Jump to content


Photo
* * * * - 4 votes

Kuda ide ova Srbija?


  • Please log in to reply
36597 replies to this topic

#28111 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 22 February 2017 - 18:30

Kandiduj se. Ako ni zbog cega drugog, glasacu za tebe zbog stava okio "legalizacije" - to jos niko nije ponudio. :lol+:


Pa to ti je isto kao da radish za Sluzbu, bez rezultata ..... Teshko da 3% Srbije razume bilo shta oko EU, a 97% se plashi lustracije kad bi im se objasnilo shta je to, znaju samo da ima nekakve veze sa Soroshem XAXAXA..... Neko bi rek'o pusto tursko ..... rusko ..... Isti q

Edited by Denis Jasharevic, 22 February 2017 - 18:34.

  • 3

#28112 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 22 February 2017 - 18:34

Gospodaru vuchicu ti si Nash novi karadjordje!

Mislis da ima sanse da ga kum nasjekira?


  • 0

#28113 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 22 February 2017 - 18:36

...

 

 

Uvek mi je bila smesna ta zvaka oko 'lustracije; i uvek sam pretpostavljao da toga nikada nece doci.

 

Jer da je slucajno pokrenu (ne znam samo od koje godine - i tu je vec kraj) - pa 99% likova, predstavnika opancarsko-seljacke 'elite & naZiJonalne inteligencije' bi bili razotrkriveni kao obicne drukare.

 

...


  • 2

#28114 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 22 February 2017 - 18:47

Pa to ti je isto kao da radish za Sluzbu, bez rezultata ..... Teshko da 3% Srbije razume bilo shta oko EU, a 97% se plashi lustracije kad bi im se objasnilo shta je to, znaju samo da ima nekakve veze sa Soroshem XAXAXA..... Neko bi rek'o pusto tursko ..... rusko ..... Isti q

;)


  • 0

#28115 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 22 February 2017 - 19:01

ne znam koliko ste upućeni (i bolje ako niste), bulumenta zvana United Force su stoka među stokom. siledžije i džiberi, dileri, krimosi, i kao takvi neometano i opušteno delaju nekih 30 godina.

Naravno, naravno, ali sad ima vise i boljih razloga za delanje nego pre 30 godina. Pre 30 godina nisu mogli da se nezno ljube i druze po internetima sa slicnim idiotima sirom sveta, niti su mogli da sanjaju da ce prezident Rusije posecivati bajkere na stadionu ili da ce prezident USA postavljati takve poput njih za ideoloske savetnike


  • 0

#28116 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 22 February 2017 - 19:05

Drugim rijecima, nemojte sajkoa da pitate sta radi i sta mu rade zbiri, pa nece biti ni afera u Srbiji  :lol+:

Da te citiram, ovakvom budalastinom si postavio standard nemorala i gluposti. Da, ranije nije bilo afera u Srbiji (pa i mnogo vecih), ma kakvi... Ili ih je bilo, pa su sve brzoi efikasno i nadasve transparentno dobile svoj epilog. Sve se to objasnjava psiholoskim profilom lidera, nikako, ne daj Boze, strukturnim problemima kao sto je totalitarizam ili nepismenost i primitivizam biracke rulje, pardon, narodnih masa. Da ti prevedem na novosrpski: pali, brate...


Edited by Schrodinger, 22 February 2017 - 19:27.

  • 3

#28117 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 22 February 2017 - 19:16



Mnoge tvoje budalastine precutim jer me mrzi da se bakcem sa tako ocito zlonamjernim i zluradim likom, ali ovakvo uvrtanje istine dok pises o liku koji je stasao u najgorem kriminalno-patrijoCko-navijackom sljamu komandanta Arkana i vojvode Seselja je stvarno jedan novi standard gadosti koji si sebi upravo postavio.


Onda je on pozvan da govori na tu temu.
Dakle, kada je i on obitavao u tom okruženju jasno se znalo šta "navijači" daju, a šta dobijaju i to jasno od koga.
Nešto se promenilo u međuvremenu?
Konačno da neko otvoreno kaže da postoji nešto što je moćnije od države odnosno izabranih predstavnika birača.
Za razliku od njega, licemernim rusofiličarima će srca biti puna kada vide neki transparent rusko- srbskog (podaničkog) prijateljstva na tribinama ali im eto smeta da gledaju na miru utakmicu "Dunav lige".

Edited by melankolic, 22 February 2017 - 19:20.

  • 2

#28118 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 22 February 2017 - 22:38

Da te citiram, ovakvom budalastinom si postavio standard nemorala i gluposti. Da, ranije nije bilo afera u Srbiji (pa i mnogo vecih), ma kakvi... Ili ih je bilo, pa su sve brzoi efikasno i nadasve transparentno dobile svoj epilog. Sve se to objasnjava psiholoskim profilom lidera, nikako, ne daj Boze, strukturnim problemima kao sto je totalitarizam ili nepismenost i primitivizam biracke rulje, pardon, narodnih masa. Da ti prevedem na novosrpski: pali, brate...

 

 

Onda je on pozvan da govori na tu temu. Dakle, kada je i on obitavao u tom okruženju jasno se znalo šta "navijači" daju, a šta dobijaju i to jasno od koga. Nešto se promenilo u međuvremenu? Konačno da neko otvoreno kaže da postoji nešto što je moćnije od države odnosno izabranih predstavnika birača. Za razliku od njega, licemernim rusofiličarima će srca biti puna kada vide neki transparent rusko- srbskog (podaničkog) prijateljstva na tribinama ali im eto smeta da gledaju na miru utakmicu "Dunav lige".

To je to, samo mu ga dajite po relativizaciji :thumbs:

EDIT: nadam se za vas da imate neku korist od toga


Edited by Beonegro, 22 February 2017 - 22:39.

