Jump to content


- - - - -

Google oglasi vs. FB92


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
44 replies to this topic

#1 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 23 February 2011 - 21:55

Hajd što je fb92 rešio da oglašuje svoj prostor ali da jedan od prvih oglašivača bude "чувајте српске корене" sa sve "Kosovo je Srbija" parolama na prvoj strani web site-a. :ajme:

Po drugoj strani skidam kapu njihovim marketinškim stratezima - zgoditak u puno, bez ikakvog sarkazma, dobro su ocenili "atmosferu", verujem da će pronaći mnogo ciljnih mušterija ovde.

Samo se nadam da ipak postoji neka cenzura oko toga, ko sme ili ne da se oglašuje on-line. Da me jednom ovako u glavu nacilja neki plakat "Zveri" ili sličnih "stočnih proizvoda" - nebi se ni najmanje dobro osećao.

#2 Der Gabelschwantz Teufel

Der Gabelschwantz Teufel
  • Members
  • 2 posts

Posted 23 February 2011 - 22:19

Hajd što je fb92 rešio da oglašuje svoj prostor ali da jedan od prvih oglašivača bude "чувајте српске корене" sa sve "Kosovo je Srbija" parolama na prvoj strani web site-a. :ajme:

Po drugoj strani skidam kapu njihovim marketinškim stratezima - zgoditak u puno, bez ikakvog sarkazma, dobro su ocenili "atmosferu", verujem da će pronaći mnogo ciljnih mušterija ovde.

Samo se nadam da ipak postoji neka cenzura oko toga, ko sme ili ne da se oglašuje on-line. Da me jednom ovako u glavu nacilja neki plakat "Zveri" ili sličnih "stočnih proizvoda" - nebi se ni najmanje dobro osećao.




Vespazijanov je sin, kažu, bio udivljen filozofijom i još kao mladić pokazivao je sklonosti da ocu deli etičke packe. Kada je naročito oštro protestovao protiv uvođenja poreza na javne toalete u pupku sveta, otac ga je doveo pred gomilu zlatnika (verovatno su bili obični sesterciji u pitanju, ali potrebe priče radi moraju biti zlatnici po sredi), naložio mu da pomiriše novce i pitao ga smrde li. Sin je skrušeno odgovorio: Non olet.
Razlika između Vespazijanovog Rima i današnjeg doba nije u tome što novac ne smrdi, jer nije smrdeo ni tada, kao ni sada. Razlika je u tome što se danas besplatno može srat'.
A dinar je svakom džepu mio, ma šta vlasnik džepa inače voleo da veruje o sebi.

#3 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 23 February 2011 - 23:03

Razlika je u tome što se danas besplatno može srat'.

O ti, djavolji reponjo, pa gde na mene, "hunskom taktikom", pravo iz sunca, kao munja kidišeš.

Da ti se javim, u pozdrav kroz poluvaljak, ako slučajno tokom noći nestaneš kao de Saint-Exupery.

#4 Der Gabelschwantz Teufel

Der Gabelschwantz Teufel
  • Members
  • 2 posts

Posted 23 February 2011 - 23:10

O ti, djavolji reponjo, pa gde na mene, "hunskom taktikom", pravo iz sunca, kao munja kidišeš.

Da ti se javim, u pozdrav kroz poluvaljak, ako slučajno tokom noći nestaneš kao de Saint-Exupery.


Ma ne, samo si mi poslužio kao pathfinder :) Ako i ne letimo u istoj eskadrili, nismo na različitim stranama fronta.
Odzdrvljam uz imelman.
I još jedno mahanje krilima za besprekorno povezivanje aparata i Saint-Exa.

#5 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 24 February 2011 - 00:49

Hajd što je fb92 rešio da oglašuje svoj prostor ali da jedan od prvih oglašivača bude "чувајте српске корене" sa sve "Kosovo je Srbija" parolama na prvoj strani web site-a. :ajme:

Po drugoj strani skidam kapu njihovim marketinškim stratezima - zgoditak u puno, bez ikakvog sarkazma, dobro su ocenili "atmosferu", verujem da će pronaći mnogo ciljnih mušterija ovde.

Samo se nadam da ipak postoji neka cenzura oko toga, ko sme ili ne da se oglašuje on-line. Da me jednom ovako u glavu nacilja neki plakat "Zveri" ili sličnih "stočnih proizvoda" - nebi se ni najmanje dobro osećao.


"Sve o Jeleni Karleuši Biografija, fotke, vesti, video, zanimljivosti, sve na jednom mestu www.story.rs"

:lol+:

#6 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 24 February 2011 - 00:55

"Sve o Jeleni Karleuši Biografija, fotke, vesti, video, zanimljivosti, sve na jednom mestu www.story.rs"

:lol+:


"Kako da se molim? Da li Bog čuje moje molitve? Na koje molitve Bog odgovara? studentskikutak.com"

Ja kapiram da je rađen srč po forumskom stažu pa nas neko podjebava.

#7 Black Dog

Black Dog
  • Members
  • 1,255 posts

Posted 24 February 2011 - 01:11

[attachment=81100:Politika - Forum B92.png]

[attachment=81101:Pocetak kraja bliskoistocnih diktatura- - Forum B92 - Page 6.png]


Genijalno, majstorki, legendarno :hail: :hail: :hail:
Vidi se da je neko studirao marketing na monusu/fabusu/čumgedunumu....

#8 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 24 February 2011 - 01:18

I još jedno mahanje krilima za besprekorno povezivanje aparata i Saint-Exa.

ma za krila u redu, nego se cini da je nedje ukraj repa ono "t" zalutalo... ;)

#9 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 24 February 2011 - 01:28

Zašto se izmedju postova pojavljuje:



404 Not Found

#10 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 24 February 2011 - 01:38

Zašto se izmedju postova pojavljuje:



404 Not Found



Reklama za ratka mladica.

#11 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 24 February 2011 - 01:45

Reklama za ratka mladica.

Moj Miško je genijA :+1:

#12 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 24 February 2011 - 02:16

A ja dobio podno grijanje i karleusu -;))
Kako se meni ne pojavljuje "kosovo je Srbija" ko nekima? :kece:

#13 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 24 February 2011 - 02:18

A ja dobio podno grijanje i karleusu -;))
Kako se meni ne pojavljuje "kosovo je Srbija" ko nekima? :kece:


Ti si preskocio ogradu, sad vezbaj s'karleusa. Posted Image

#14 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 24 February 2011 - 02:21

Ti si preskocio ogradu, sad vezbaj s'karleusa. Posted Image


A cuj, sumnjivo mi je i podno grijanje, "magnum". Zasto ne Crvena Zastava ? :D

#15 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 24 February 2011 - 02:27

A jel samo meni nad srpskim korenima raste dvd media-Canada cvet?ili je to cvet lokalne boje?
kad malo bolje pogledam, menjaju se oglasi,samo su koreni...ukorenjeni. :rolleyes: