Jump to content


Photo

Izgled vaseg desktopa


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
57 replies to this topic

#1 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 16 October 2010 - 22:41

Da li ste se nekad pitali kako izgledaju kompjuteri drugih ljudi , to jest kako im izgleda desktop , kakvu sliku koriste za wallpaper ?
Neki ljudi vole stalno da menjaju nesto,a neki su u stanju godinama da drze istu sliku i raspored ikonica. Da li izgled deska menjate u zavisnosti od raspolozenja , godisnjeg doba ili volite tek tako povremeno da osvezite svoj komp ?

Pade mi na pamet da otvorim topic gde cemo moci da postavljamo izgled trenutnog desktopa na nasim kompjuterima, eventualno da razmenimo wallpaper slike koje nam se dopadnu.

Za pocetak evo kako izgleda moj desk. Ovaj wallpaper koristim poslednjih 15-20 dana. Kad me bude smorio imam nekoliko u rezervi.

Attached File  Desk.jpg   174.46KB   47 downloads

#2 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 16 October 2010 - 23:18

Da li ste se nekad pitali kako izgledaju kompjuteri drugih ljudi , to jest kako im izgleda desktop , kakvu sliku koriste za wallpaper ?


ne, nikada se nisam pitao





Za pocetak evo kako izgleda moj desk. Ovaj wallpaper koristim poslednjih 15-20 dana. Kad me bude smorio imam nekoliko u rezervi.

Attached File  Desk.jpg   174.46KB   47 downloads


no offense, desk ti je ruzan






ps. link

#3 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 16 October 2010 - 23:46

ne, nikada se nisam pitao

no offense, desk ti je ruzan

ps. link


Vidim da je topic koji si iskopao iz arhive doziveo 74 strane , sto i nije tako lose.
Ljudima se tada tema ucinila interesantnom , ali od tada mnogi forumasi vise ne pisu ovde, a pojavilo se i dosta novih ljudi.
Nadam se da ce ova reinkarnacija postici bar polovinu broja strana stare teme , ukoliko nisu bas svi baksuzi kao ti.

No offense

#4 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 16 October 2010 - 23:49

Vidim da je topic koji si iskopao iz arhive doziveo 74 strane , sto i nije tako lose.
Ljudima se tada tema ucinila interesantnom , ali od tada mnogi forumasi vise ne pisu ovde, a pojavilo se i dosta novih ljudi.
Nadam se da ce ova reinkarnacija postici bar polovinu broja strana stare teme , ukoliko nisu bas svi baksuzi kao ti.

No offense


dobro, tvoj desk je najbolji, najlepsi, najseksi...

#5 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 16 October 2010 - 23:51

dobro, tvoj desk je najbolji, najlepsi, najseksi...


A, kakav je tvoj?

#6 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 16 October 2010 - 23:55

Ne daj bože da desktop nešto govori o ličnosti

#7 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 17 October 2010 - 00:09

A, kakav je tvoj?


pa jbmg, pitao sta mislim/mislimo o njegovom desktopu i odgovorio sam mu iskreno

#8 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 17 October 2010 - 00:13

dobro, tvoj desk je najbolji, najlepsi, najseksi...


Ovde se uopste ne radi o mom desku , ali je bilo normalno da ga stavim kad sam vec pokrenuo temu.

Vec drugi put pises na ovoj temi pokusavajuci od starta da je istrolujes koristeci neki podjebavacki , satro smekerski..." ton. Ako te tema ne zanima, kao sto i sam kazes , pa zaobidji je.

Ako svoj baksuzluk i nezadovoljstvo ko zna kime i cime u zivotu hoces da istresas po forumu , imas Fight Club ili one politicke teme pa raspali.
Ili postavi izgled svog desktopa,kao sto tema kaze , ili nemoj ako neces , ali nemoj ni da kvaris trip svojim frustracijama.

