Jump to content


Photo
- - - - -

Zašto ste na forumu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
282 replies to this topic

#271 umaStriborova

umaStriborova
  • Members
  • 11 posts

Posted 09 March 2015 - 22:18

zato sto mozes da naucis stvari o sebi kojih u RL komunikaciji nisi svestan

 

 

i zato sto , kada je uspesan i kvalitetan, moze da bude stvarno inspirativan


Edited by umaStriborova, 10 March 2015 - 00:28.


#272 denda

denda
  • Members
  • 1 posts

Posted 11 March 2015 - 18:22

Jer sam dokon, logicno, zar ne ?



#273 0gnjeN

0gnjeN
  • Members
  • 2 posts

Posted 23 March 2015 - 22:53

Zelja za znanjem, jednostavno na ovakvim mestima moze mnogo toga da se nauci od drugih ljudi, cuti razne price, razna iskustva itd. Sve u svemu, odlican nacin da se covek informise i sto vise sazna na temu koja ga interesuje. :)



#274 Sultan_Stjepan_Bosanski

Sultan_Stjepan_Bosanski
  • Members
  • 481 posts

Posted 30 April 2015 - 18:04

Jedan od razloga jeste da razmijenim misljenja sa ljudima koji su takodjer ovdje. A drugi, da malo opipam postoji li i neka opipljivija kriticna masa ljudi u Srbiji sa nekim zdravim kritickim razmisljanjem, obzirom da su mi gotovo svi srbijanski mediji koje sam ikada recipirao djelovali kao glasnogovornicki odjeli drzavne vlade, nekada cak i B92. No, to je problem i cijeloga regiona. Sa Srbijom povezujem iskljucivo rat i nisam je nikada posjetio, pa sam htio malo zaviriti da vidim sta se desava na forumu (iako je jasno da ovaj forum ne moze biti slika srbijanskog drustva). Tako nekako... ;)



#275 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 30 April 2015 - 18:10

Jedan od razloga jeste da razmijenim misljenja sa ljudima koji su takodjer ovdje. A drugi, da malo opipam postoji li i neka opipljivija kriticna masa ljudi u Srbiji sa nekim zdravim kritickim razmisljanjem, obzirom da su mi gotovo svi srbijanski mediji koje sam ikada recipirao djelovali kao glasnogovornicki odjeli drzavne vlade, nekada cak i B92. No, to je problem i cijeloga regiona. Sa Srbijom povezujem iskljucivo rat i nisam je nikada posjetio, pa sam htio malo zaviriti da vidim sta se desava na forumu (iako je jasno da ovaj forum ne moze biti slika srbijanskog drustva). Tako nekako... ;)

 

Hebo medije, pa i ovaj Forum - kad dolazis u BG, javi na PM da se dogovorimo oko zezanja   ;)



#276 Sultan_Stjepan_Bosanski

Sultan_Stjepan_Bosanski
  • Members
  • 481 posts

Posted 04 May 2015 - 13:40

Hebo medije, pa i ovaj Forum - kad dolazis u BG, javi na PM da se dogovorimo oko zezanja   ;)

 

:lol+:  Hvala! Ako budem ikada dolazio, javim ti.



#277 Mica8888

Mica8888
  • Members
  • 26 posts

Posted 09 May 2015 - 14:40

Jedinstven nacin da se prakticno anonimno postavi pitanje. Radoznalost je urodjena. :D



#278 Prince

Prince
  • Banned
  • 230 posts

Posted 15 May 2015 - 02:25

Da širim ime of His Purpleness - Princa od Amerike.

 

...or not riLi

 

Za početak da pitam admine ili kako već zovu one koje imaju te super moći, zašto sam po kratkom postupku i bez ikakvog prethodnog upozorenja popio ban, a tek došao, nedonošče sa ne više od 3 posta.

 

just in case...bcse some bitches tend to forget

http://forum.b92.net...87#entry4818563

 

razlog ovako kasnog reaktiviranja je ispitni rok...organska hemija, jbg.



#279 MicikaJa

MicikaJa
  • Members
  • 29 posts

Posted 23 May 2015 - 11:53

Da bi mi neko argumentom promenio misljenje o necemu gde smo totalne suprotnosti. :)



#280 Janne240

Janne240
  • Members
  • 6,077 posts

Posted 19 June 2015 - 22:35

Da bih ispratio pojave i teme koje me zanimaju koliko sa dnevnog aspekta toliko i zbog afiniteta, i razlicitih misljenja-public opinion.


Edited by Janne240, 19 June 2015 - 22:35.


#281 Jovana7

Jovana7
  • Members
  • 4 posts

Posted 03 January 2016 - 16:26

Živim vani pa mi je ovo kontakt sa zavičajem



#282 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 03 January 2016 - 16:31

Živim vani pa mi je ovo kontakt sa zavičajem

 

u kontaktu sa zavicajem bolje radi skype



#283 marejosip

marejosip
  • Members
  • 1,739 posts

Posted 05 January 2016 - 01:32

Ja sam na forum dosao iz dokolice, medjutim shvatio sam da ovde mogu da dobijem neke informacije koje me zanimaju, pa mi je prelistavanje foruma preslo u naviku, ali i dalje na mnogim temama ne pisem jer mislim da nemam mnogo toga pametno da kazem(bar za sada), pa ih iskljucivo citam. Nekad suvise mnogo vremena gubim ovde uzalud, poceo sam da citam sve  i svasta, jer kad ne znam sta da radim, ja listam ove stranice... Mozda bi mi neki ban pomogao  :P


Edited by marejosip, 05 January 2016 - 01:34.