 May 2011 - 04:19

Radi se o prijateljima koji su zasluzili mnogo vise od pisljivih 2K.

pa kada si vec gazda
http://www.cartier.us/#/home

#8 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 05 May 2011 - 23:00

Ja bih dao prilog u crkvu. Yebeš dva somića kad možeš da imaš mermernu tablu u hramu kao donator. Da se zna ko je gazda i gazdinsko dete.

Edited by alberto.ascari, 05 May 2011 - 23:00.