Ja nisam na forumu da bih se sa nekim svadjao i provocirao, tako da ovim postom i zavrsavam obracanje tebi , bar sto se tice ove teme.

Edited by Amsterdamer, 17 October 2010 - 00:14.


#9 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 17 October 2010 - 00:14

Ladno ste me naterali da pogledam desktop :) ja obicno to vidim samo kad se komp restartuje greskom...nista posebno onaj standardan za Sony sa natpisom Vaio...

#10 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 October 2010 - 00:14

pa jbmg, pitao sta mislim/mislimo o njegovom desktopu i odgovorio sam mu iskreno


I ja pitao tebe, iskreno, mislim desktop.

Spoiler! --Click here to view--

Edited by mrd, 17 October 2010 - 00:19.


#11 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 17 October 2010 - 00:21

Ovde se uopste ne radi o mom desku , ali je bilo normalno da ga stavim kad sam vec pokrenuo temu.

Vec drugi put pises na ovoj temi pokusavajuci od starta da je istrolujes koristeci neki podjebavacki , satro smekerski..." ton. Ako te tema ne zanima, kao sto i sam kazes , pa zaobidji je.

Ako svoj baksuzluk i nezadovoljstvo ko zna kime i cime u zivotu hoces da istresas po forumu , imas Fight Club ili one politicke teme pa raspali.
Ili postavi izgled svog desktopa,kao sto tema kaze , ili nemoj ako neces , ali nemoj ni da kvaris trip svojim frustracijama.

Ja nisam na forumu da bih se sa nekim svadjao i provocirao, tako da ovim postom i zavrsavam obracanje tebi , bar sto se tice ove teme.


otvoris topik o desktopu, pitas da li vas interesuje kako izgleda neciji desktop - odgovorim ti da me ne interesuje. postavis screenshot svog desktopa pitajuci sta mislimo o tome - odgovorim ti najiskrenije da ti je desktop ruzan pa se naljutis i kazes da sam baksuz

sta sam trebao uraditi, da ne odgovorim ili da te lazem da ti je desktop naj naj....!?

#12 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 17 October 2010 - 00:23

I ja pitao tebe, iskreno, mislim desktop.

Spoiler! --Click here to view--




#13 comandante

comandante
  • Banned
  • 6,688 posts

Posted 17 October 2010 - 00:25

Ladno ste me naterali da pogledam desktop :) ja obicno to vidim samo kad se komp restartuje greskom...nista posebno onaj standardan za Sony sa natpisom Vaio...


baksuz

edit: oces u fight club!?

Edited by COMANDANTE, 17 October 2010 - 00:26.


#14 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 17 October 2010 - 00:32

postavis screenshot svog desktopa pitajuci sta mislimo o tome - odgovorim ti najiskrenije da ti je desktop ruzan pa se naljutis i kazes da sam baksuz

sta sam trebao uraditi, da ne odgovorim ili da te lazem da ti je desktop naj naj....!?


Ko je tebe i ostale bilo sta pitao , a vezano je za misljenje o mom desktopu ? Aj sad se vrati na pocetni topik i nadji mi gde to pise !
Postavio sam sliku jer sam otvorio temu , nisam nikoga pitao sta misli o slici.

Ne ljutim se ja na tvoj komentar mog deska nego sto od starta zauzimas negativan stav i kreces da zezas. Da si sve to napisao , ali pri tom postavio i sliku svog deska , ne bi mi nista ni zasmetalo.
OK , bio si , video , prokomentarisao....postavio svoj i zapalio sa teme jer te ne zanima. Niko se ne bi ljutio niti te vukao za rukav da se vratis i da ucestvujes ako ne zelis.
Ovako si delovao kao klasican baksuz koji samo voli nesto nekome da pokvari, pa makar to bila nebitna tema na nekom forumu.

#15 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 17 October 2010 - 00:37

Iju. Ja sam sad ocekivao neke zemske, a tiii crunu rupu. :)