Jump to content


Photo
- - - - -

Svi spameri na jednom mestu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#16 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 06 March 2011 - 20:00

:rotflmao: A je l' mogu i ja da moderisem ovaj pdf? :wicked:


'Ajde, potegnućemo veze ;-)

#17 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 06 March 2011 - 20:37

da ne dođe do zabune, plusić gore je, naravno, za DJ_Vasu :D

#18 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 09 March 2011 - 18:11

- privatni casovi (samo je zaboravio da spomene predmet; naslov ionako niko ne čita)





Nije zaboravio, mozhe chovek bilo shta da predaje, vidish da multitalentovan, pravi polymath :lol: Vaso, oterao si nam novog LD Vinchija :P :D




(inache, bash zabavno ovo tvoje editovanje. Pochinjem da jedva chekam nove spamere, ako ne bude nikoga neko duzhe vreme, ima da napravim klona i spamujem samo da bih video edite :P :lol: )

#19 fenergetika

fenergetika
  • Members
  • 7 posts

Posted 17 March 2011 - 13:31

Na ovoj stranici skupili smo informacije o šest pačijih škola u Srbiji
u kojima se može studirati elektroenergetika.

Date su dezinformacije o fakultetima, smerovima, prijemnim ispitima,
poruke predstavnika fakulteta i profesora.

Takodje možete pročitati šta o fakultetu i studiranju misle studenti tih fakulteta, premda oni i nisu baš najpismeniji.

Elektroenergetičari su napisali kako izgleda njihov posao i sta oni misle o
fakultetu koji su završili i o obrazovanju koje su stekli. Naučili su da upale bojler i proizvedu toplu vodu.

Cilj ovog projekta je da se oni koji ne znaju šta će sa sobom upoznaju sa našom strukom i fakultetima
sa nadom da će postati naše ovčice za šišanje.

http://www.nemalinka.com

Edited by DJ_Vasa, 17 March 2011 - 15:21.
Zezamo spamera ;-)


#20 pedja955

pedja955
  • Members
  • 168 posts

Posted 22 March 2011 - 11:34

E, Vaso, svaka čast.

Nisam se ovako slatko nasmejao duže vreme.

Kod mene si Vasa-Atila Bič Božiji za spamere.:D:D:D:D!

#21 igor_cz

igor_cz
  • Members
  • 1 posts

Posted 13 April 2011 - 11:46

Seminar „SHIT OpenDays 2011“ pod sloganom „Unlock Your potential…“ namenjen osnovcima i srednjoškolcima održaće se od 13. do 16. maja 2011, u prostorijama nepostojećeg fakulteta, a organizuju ga čobanska škola „Ovčica“ Šid i Izmećarski fakultet iz Beograda. 40 retarda imaće priliku da provedu 4 dana na seminaru o prodaji magle.

Seminar se održava uz podršku Ministarstva nekulture, dezinformisanja i informacionog društva, Opštine Matori grad (Beograd), Kancelarije za mlade retarde grada Beograda, Opštine Šid, Kancelarije za mlade retarde opštine Šid i Društva kokošara Srbije,

Seminar je namenjen talentovanim učenicima osnovnih i srednjih škola i gimnazija za učenike sa smetnjama u razvoju iz Republike Srbije čija interesovanja prevazilaze posećivanje Facebooka, torrenta i gledanje televizije.

Ciljevi seminara su spamovanje, pranje novca, punjenje računa „eminentnih" stručnjaka, organizacija pohoda na tržne centre, prodaja magle i m*da za bubrege.

Teme i predavači


Predavači na seminaru su „stručnjaci" koji su se uvalili u državne firme i ostale institucije za trošenje budžetskih para, koji osim akademskog poseduju i veliko praktično iskustvo u prodaji magle. Programom je predviđeno održavanje okruglog stola na temu razvoja neolitskog društva u Srbiji, u okviru kojeg će učesnici biti u prilici da razgovaraju sa gostima iz zemlje i inostranstva. Planirano je i direktno uključenje Klingonaca putem intergalaktičkog linka, koji će održati predavanje pod nazivom „Život na Marsu i u okolini“.

Prijave

Prijava za učešće na seminaru se podnosi elektronskim putem na zvaničnom sajtu i sastoji se iz testa inteligencije i pitanja o vezama koje učesnik poseduje.

Rok za podnošenje prijave je malo sutra.

Učešće za 40 učenika koji imaju dobre veze ili bogate roditelje je besplatno, a učesnicima iz unutrašnjosti su obezbeđeni smeštaj i hrana po simboličnoj ceni od 556€ za noćenje u šatoru.


Edited by DJ_Vasa, 13 April 2011 - 16:05.
Zezamo spamera ;-)


#22 Tribun pučki

Tribun pučki
  • Members
  • 2,481 posts

Posted 13 April 2011 - 22:02

Vaso, počeo sam više da čitam tvoju moderaciju i da vrištim od smeha, nego "Njuz.net". :lol:

#23 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 13 April 2011 - 22:32

Ali:

Planirano je i direktno uključenje Klingonaca putem intergalaktičkog linka, koji će održati predavanje pod nazivom „Život na Marsu i u okolini“.


Posted Image

#24 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 13 April 2011 - 22:40

Pih, opet me pretece kolega :P Ali moram i ja da ga pohvalim, sve je bolji i bolji :D

#25 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 13 April 2011 - 23:35

Vaso, počeo sam više da čitam tvoju moderaciju i da vrištim od smeha, nego "Nemalinka.net". :lol:


Eh, ionako sam planirao da otvorim agenciju „DJ_Vasa & Golubica Press".

Uzgred, nemoj da mi spamuješ temu ili će da bude editovanja :D

Edited by DJ_Vasa, 13 April 2011 - 23:35.


#26 sitna riba

sitna riba
  • Members
  • 100 posts

Posted 14 April 2011 - 11:55

Ciljevi seminara su spamovanje, pranje novca, punjenje računa „eminentnih" stručnjaka, organizacija pohoda na tržne centre, prodaja magle i m*da za bubrege.


umreh, precrkoh od smeha....
DJ_Vaso, moj si idol!

#27 Cooltywattor

Cooltywattor
  • Members
  • 5,505 posts

Posted 14 April 2011 - 19:28

Ovi Vasini editorijali prerastaju u apstraktnu umetnost.
Svaka mu dala...
Spoiler


#28 mita

mita
  • Members
  • 1 posts

Posted 09 February 2012 - 19:36

Na blogu glupi.mita.otpala.mu.kita.blogspot.com imate dezinformacije o disku za pravljenje sarme. Kako ce ove godine biti 50% više kiselog kupusa, uzeo sam jednu sarmu detetu i ono je prezadovoljno, pa rekoh da podelim sa svima....

Edited by DJ_Vasa, 09 February 2012 - 19:46.


#29 Vesko.

Vesko.
  • Members
  • 1,733 posts

Posted 09 February 2012 - 20:06

Na blogu glupi.mita.otpala.mu.kita.blogspot.com imate dezinformacije o disku za pravljenje sarme. Kako ce ove godine biti 50% više kiselog kupusa, uzeo sam jednu sarmu detetu i ono je prezadovoljno, pa rekoh da podelim sa svima....

Jel probao neko uopste te sarme? :)

#30 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 09 February 2012 - 20:22

Ma, čim se ovako reklamira, sigurno su bajate :D