Jump to content


Photo
- - - - -

Ozbiljni nedostaci novih registracionih tablica


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
31 replies to this topic

#16 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 18 January 2011 - 18:09

Moze i "ŽIKA" . U Kaliforniji po zelji kostaju $70 da pise tvoj tekst na kraju godisnje iznosi oko $500 u odnosu na oko $350 za standard. Naravno one po zelji posto su donacija za oderedjeno dobrotvorno drustvo su tax-deductable. Posted Image


ŽIKO.ajde živ mi ti,izbriši jedan tvoj post,dok još imaš vremena.Nemo´si nervozan,dovoljno je samo jednom KLIK na add reply :rotflmao:

#17 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 18 January 2011 - 18:27

ŽIKO.ajde živ mi ti,izbriši jedan tvoj post,dok još imaš vremena.Nemo´si nervozan,dovoljno je samo jednom KLIK na add reply :rotflmao:


Ja klik jednom, a ono nista, napiso ponovo, klik jos jednom, ijopet nista. Kolega prag011 izvinjavamo se Posted Image.

Spoiler

Spoiler

Edited by mrd, 18 January 2011 - 18:43.


#18 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 18 January 2011 - 18:43

Ja klik jednom, a ono nista, napiso ponovo, klik jos jednom, ijopet nista. Kolega prag011 izvinjavamo se Posted Image.

Sve si zabrljo! :blink: Trebalo je jedan da izbrišeš u totalu(uključujući i quote) a ti nnapisa komentar na post koji je iza njega. :krsta: Bolje briši odmah,nenoj da se brukaš.

Golemo si omatoreo.

#19 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 18 January 2011 - 19:03

Sve si zabrljo! :blink: Trebalo je jedan da izbrišeš u totalu(uključujući i quote) a ti nnapisa komentar na post koji je iza njega. :krsta: Bolje briši odmah,nenoj da se brukaš.

Golemo si omatoreo.


A ukljucis motorku? hvala..

#20 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 19 January 2011 - 01:35

ista ta narodna milicija često ne sme da kazni vozača iz svog atara, ali zato trči da napiše kaznu svima iz "konkurentskih"..........


Evo nesto za narodnu miliciju ! Priceless :s_d:

Attached File  164501_493568419325_744254325_5805840_2574243_n.jpg   23.2KB   31 downloads

#21 olynth

olynth
  • Members
  • 1 posts

Posted 18 February 2011 - 14:32

Ubice nas nas nacionalizam.
Bolje da su tablice bile na cirilici, pa da taljigama idemo u evropu. Nervira me dodvoravanje raznim dverima i nasima koji nose zapadnu robu, voze zapadne automobile, piju zapadna pica. Tablice su jednostavno receno katastrofa.Neko treba da odgovara. Gde su bili dizajneri??? Zasto Beograd da diktira oblik. Zar ne moze da se dobuju tablice po opstinama: Lazarevac, Obrenovac, Grocka itd

#22 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 02 March 2011 - 15:41

Meni jedna druga stvar nije jasna.
OK, mogu da progutam priču da je zakon donesen u vreme VK i da nije moglo drugačije. OK, mogu i da progutam priču da nisu sad hteli da menjaju jer bi to odložilo početak zamene tablica. Ali ne mogu da shvatim da nekome nije palo na pamet da ove ć, č, ž i sl. podele gradskim autobusima, djubretarcima i ostalim prevoznim sredstvima koja nikad neće napustiti zemlju i koja ne plaćaju parking npr. A ono što ostane ostaviti za kraj, da se deli za nekih x godina kada baš ne bude više kombinacija. Ovako, jedva su čekali da na ulicama osvane neko hebeno Ć...

