Jump to content

Photo
- - - - -

FC Juventus

• Please log in to reply
1374 replies to this topic

#16 Shonewizard

Shonewizard
  • Members
  • 5,121 posts

Posted 15 February 2011 - 15:54

Prvo nista Juve nije mnogo izgubio odsustvom Bufona jer ga je Storari sjajno zamenio.Druga stvar nije odbrana ta koja skripi vec napad.Doveden je Matri koji je trenutno u sjajnoj formi i resetace dok je u istoj ali on nije worldclass igrach vec je kvaliteta Amaurija i Jakvinte samo sto je za razliku od ovih kao sto rekoh u odlicnoj formi.Mada kad se sve oduzme i sabere sredina je ta koja ne sljaka uopste,kao sto vec rekoh Krasic je tu najbolji a prilicno jednodimenzionalan igrach koji je totalno ispao iz forme i na terenu izgleda kao balerina.Juve bi napravio posao kad bi doveo Sanceza iz Udinezea i bar 2 igracha na sredini,zadnjeg veznog i plejmejkera posto krila Pepe i Krasic su zadovoljavajuci.I oterati Mela i Sisoka.I da,za Djovinka ste se zajebali zestoko.

Odsutsvom Bufona izgubio je sigurnost u odbrani i pored ovako ne bas najbolje ukomponovanih bekova :krsta: Zatim vezni red djeluje lose zbog ukupne forme tima trenutno inace kao sto sam vec rekao uz dobrog plejmejkera( Akvilani u pokusaju :huh: ) sve di to moglo na dobro da izadje. Sisoko nevjerovatan fizicki, covjek jednostavno GAZI po terenu! Melo potpuno promasena investicija! Kad smo vec kod promasenih investicija i poteza, naveo si da je Djovinko jedan od takvih i naravno ko se ne bi slozio, al' sta je tu je... Mislio sam da su naucili lekciju sa Mikolijem al' izgleda ne :krsta: Sancez svakako dobar izbor, a ako ne on onda neko njegovih kvaliteta da se unese brzina u napadu, jer Toni a i ostali imaju ulogu klasicnih centarfora i na toj brzoj igri koju pominjete iz dobar Nedveda, Ibrahimovica, Kamonarezija se svakako mnogo gubi!
  • 0

#17 Poaro

Poaro
  • Members
  • 2,772 posts

Posted 15 February 2011 - 16:07

Ajde da se i ja upisem ovde kao "neljubitelj" (jebo te, kakav eufemizam :lol: ) pa da kazem da im je ona ekipa Juventusa sa sredine poslednje decenije proslog veka bila najmanje nesimpaticna, sa Perucijem, Takinardom, Toricelijem, Ravanelijem, Badjom, Pesotom, Konteom.. Jugovicem takodje, mozda je bas to finale LS 96. koje je on odlucio i jedini put da nisam imao nista protiv pobede Juventusa..

E, onda je dosao Cekarini i cuvena utakmica Juve-Inter '98. Tu cu stati sa ovim afirmativnim postom B-)
  • 0

#18 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 15 February 2011 - 16:17

Kad pricamo o "nesimpatizmu" :D

Mancester,Juve,Bajern,Barselona i Milan.To je 5 klubova koje ne volim nikako a trenutno mi je Mancester najgadniji Posted Image Malo mi je opao amonizitet prema Milanu ove godine(doneli mi par dobitaka na kladzi :D) al ne moze ih oprati ni Sava ni Dunav za sportsku prognozu.Ja 3 razred osnovne,cale mi prvi put doneo listic za prognozu da istipujem,i da mi uplati 3 dvoznaka.Ja istipovo sve full,i predzadnja tekma dosla,Salernitana kuci u drugoj ligi i zadnja tekma nedelja veche Milan-Inter.Ja stavio 1X :ajme: Milan jak,Inter se raspadao tih godina jako i slepci pobede 2:1.Niko nije dobio u tom kolu,a dobici se kretali (koliko me secanje pamti) oko pola milke sto je i danas ozbiljna suma a kamoli nesto oko 98-e. Posted Image Mada nije da ih zbog toga ne volim,kao klub su mi ogavni oduvek bili....

