Jump to content


Photo
- - - - -

Veče sa Ivanom Ivanovićem


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
42 replies to this topic

Poll: Veče sa Ivanom Ivanovićem (164 member(s) have cast votes)

Kako ocenjujete 'humor' Ivana Ivanovića?

  1. nedovoljan 1 (70 votes [50.36%])

    Percentage of vote: 50.36%

  2. dovoljan 2 (23 votes [16.55%])

    Percentage of vote: 16.55%

  3. dobar 3 (17 votes [12.23%])

    Percentage of vote: 12.23%

  4. vrlo dobar 4 (10 votes [7.19%])

    Percentage of vote: 7.19%

  5. odličan 5 (19 votes [13.67%])

    Percentage of vote: 13.67%

Vote Guests cannot vote

#1 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 24 November 2010 - 23:03

"Nesigurni u sebe, lepo obučeni, uplašeni od života i žena, posla i šefa, stanuju kod svojih, nisu homofobični, piju umereno, preziru nasilje i jedu povrće. Drugim rečima, amebe. Bezlični pederčići" *

Posted Image
Ivan Ivanović u roze kosuljici, lakiranim cipelicama i odelu ("bezlični pederčić" po sopstvenoj definiciji)

Obzirom da je samog sebe u svojoj kolumni u Vecernjim Novostima opisao kao poslednjeg smekera, ne bi me cudilo da je ovo sam pisao i na sajtu emisije:

"Ivan Ivanović, šarmantni voditelj koji nikoga ne ostavlja na miru, zasmejaće vas do suza" *

Edited by st.maurice, 25 November 2010 - 11:39.


#2 nneki

nneki
  • Members
  • 1,392 posts

Posted 26 November 2010 - 18:11

Pozitivan za Ivana Ivanovica!

#3 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 27 November 2010 - 02:16

Da parafraziram Sky Wiklera. Je l on i privatno tako neduhovit, ili se trudi u emisijama?
Skuplja fore po internetu i predstavlja ih kao svoje. Nije nista bolji od onog smeca kursadzija. S malom razlikom, oni verovatno znaju da su primitivni, dok je Ivan ubedjen da je urbani smeker.tm

Edited by djnemanja, 27 November 2010 - 02:18.


#4 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 27 November 2010 - 19:34

Isao je sa mnom u OS...Ni tad nisam imao lepo misljenje o njemu a ne sad...Bolje da ne pricam njegove dozivljaje :lol+: ...

#5 Bokan

Bokan
  • Members
  • 133 posts

Posted 02 December 2010 - 13:50

Isao je sa mnom u OS...Ni tad nisam imao lepo misljenje o njemu a ne sad...Bolje da ne pricam njegove dozivljaje :lol+: ...

Ma reci slobodno i ubaci neku od tvojih sličica :)

#6 acinic

acinic
  • Members
  • 320 posts

Posted 11 December 2010 - 00:20

Gledao sam samo jednu emisiju gde su ismevali politicare! Meni se nije dopala takva vrsta humora! Nisam protiv kritike politicara, naprotiv! Medjutim javno ismevati politicare koji imaju odredjene funkcije i odgovornost! Vidim kao rusenje njihovog i onako kilavog integriteta :) I totalni neukus. Vidi se da im je pink kultura uzor :lol+:

Edited by acinic, 11 December 2010 - 00:21.


#7 djalminha

djalminha
  • Members
  • 342 posts

Posted 18 December 2010 - 17:57

Nema to veze sa pink kulturom. Na ismevanju politicara komicari prave karijere. Pogledaj samo John Stewart-a ili Lettermana.


Sto bi politicari uopste bili zasticena vrsta? Javne su licnosti pa prema tome su podlozni i kritikama kao i podsmehu.

#8 srleprle

srleprle
  • Members
  • 1,718 posts

Posted 18 December 2010 - 18:44

Redovno ubijam vreme gledajuci ovu emisiju.Ionako ne mislim da je nesto previse kvalitetna,ali je sinoc preterao sa vulgarnostima,jer ono nije ni farma ni svedski akcioni. Smanji bre dozivljaj sa psovkama.

#9 nova vizija

nova vizija
  • Members
  • 146 posts

Posted 19 December 2010 - 12:42

On "poslednji šmeker"?! Pa očigledno je karikatura. Pre će biti da je samo još jedna lowara koja se vozi na leđima drugih ljudi a pre "poslednji" pajac Miškovića i Milke Forcan. Naložio je navijače da divljaju, koji su profesionalno organizovani zapalili administraciju DS i to možda baš onaj dao u kome su zabeležene Miškovićeve "donacije" i muljanja. Bolje neka pripazi čije mračne planove i interese sprovodi, jer ako ode u tvorza onako sićušan proći će kao lutka na napumpavanje.

#10 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 29 December 2010 - 00:33

Posted Image

#11 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 29 December 2010 - 14:57

Klasichan isprdak,ne zasluzhuje ni da se spomene...


-bar sam prochitao 1 ultra debilan post...

On "poslednji šmeker"?! Pa očigledno je karikatura. Pre će biti da je samo još jedna lowara koja se vozi na leđima drugih ljudi a pre "poslednji" pajac Miškovića i Milke Forcan. Naložio je navijače da divljaju, koji su profesionalno organizovani zapalili administraciju DS i to možda baš onaj dao u kome su zabeležene Miškovićeve "donacije" i muljanja. Bolje neka pripazi čije mračne planove i interese sprovodi, jer ako ode u tvorza onako sićušan proći će kao lutka na napumpavanje.



#12 mali_buda

mali_buda
  • Members
  • 1,721 posts

Posted 03 January 2011 - 02:36

Nista svoje nema u toj "njegovoj" emisiji. Slike skida sa neta (i to bajate slike), animacije rade drugi ljudi, sumnjam da voditelj ima bilo kakvog udela o tome, aforizme pise drugi covek, a ovaj se ne potrudi ni da ih nauci, vec ih cita sa "idiota". Njegova "lucidnost" se vidi u razgovoru sa gostima, gde ume da zasmeje sagovornika samo salom koja je vec ranije pripremljena.

#13 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 03 January 2011 - 17:26

Najvise me nervira kad gostuju neki sportisti a o potencira politiku i sali se na njihov racun a to uopste ne interesuje sportiste i samo se smore. Oni vicevi na pocetku mu uospte nisu zanimljivi...Bolje da se vrati u taxi to je jos bilo zanimljivo.

#14 Severna Armija

Severna Armija
  • Members
  • 6,465 posts

Posted 05 January 2011 - 00:38

Ајде Глиммер све нас интересује нека причица из школских дана, нешто мало :)
Буди друг:rolleyes:

#15 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 05 January 2011 - 16:54

Ајде Глиммер све нас интересује нека причица из школских дана, нешто мало :)
Буди друг:rolleyes:


Pa da sutra osvane u Kuriru.... :D

Bolje da cutim...