Jump to content


Photo
- - - - -

FC Juventus


  • Please log in to reply
1494 replies to this topic

#1 Shonewizard

Shonewizard
  • Members
  • 5,709 posts

Posted 14 February 2011 - 21:57

Vidio sam da mnogi evropski timovi imaju zasebne teme, sto do sad nije bio slucaj sa Juventusom, koji to zasigurno zasluzuje :rolleyes:

Klub sa velikom istorijom (http://en.wikipedia....i/Juventus_F.C.) mada pretpostavljam da vecina to vec zna, pa je mozda bolje da se posvetimo igrackom kadru i sezoni koja je u toku! 0:)

Do prije 3-4 kola vjerovatno su svi pomislili da je ovo jos jedna sezona za zaborav, mada sad vec imamo drugu sliku! Dobar izbor pojacanja u januaru, koja su vec do sad uradila mnogo, posebno kad je u pitanju Matri! Dvije uzastopne pobjede, 3 gola Matrija u 2 meca i 6 mjesto koji i dalje ostavlja dosta prostora za napredovanje! Takodje dobar raspored prije utakmice sa Milanom, gostovanje Lece-u i domacini Bolonji, nezgodne ekipe al ipak sve ispod 6 bodova u ta dva meca bi bilo rasipanje i neozbiljnost! Toliko za sad od mene, pa da vidimo jel' ima jos fanova!

Edited by Shonewizard, 14 February 2011 - 22:06.

  • 1

#2 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 14 February 2011 - 22:04

Vidio sam da mnogi evropski timovi imaju zasebne teme, sto do sad nije bio slucaj sa Juventusom, koji to zasigurno zasluzuje :rolleyes:

Omiljeni moj zabarski klub.
Dal zbog boja ili zbog cega, ne znam...
Nadam se povratku na staze stare slave...
Spoiler

Edited by CrniGuja, 14 February 2011 - 22:05.

  • 1

#3 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 14 February 2011 - 22:06

I bilo je vreme da se otvori ova tema B-) .


  • 1

#4 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 14 February 2011 - 22:14

Nadam se povratku na staze stare slave...



И ја

Spoiler

  • 0

#5 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 14 February 2011 - 22:22

moracu ja otvoriti temu za neki levičarski klub...juve je desničarski
  • 0

#6 feanorlfc

feanorlfc
  • Members
  • 9,648 posts

Posted 14 February 2011 - 22:25

moracu ja otvoriti temu za neki levičarski klub...juve je desničarski


Livorno su valjda levicari.


Inace Juve je i moj omiljeni italijanski klub. Ne smetaju mi boje. Za razliku od mnogih, voleo sam njihov fudbal kad su osvajali titule, besprekorna taktika i pravi fudbalski majstori. Del Piero je za mene jedan od najboljih igraca svih vremena.


  • 2

#7 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 14 February 2011 - 22:35

Jos jedan fan, cisto da se javim.

Juve u Italiji ima najvise navijaca , 29% od sveokupnog broja ljubitelja fudbala u Italiji...To znaci vise ukupno vise od Intera, Milana, Rome i ostale boranije :lol:
  • 1

#8 kengur888

kengur888
  • Members
  • 2,664 posts

Posted 14 February 2011 - 22:50

FORZA JUVE ! ! ! Posted Image

Klub sa najvise navijaca u Italiji !
  • 1

#9 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 14 February 2011 - 22:56

ta kakav juve torino ima jače navijače sta vam je....
  • 0

#10 kengur888

kengur888
  • Members
  • 2,664 posts

Posted 14 February 2011 - 23:28

Juventus trenutno ima 41 bod i nalazi se na 6 mestu. Eto, kada bi bili 3 ili 4 na kraju Posted Image .

Inace, na leto renovirati tim...Pitanje da li cemo sa ovakvim timom izdrzati trku za mesto koje vodi u LS...

Krasic i Kijelini su ekstra klasa...Del Piero je mator, ali kakva je to igracina Posted Image Posted Image . E kakve su sve velicine igrale za Juve...Dakle potpuna rekonstrukcija na leto...

Za sada 6 fanova ako sam dobro prebrojao...Posted Image

Edited by kengur888, 14 February 2011 - 23:38.

  • 0

#11 Shonewizard

Shonewizard
  • Members
  • 5,709 posts

Posted 15 February 2011 - 14:40

Juventus trenutno ima 41 bod i nalazi se na 6 mestu. Eto, kada bi bili 3 ili 4 na kraju Posted Image .