• 0

#19 Shonewizard

Shonewizard
  • Members
  • 5,121 posts

Posted 20 February 2011 - 12:57

12' Bufon crveni karton! :blink:
  • 0

#20 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,491 posts

Posted 20 February 2011 - 13:06

12' Bufon crveni karton! :blink:

Sta li je uradio? :huh: Mozda igrao rukom van sesnaesterca?
  • 0

#21 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 20 February 2011 - 13:13

Za vreme utakmice se komentarishe na temi lige,tj kalco tema ffs :ajme:
  • 0

#22 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,491 posts

Posted 20 February 2011 - 14:54

Uspeli su da izgube i od Lecea :krsta: .Dzaba pobeda protiv Intera kad ne mozemo Lece da dobijemo... Pitanje dal' cemo i Ligu Evrope igrati...

• 0

#23 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 24 February 2011 - 10:20

Čistka u Juventusu, Krasić siguran!

2 komentaraOdštampajMake font size smaller Make font size default Make font size larger 23. februar 2011. 14:50 > 14:51
Juventus je spreman da ovog leta napravi velike promene u igračkom kadru. Jedan od retkih koji ne bi trebalo da brinu za posao je Miloš Krasić.

Italijanski mediji prenose da je vlasnik "stare dame" Andrea Anjeli bio užasno besan protekle nedelje.

Razlog je nekoliko loših partija ekipe, a posebno ga je zabolelo "nezalaganje" na utakmici protiv Lećea (0:2).

Zato je pripremio veliko spremanje u letnjem prelaznom roku, a srpski reprezentativac Miloš Krasić jedan je od malobrojnih "nedodirljivih", kako piše "Korijere delo sport".

Među otpisanima je Alberto Akvilani, koji se nakon dolaska iz Liverpula nije najbolje snašao, a za njim slede Simone Pepe, Horhe Martinez, Leandro Rinaudo, Arman Traore, Mohamed Sisoko i Vinćenco Jakvinta.

Đuzepe Marota, čovek koji je zadužen za odabir igrača u Juveu, narednih dana sastaće se predsednikom kluba i Pavelom Nedvedom i odlučiti o potencijalnim pojačanjima.

Jedna od glavnih meta je desni bek Čelsija Žoze Bosingva, a prema "Tutosportu", tradicionalno bliskom Juventusu, torinski klub će za reprezentativca Portugala ponuditi 12 miliona evra.

Kandidati za dolazak su još Andreas Bek iz Hofenhajma, Mišel Bastos (Lion) i Rikardo Montolivo (Fiorentina), ali za Italijana se nadmeću i prošlosezonski finalisti Lige šampiona, Inter i Bajern.

(MONDO)

Meni je od boldovanih jedino žao Jakvinte, bio sam siguran da će biti bomba od igrača.
  • 0

#24 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 35,759 posts

Posted 24 February 2011 - 11:14

У колико пара да ће бар двојица одавде да заврше у Милану Posted Image
Лично бих волео Сисока да видим у црвено-црном дресу
  • 0

#25 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 24 February 2011 - 11:31

У колико пара да ће бар двојица одавде да заврше у Милану Posted Image
Лично бих волео Сисока да видим у црвено-црном дресу

Mlad je on za vas <_< :P
  • 0

#26 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 35,759 posts

Posted 24 February 2011 - 11:37

Прошла су та времена Posted Image
  • 0

#27 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 19,943 posts

Posted 24 February 2011 - 11:50

Kada bi se Akva i Sisoko vratili tamo gde treba... Posted Image
  • 0

#28 kengur888

kengur888
  • Members
  • 2,664 posts

Posted 24 February 2011 - 11:54

Hvala Bogu pa su se setili da naprave cistku u Juventusu Posted Image . Sisoko je najveca prevara od igraca koju sam ikada video + je mator .
  • 0

#29 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 35,759 posts

Posted 24 February 2011 - 12:23

Kada bi se Akva i Sisoko vratili tamo gde treba... Posted Image

Веруј ми Аква је био живи очај.

Hvala Bogu pa su se setili da naprave cistku u Juventusu Posted Image . Sisoko je najveca prevara od igraca koju sam ikada video + je mator .

Са 25 година играч матор Posted Image
  • 0

#30 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,498 posts

Posted 24 February 2011 - 12:31

Са 25 година играч матор Posted Image

Kao sto je Milanezima svaki mladji od 30 fgodina premlad, tako je Arsenalovim navijacima svaki stariji od 20 mator :D
  • 3