  • 0

#28119 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 22 February 2017 - 23:18

To je to, samo mu ga dajite po relativizaciji

EDIT: nadam se za vas da imate neku korist od toga

 

Ja koliko se secam navijachi su drkoshtunija prvometiljavog slavili kao maradonu kada im je rekao da zapale ambasade i da se posle toga pochaste sa patikama i da nije greh, pravoslavno je bogougodno proslaviti piromanstvo i okoristiti se od divljashtva, a ovom vichu vuchicu pederu i rastrgli bi ga, samo kad bi smeli. Nikako ne mogu da vidim tu ljubav kao shto su navijachi gajili prema SMradu i nekim drugim bolesnicima. Neshto ih gadno zulja, valjda shto je izdao srBstvo :lol+: . Evo im ovaj Jankovic, on je iz ministarstva sporta, shajkacha tip ..... mozda bi njega zavolelli. Ima i dobre 'kontakte'  :wicked: Jeremic isto shajkachu ne skida, sve jaki SVrBovi, bash dobri za navijache, da se ne loze samo na onog celavog kepeca sa mlohavim sisicama.


Edited by Denis Jasharevic, 22 February 2017 - 23:22.

  • 1

#28120 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 22 February 2017 - 23:46

Ja koliko se secam navijachi su drkoshtunija prvometiljavog slavili kao maradonu kada im je rekao da zapale ambasade i da se posle toga pochaste sa patikama i da nije greh, pravoslavno je bogougodno proslaviti piromanstvo i okoristiti se od divljashtva, a ovom vichu vuchicu pederu i rastrgli bi ga, samo kad bi smeli. Nikako ne mogu da vidim tu ljubav kao shto su navijachi gajili prema SMradu i nekim drugim bolesnicima. Neshto ih gadno zulja, valjda shto je izdao srBstvo :lol+: . Evo im ovaj Jankovic, on je iz ministarstva sporta, shajkacha tip ..... mozda bi njega zavolelli. Ima i dobre 'kontakte'  :wicked: Jeremic isto shajkachu ne skida, sve jaki SVrBovi, bash dobri za navijache, da se ne loze samo na onog celavog kepeca sa mlohavim sisicama.

KaCmo kod mlohave sise:

Ja sam bio ministar koji je veoma loše obavljao taj posao '98. i '99. jer nisam imao hrabrosti da se suprotstavim određenim zakonskim normama koje su drugi predlagali

 


  • 0

#28121 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 23 February 2017 - 00:07

KaCmo kod mlohave sise:

 

Ja vrlo dobro znam ko je AV, ne mora me niko podsecati. Chim dodje bolji, iako to zaista nije teshko, ja cu vam skrenuti paznju da je tu  :wicked: , ove jajare shibicarske udbine ne rachunam u konkurenciju, oni su tu samo po zadatku da glume maglu.


  • 3

#28122 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 23 February 2017 - 02:42

Ja vrlo dobro znam ko je AV, ne mora me niko podsecati. Chim dodje bolji, iako to zaista nije teshko, ja cu vam skrenuti paznju da je tu  :wicked: , ove jajare shibicarske udbine ne rachunam u konkurenciju, oni su tu samo po zadatku da glume maglu.

To je ovo sto ovi opozicionari-totalitarci ne razumeju: gotovo je sa "demokratskim centralizmom". Kao sto nisam obavezan da verujem nista sto lazljiva vlast zastupa, tako isto nisam ni u najmanjoj obavezi da prihvatam propagandu lazljive (i u istoj DB kuhinji pravljene) opozicije. "Monolitne istine" su za partijske kruzoke i teroristicke celije. Dok se oni ne usudjuju da jasno i glasno kazu ono sto je uzrok takve lose vlasti (slavnim recima Sarla de Gola, narod je govno), dotle poslovicna shakespearovska kuga na obe vase kuce.


  • 2

#28123 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 26 February 2017 - 22:57

O pa ovo je sjajno. Jednom od ruskih aduta, Jeremiću, priključuje se podrškom i Boris Tadić, a i Bora Novaković izlazi iz stranke zbog podrške istom kandidatu. Neka neverovatna kremljenergija koja privlači sve bivše saradnike cirkuliše tim Jeremićem.
  • 0

#28124 Denis Jasharevic

Denis Jasharevic
  • Members
  • 10,018 posts

Posted 26 February 2017 - 23:22

O pa ovo je sjajno. Jednom od ruskih aduta, Jeremiću, priključuje se podrškom i Boris Tadić, a i Bora Novaković izlazi iz stranke zbog podrške istom kandidatu. Neka neverovatna kremljenergija koja privlači sve bivše saradnike cirkuliše tim Jeremićem.

 

Pusto tursko .... pardon, rusko ........ kad ovo vidim u Beogradu umesto idiotskog shetanja patkice pored reke uz kokice i sladoled specifichne autohtone vrste srBski hiBster-seljoberski gonich i to zbog 3 barake, onda mozda neshto i bude ...... do tada, ziveli vuchic i dachic, srBske legende ......

 

Rumuni ne odustaju, demonstranti napravili zastavu

 

 

C5ndFMWXEAYpQZ8.jpg?raw=1

 

Shto se tiche tih debila koje pominjesh melancolic ....... sad se vidi s kojom stokom je onaj jadni chovek morao da radi i za kakvu smrdljivu zemlju je dao svoj zivot.


Edited by Denis Jasharevic, 26 February 2017 - 23:54.

  • 3

#28125 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 28 February 2017 - 15:16

...

 

Ma polako, ovde su rešeni svi problemi - nema korupcije, sve funkcioniše kao švajcarski sat, para ima na bacanje... Samo još da vaskrsne par udžerica, pa će sve biti u redu.


  • 0