Inace, na leto renovirati tim...Pitanje da li cemo sa ovakvim timom izdrzati trku za mesto koje vodi u LS...

Krasic i Kijelini su ekstra klasa...Del Piero je mator, ali kakva je to igracina Posted Image Posted Image . E kakve su sve velicine igrale za Juve...Dakle potpuna rekonstrukcija na leto...

Za sada 6 fanova ako sam dobro prebrojao...Posted Image

Bold: Mislim da nisi prebrojao bas najbolje ;) Inace sto se tice igrackog kadra treba dosta toga promijeniti... Bez pravog organizatora kakav je Del Piero bio vrlo je tesko pratiti ritam ostalih timova, mada njegova uloga kao kapitena je nezamjenjiva! Krasic odlican pocetak sezone i sveukupno odlicne igre, al' treba tu jos privikavanja na italijaski fudbal! Odbrana sa druge strane sem Kjelinija i Djidjija(koji se konacno vratio, a koji je standardno dobar na goluPosted Image) ne djeluje bas najbolje ukombinovano, Barzalji solidan protiv Intera, Bonuci ne toliko veliko pojacanje kao sto je bio plasiran, Traore povrijedjen. Sve u svemu odbrana je napravila dosta propusta a sve se to odrazavalo u najgorim mogucim trenutcima u poslednjih 5+ minuta...Ipak kvalitet je prisutan, mislim daj e vrijeme u pitanju kad ce ovo proraditi na pravi nacini, posebno uz jednog onakvog Matrija najmanje 4. mjesto ne bi trebalo da izostane!!! A onda ljeto i ako konacno odrijese kesu prava pojacanja i nakon 2003 ponovo prava trka za LS !

Edited by Shonewizard, 15 February 2011 - 14:42.

  • 0

#12 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 15 February 2011 - 14:52

Prvo nista Juve nije mnogo izgubio odsustvom Bufona jer ga je Storari sjajno zamenio.Druga stvar nije odbrana ta koja skripi vec napad.Doveden je Matri koji je trenutno u sjajnoj formi i resetace dok je u istoj ali on nije worldclass igrach vec je kvaliteta Amaurija i Jakvinte samo sto je za razliku od ovih kao sto rekoh u odlicnoj formi.Mada kad se sve oduzme i sabere sredina je ta koja ne sljaka uopste,kao sto vec rekoh Krasic je tu najbolji a prilicno jednodimenzionalan igrach koji je totalno ispao iz forme i na terenu izgleda kao balerina.Juve bi napravio posao kad bi doveo Sanceza iz Udinezea i bar 2 igracha na sredini,zadnjeg veznog i plejmejkera posto krila Pepe i Krasic su zadovoljavajuci.I oterati Mela i Sisoka.I da,za Djovinka ste se zajebali zestoko.
  • 0

#13 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 15 February 2011 - 15:00

Ja kao glupi klinac počeo da navijam za Juve samo zbog boja. A onda krenuli naši da se redjaju u crno belom dresu, pa mi još više učvrstili "navijačku strast" prema njima. OD tada mi ostalo. Ne mogu reći da sam neki zagriženi fan, ali s' obzirom da uopšte ne gotivim žabarski stil igre onda je ovo neki maksimum koji se može očekivati od mene :D
  • 0

#14 Ajmo Milivoje

Ajmo Milivoje
  • Members
  • 9,612 posts

Posted 15 February 2011 - 15:06

Ja sam za Juve poceo da navijam zbog Del Pjera :hail: .Posle Svetskog 1998. i Eura 2000., kada sam se odusevio njegovim igrama, zanimalo me je za koji klub ovaj majstor fudbala igra... Saznao sam da igra za Juve i to je bilo to... On i Trezege, moj omiljeni tandem nekada bio . :hail: + dzoker Zalajeta :s_d:
  • 0

#15 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 15 February 2011 - 15:20

Ja sam za Juve poceo da navijam zbog Del Pjera :hail: .Posle Svetskog 1998. i Eura 2000., kada sam se odusevio njegovim igrama, zanimalo me je za koji klub ovaj majstor fudbala igra... Saznao sam da igra za Juve i to je bilo to... On i Trezege, moj omiljeni tandem nekada bio . :hail: + dzoker Zalajeta :s_d:

Kakva je to ekipa bila u ono doba dve oduzete titule...
Bufon, Kanavaro, Mutu, Kamoranezi, Del Pjero, Ibrahimovic, Trezege...
Bas sam gotivio taj tim...
  • 1