Jump to content


Photo
* * * * - 4 votes

Kuda ide ova Srbija?


  • Please log in to reply
36597 replies to this topic

#33556 Quad

Quad
  • Members
  • 4,434 posts

Posted 17 November 2017 - 15:26

Nije los tekst na Pescaniku:

http://pescanik.net/...steni-za-elitu/


Tako i treba, da se zlikovci prozovu imenom i prezimenom. Medjutim, zanimljivo pitanje je sto se vajna opozicija ni o tome ne izjasnjava -- pa zar nije taj slucaj paljenja ambasada podjednako zanimljiv za opozicionu javnost i "branioce Beograda" kao i slucaj Savamala? Sad ce ispasti kao onomad kad sam postavio slicno pitanje o zlocincu Mladicu, da ni o tome ne sme nista da se kaze, jer je "mnogo delikatno", "izgubice se glasovi" i slicno.


sve su to likovi iz 'ultrasa' nema nista od optuznica, kao sto je gospodin chume dobio poslove od tadasnje vlade tako su i ovi dobili od ove.
  • 0

#33557 kirovec

kirovec
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 17 November 2017 - 17:00

Nije los tekst na Pescaniku:

 

http://pescanik.net/...steni-za-elitu/

 

 

Tako i treba, da se zlikovci prozovu imenom i prezimenom. Medjutim, zanimljivo pitanje je sto se vajna opozicija ni o tome ne izjasnjava -- pa zar nije taj slucaj paljenja ambasada podjednako zanimljiv za opozicionu javnost i "branioce Beograda" kao i slucaj Savamala? Sad ce ispasti kao onomad kad sam postavio slicno pitanje o zlocincu Mladicu, da ni o tome ne sme nista da se kaze, jer je "mnogo delikatno", "izgubice se glasovi" i slicno. 

 

Ne zaboravi da je opozicija:

 

jer zapad podrzava Vucica, pa ce da se dure misleci da ce tako ubediti zapad da promeni politiku  :ajme:


Edited by kirovec, 17 November 2017 - 17:03.

  • 1

#33558 Harun el Rašid

Harun el Rašid
  • Members
  • 153 posts

Posted 17 November 2017 - 17:04

Mislim da Vucic u ovom trenutku izvlaci maksimalno koliko moze u ovom okruzenju. Njegova je krivica sto ima jednog Dacica za saradnika?

 

Kome izvlači, a kome zavlači i za čiji račun, veliko je pitanje, mada mi se nešto javlja. Što se Dačića tiče, Dačić nije njegova, već ruska krivica. On je zastupnik ruskih interesa u Srbiji. Videti pod NIS.


  • 2

#33559 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 18 November 2017 - 03:30

Ne zaboravi da je opozicija:

 

jer zapad podrzava Vucica, pa ce da se dure misleci da ce tako ubediti zapad da promeni politiku  :ajme:

Potpuno si ovde u pravu (i to onaj bolji deo opozicije, o onom drugom ne vredi trositi reci). Koliko tu nema odgovornosti i elementarne radne etike, to je zastrasujuce.


  • 0

#33560 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 18 November 2017 - 03:32

Kome izvlači, a kome zavlači i za čiji račun, veliko je pitanje, mada mi se nešto javlja. Što se Dačića tiče, Dačić nije njegova, već ruska krivica. On je zastupnik ruskih interesa u Srbiji. Videti pod NIS.

Zapanjujuce, ali ovde si u pravu. Narod ( tm ) bi pomenuo corave koke i zrnevlje  :lol+:


  • 0

#33561 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 18 November 2017 - 03:59

Kome izvlači, a kome zavlači i za čiji račun, veliko je pitanje, mada mi se nešto javlja. Što se Dačića tiče, Dačić nije njegova, već ruska krivica. On je zastupnik ruskih interesa u Srbiji. Videti pod NIS.

Jesi u pravu, ali moja poenta je bila u necem drugom: treba da shvatis ono sto je nekolicina nas davno to uradila, da je problem i u narodu, u pucanstvu koje tu zivi. Nema inventivnosti, nema  poverenja, Sa  kime god zelis da uradis nesto, prvo ( i samo) gleda kako tebe da "zavrne" i iscedi te sto vise moze. 

To je sada nemoguce taj sistem promeniti, jedino , vremenom, sto je cesto puta pisao Puzigaca, doseljavanjem nekih drugih naroda, da se vremenom promeni etnicka struktura, mozda se i stvori neka mesavina za jedno 50 godina, pa ce se onda i nesto promeniti od mentaliteta. Inace, od ovih nema nista. Cak i kada se medju njima pojavi neko ko zeli da radi posteno, on postaje nepozeljan.


Edited by darth bane, 18 November 2017 - 05:06.

  • 1

#33562 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 18 November 2017 - 05:19

Mislim , tu imamo jedan sistem opste otimacine! Mislim da ce i stranci koji su tu ulozili vremenom uvideti da su se zajebali. Mi tu nemamo sistem u kome bi ljudi seli i dogovorili se da urade nesto, da naprave recimo ortacko drustvo  u kome ce svako zaraditi, a da glavna strategija bude kako osvojiti trziste. Ne, vi tu u stvari imate ljude koji gledaju kako vas da "zavrnu", njih razvoj biznisa, osvajanje trzista i sl. "gluposti"ne interesuju. Njih zanimaju samo vase pare, jer to je jedino konkretno sto za njih trenutno postoji, niti razmisljaju o tome da time seku granu na kojoj sede, to ih ne interesuje jer u pitanju je jedan predatorski mentalitet. Ne kazem da su svi takvi, daleko od toga, ali ako pokusate nesto da uradite, pa cak iako na pocetku radite sa postenim ljudima, ti mangupi vam nece dozvoliti. Izbacice one postene i ubacice se oni. 

Na srecu nemam licnih losih iskustava , ali mogao sam da ukapiram sta bi me cekalo da sam malo vise usao u te nebuloze. Oustalom , ima prica ljudi, ko zna koliko, ne zna im se broj, koji su se usled nostalgije vratili, da bi zatim jos brze pobegli.

Nije problem Srbije u prirodnim resursima: ima zemljista, sume, vode, rudnog blaga. Problem su ljudi.


  • 1

#33563 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 22 November 2017 - 12:27

Ratni zločinac dobio doživotnu robiju u Hagu.
  • 0

#33564 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 22 November 2017 - 12:41

Prekrstio se noseci crvenu kravatu na kojoj pise KPRF :lol:

 

Slika za vise od 1000 reci.


  • 0

#33565 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 22 November 2017 - 12:44

Ratni zločinac dobio doživotnu robiju u Hagu.

 

Pre neki dan slusam na svedskom radiju reportazu iz Beograda a povodom toga sto je danas trebalo da padne presuda i time se okonca rad Tribunala. Novinarka bila na Vojnoj akademiji, kaze neki seminar bio gde su velicali Generala. Pitala i ulicne prolaznike u Knezu sta misle i nijedan od upitanih nije mislio da je General zlocinac. Bas me zacudilo 


  • 2

#33566 Mali Medved

Mali Medved
  • Members
  • 913 posts

Posted 22 November 2017 - 15:31

http://www.dw.com/sr...zatvor/a-414768

 

I doživotna je malo, ali jbg.


  • 0

#33567 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 22 November 2017 - 21:33

Je l´ pustio RTS danasnji snimak iz haske sudnice kad sudija cita presudu a General se dere, grmi i psuje ("j**** vam mamicu!")? 


  • 0

#33568 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 22 November 2017 - 21:38

Nemam RTS jer sam ga maknuo sa televizora, ali mislim da dotično govno (uz izvinjenje govnima) ne treba nazivati generalom. Čak i kada kažemo da je govno dajemo mu veliki kompliment.


  • 0

#33569 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 22 November 2017 - 21:40

Nemam RTS jer sam ga maknuo sa televizora, ali mislim da dotično govno (uz izvinjenje govnima) ne treba nazivati generalom. Čak i kada kažemo da je govno dajemo mu veliki kompliment.

 

U pravu si. Skroz. Nisam zelela ime da mu pomenem. Ono je neljud. Trebala sam tako da kazem.


  • 0

#33570 lokarda

lokarda
  • Members
  • 2,255 posts

Posted 23 November 2017 - 06:39

Još da Vam nestane "republika" smrdska...i imali bi republiku Srbiju, sa svim njezinim građanima.


  • 0