#23 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 02 March 2011 - 15:58

Meni jedna druga stvar nije jasna.
OK, mogu da progutam priču da je zakon donesen u vreme VK i da nije moglo drugačije. OK, mogu i da progutam priču da nisu sad hteli da menjaju jer bi to odložilo početak zamene tablica. Ali ne mogu da shvatim da nekome nije palo na pamet da ove ć, č, ž i sl. podele gradskim autobusima, djubretarcima i ostalim prevoznim sredstvima koja nikad neće napustiti zemlju i koja ne plaćaju parking npr. A ono što ostane ostaviti za kraj, da se deli za nekih x godina kada baš ne bude više kombinacija. Ovako, jedva su čekali da na ulicama osvane neko hebeno Ć...


Juce se cujem sa drugarom iz Beograda. Dobio tablice sa slovima ĐŠ ....odlepio skroz.
Aj da mu se zalomilo jedno slovo sa kvacicom, ali oba...:lol: :lol:

#24 Борусис

Борусис
  • Members
  • 86 posts

Posted 17 March 2011 - 21:23

Juce se cujem sa drugarom iz Beograda. Dobio tablice sa slovima ĐŠ ....odlepio skroz.
Aj da mu se zalomilo jedno slovo sa kvacicom, ali oba...:lol: :lol:




Човек је баш имао среће.

#25 P1ksi

P1ksi
  • Members
  • 3 posts

Posted 21 March 2011 - 19:01

Jedan od vecih nedostataka novih tablica je cekanje na iste...
Koliko se po gradovima u Srbiji ceka za nove tablice?

Po danasnjim agencijskim informacijama iz Nisa, izmedju 15 i 22 dana.
Saobracajna dozvola - 2 meseca.

#26 marko023

marko023
  • Members
  • 355 posts

Posted 21 March 2011 - 21:55

svaka cast za sve napisano. u pravu si od pocetka do kraja.
registrujem auto u oktobru i nadam se da mi nece uleteti neka kombinacija sa kvacicama... :)

#27 P1ksi

P1ksi
  • Members
  • 3 posts

Posted 15 April 2011 - 21:04

Jedan od vecih nedostataka novih tablica je cekanje na iste...
Koliko se po gradovima u Srbiji ceka za nove tablice?

Po danasnjim agencijskim informacijama iz Nisa, izmedju 15 i 22 dana.
Saobracajna dozvola - 2 meseca.


Juce namontirao tablice. Predao dokumentaciju 18. Marta. Tablice su navodno bile gotove 6. Aprila, ali su se nekako "izgubile" i "pronadjene" su volsebno 13. Aprila.
Saobracajnu dozvolu jos uvek cekam :(




#28 alberto.ascari

alberto.ascari
  • Members
  • 28,756 posts

Posted 17 April 2011 - 21:19

Video sam autobus u Pragu sa kombinacijom
:yucky:

#29 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 13 May 2011 - 00:53

Video sam autobus u Pragu sa kombinacijom
:yucky:


Ćut', ja video ovde autobus sa tablicama WĆ, a zatim i nekoliko automobila. Što je još gore, ima ih i sa WC :yucky:

Od bisera sam video i BG-neki broj-VO, zatim BG-neki mali broj- UD, UĐ ili XL, što se može primeniti na... jelte... khm :lol:

Naravno, od "lepih" kombinacija postoje i ĐI, ĐN, ŠX, ČĆ, ĆĆ i slično. Ja sam ubo dobru kombinaciju - XI, a supruga uslovno dobru - YO, iako nema nikakve veze sa južnim državama SAD.

#30 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 30 May 2011 - 14:17

Cekao sam skoro 3h na NBG u MUPu i gospodja je ladno izvadila novu kutiju tablica. Posto smo gundjali na to sto radi 1 gospodja, a 3 popravljaju stampac, ona je uzela kutiju sa Ć i sad moja tablica glasi ĆJ. Nisam imao snage da se ubedjujem da mi da neke druge, a mogla je, pa sam se pomirio sa sudbinom

Na moje oci, par ljudi pre mene, zena je dobila EŠ, a pre toga su bila slova na K. Znaci ta EŠ tablica je ustvari neka koju je neko vratio. Agencije su , naravno , imale LO i slicna normalna slova :yucky:

Sve u svemu, moj auto je izgubio bar 100e samo zbog retardiranih tablica :angry: