Jump to content


Photo
- - - - -

Zašto ste na forumu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
282 replies to this topic

#16 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 28 October 2010 - 23:23

Da bi našao žemsku.

#17 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 28 October 2010 - 23:42

Da bi našao žemsku.


da sjajno!

sam sam u mojoj sobi koja ima 4 ugla.... :)

#18 mlatko

mlatko
  • Members
  • 1,159 posts

Posted 28 October 2010 - 23:48

Da bih pisao što više i bacio koji redak na "papir", lakše nekako dođe a uštedi se i par kila hartije. Naravno volim i da čitam tuđa mišljenja o raznim temama, ona ozbiljna su korisna, ona provokatorska podstiču na razmišljanje, ona šaljiva su za pohvalu a forumaši koji kombinuju sva tri "žanra" su mi posebno dragi. Podforum sport, posebno tenis je razlog zašto nisam oterao sam sebe sa ovog foruma, pozdrav ekipi.

#19 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 29 October 2010 - 00:25

Volim da procitam pametne stvari, pa eto pogledam sta mogu da naucim.
Ma jednostavno mnogo zanimljivo, covek prosto vidi gde se nalazi, kad procita sve sto procita.
Naucis da je na auto putu velika guzva i jos mnoge pametne stvari.
Forum je divan, jos da je u 3D. :)

#20 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 29 October 2010 - 01:16

da bih razmenjivao slikice 'fudbaleri i timovi'



#21 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 29 October 2010 - 01:19

uroš i melankolic - nastavite na pm ili dobijate zajednički topik na pb.


da se kladimo da ne mozes da ih strpas u istu celiju

#22 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 29 October 2010 - 02:25

Da bi našao žemsku.



nemoj koliko se secam ti kad trazis zavrsis na kaucu :)

#23 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 29 October 2010 - 02:37

-_- E nek si nam vala Zoka ovo reko', preksutra ce biti dva dana kako nisi pomenuo da si moderator na vise foruma, pa i na ovom. De nam otkri i ko je dobri covjek koji te pozvao da moderises. :twak:

Srdacno Vas

Rotterdamac :)

Rotter, ova tvoja replika je odlican primjer kako se (inace pristojni, dobronamjerni) ljudi mogu NE razumjeti. Ako sam te iole shvatio, ti mislis da da sam sudjelovanje u moderaciji dozivio kao neko postignuce u zivotu i hvalim se time. A ja sam to pausalno spomenuo, tek da kazem da ima puno foruma na netu, a ovaj mi je bas drag.
Imao sam slicnu ulogu ranije u zivotu, na po pet dana u komadu, u osnovnoj skoli: zvala se "redar." Znaci, obrisati plocu, namociti sundjer itd. I, ako nema krede, ja sam kriv, a ne 30 drugih djaka. Razlika je samo to sto me na redarsku duznost "oktroisala" uciteljica, a modovsku sam prihvatio sam, nitko me nije tjerao.
Iz citanja tvojih postova zakljucujem da si korektan covjek, pa imam predlog (ozbiljno, ne zajebavam se): ajd' se ti prihvati moderacije, a ja cu se povuci. Pa da vidis kako je to kad drugi djaci lome kredu i gadjaju se komadicima, a uciteljica prca tebe.

#24 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 29 October 2010 - 02:42

Imao sam slicnu ulogu ranije u zivotu, na po pet dana u komadu, u osnovnoj skoli: zvala se "redar."

Ma odavno sam ja shvatio da imas funkcionerku proslost.Bio redar, ziveo pored Milke planinc , sada moderator.... :)

#25 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 29 October 2010 - 02:49

Ma odavno sam ja shvatio da imas funkcionerku proslost.Bio redar, ziveo pored Milke planinc , sada moderator.... :twak:

:) :twak: A jesam li zaboravio da naglasim da mi deda bio partizan, a tata u UDBI? :twak: I ja u pionirima? I da sam danas na vice-komandantskom mestu (ajd', zena je komandujuca... -_- )?

#26 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 29 October 2010 - 04:04

:) :twak: A jesam li zaboravio da naglasim da mi deda bio partizan, a tata u UDBI? :twak: I ja u pionirima? I da sam danas na vice-komandantskom mestu (ajd', zena je komandujuca... -_- )?

Samo da znas, da sam malopre video neke decake, lomili su kredu. Sigurno planiraju da gadjaju uciteljicu, za vreme casa. :twak:

#27 Treba_da_se_cisti

Treba_da_se_cisti
  • Members
  • 458 posts

Posted 29 October 2010 - 04:10

Meni je ovo pitanje vrlo cudno. Kao da me je neko pitao zasto ides u setnju sto ne gledas televizor, ili zasto gledas vesti sto ne gledas film, ili zasto citas knjige umesto da ides na plivanje, zasto ides u bioskop umesto da ides na facebook? Zorane pitanje si formulisao tako da u startu kritikujes dolazak ljudi na forum i vreme provedeno na njemu, kao da setnja u bilo kojem smislu moze da se poredi sa virtuelnim druzenjem ili sto bi deca danas rekla social networking-om. Surfovanje i druzenje na netu nije komparativno sa setnjom. To su dve razlicite radnje koje ne iskljucuju jedna drugu. Dakle neko moze da se seta pa da dodje na forum. Prosetas kuce na primer par blokova u krug pred spavanje, vratis se u toplu kucu pogledas sta se pise po forumu eventualno odgvoris. Isto kao sto neko skuva caj i sedne pa pogleda na TV-u vesti ili omiljenu seriju posle setnje.

Dolazim na forum zato sto volim da procitam i cujem sta drugi imaju da kazu.

P.S E da i da razmenim poneku muziku

Edited by Treba_da_se_cisti, 29 October 2010 - 04:17.


#28 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 29 October 2010 - 04:12

Rotter, ova tvoja replika je odlican primjer kako se (inace pristojni, dobronamjerni) ljudi mogu NE razumjeti. Ako sam te iole shvatio, ti mislis da da sam sudjelovanje u moderaciji dozivio kao neko postignuce u zivotu i hvalim se time. A ja sam to pausalno spomenuo, tek da kazem da ima puno foruma na netu, a ovaj mi je bas drag.

zorane, zar ne vidish da te lozi na shibicu (cro: zigicu) josh od prvog vagona??

Iz citanja tvojih postova zakljucujem da si korektan covjek, pa imam predlog (ozbiljno, ne zajebavam se): ajd' se ti prihvati moderacije, a ja cu se povuci. Pa da vidis kako je to kad drugi djaci lome kredu i gadjaju se komadicima, a uciteljica prca tebe.

Garant je on bash to i cekao, ne??? :)

#29 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 29 October 2010 - 04:24

Surfovanje i druzenje na netu nije komparativno sa setnjom. To su dve razlicite radnje koje ne iskljucuju jedna drugu. Dakle neko moze da se seta pa da dodje na forum. Prosetas kuce na primer par blokova u krug pred spavanje, vratis se u toplu kucu pogledas sta se pise po forumu eventualno odgvoris.

Zbog ovakvih stvari je bog izmislio iPhone, BlackBerry i ostale slicne gadzete - shetash se i na forumu si - istovremeno... Do j@ja... Nema caja al' dobro - dodjesh kuci - josh uvek si na forumu pa skuvash i caj... Kaos...

#30 Treba_da_se_cisti

Treba_da_se_cisti
  • Members
  • 458 posts

Posted 29 October 2010 - 04:28

Zbog ovakvih stvari je bog izmislio iPhone, BlackBerry i ostale slicne gadzete - shetash se i na forumu si - istovremeno... Do j@ja... Nema caja al' dobro - dodjesh kuci - josh uvek si na forumu pa skuvash i caj... Kaos...

Ko kaze da nema caja, samo ti treba travel mug :)

Posted Image