Jump to content


Photo
- - - - -

Ostale utakmice ovog sampionata LIVE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
891 replies to this topic

#886 cele iz fotelje

cele iz fotelje
  • Members
  • 964 posts

Posted 12 September 2010 - 22:42

Ameri rutinski . Jedini pravi otpor pruzio Brazil , sa ostalima nisu imali vecih problema . Ubedljivo najbolji Durant , ali ne treba zaboraviti ni Rashu Vesbruka , dosta je doprineo . Love zasluzio vecu minutazu . defense dobila .
Zavrsi se i ovo prvenstvo...


A kako da se ja sad izmirim sa ženom?

#887 Camay

Camay
  • Members
  • 3,480 posts

Posted 12 September 2010 - 22:43

Cvece i bombonjera uvek pali :)

#888 cele iz fotelje

cele iz fotelje
  • Members
  • 964 posts

Posted 12 September 2010 - 22:46

Cvece i bombonjera uvek pali :)

Probao. Ne radi.
Neki savet od dragih nam forumašica?

Edited by cele iz fotelje, 12 September 2010 - 22:47.


#889 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 13 September 2010 - 08:18

Toliko ste srali za sudjenje a sad svi cutite i niko da ne prokomentarise faul koji je sviran nad Rouzom...

I dalje ću da serem, a neću ništa da kažem za taj faul. I?

#890 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 13 September 2010 - 08:32

Uh, nisam ostao zadovoljen finalem. Želeo sam da ih Ameri ili ponize sa 30+ razlike, ili dobiju u zadnjim sekundama, da Turke boli. Ovako su sportski izgubili, i nije mi pravo. Nije mi ni uteha da neće ništa osvojiti u narednih 5+ godina, ni što nisu čuli svoju himnu na dodeli medalja.
Biće mi malo lakše ako se neko iz FIBA-e oglasi povodom Dudinih optužbi, ako Ašik bude kažnjen, ali sve je to utopija.

#891 s3x83

s3x83
  • Members
  • 5,867 posts

Posted 13 September 2010 - 08:51

e zato postoji RTS HD , slika 720p and no Denda

#892 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 13 September 2010 - 10:33

Ako smo ustanovili da je Kleiza punjač pilića, šta onda reći za briljantne učinke 3ašova u dvije najvažnije tekme? :)

Inače stvarno ne znam šta da mislim o Amerikancima... Na trenutke su bili apsolutno briljantni u odbrani i pokazali su Turcima (pogotovo njihovim bekovima) koliko su individualno tanki igrači. Isto tako, Durantu čovjek može samo da -_-

Sa druge strane, mislim da bi ekipa sa kvalitetnim centrima mogla da učini dosta više. Prvo, sramota je koliko Ašik i Erden nemaju pojma 1:1. Ekipa sa dvije petice koje umiju da igraju leđima (jedna nije dovoljna, morala bi da budu 2 raspoložena igrača, da drže nenormalan ritam u šibanju za poziciju) bi bila problem za ove Amerikance, jer bi morali da daju mnogo faulova u branjenju reketa. Drugo, ekipa koja bi kontrolisala skok u odbrani bi dosta poremetila Amerikance, oni osim Duranta gotovo da ništa ne mogu da pogode.

Ekipa sa pametnim krilnim centrima (naročito Savanović) bi mogla bolje da se odbrani od Duranta opterećujuči ga u napadu i pokušavajući da ga uvede u problem sa faulovima.

I pored toga, sa odbranom od sinoć, bojim se da bi svi evropski bekovi bili udavljeni. Trebalo bi da dvojke i trojke pogode sumanute šuteve (Gurović 2002 trejdmark) da bi maksimalno rasteretili pleja, možda bi maksimalno inspirisani Teo onda uspio da proda par fora igračima koji ga čuvaju.

Sve u svemu, u nekoj teoriji smo možda i mogli da dobijemo ovu američku reprezentaciju, ali se mora reći da je dovoljno da se ovoj ekipi doda Howard i da budu i teoretski i praktično nedodirljivi. Čak i sa Howardom, pitanje je i da li je to američka B reprezentacija. Tako da... jbg. Ne volim ih, ali im svaka čast.