Jump to content


Photo
- - - - -

Nize lige Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
153 replies to this topic

#1 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 14 August 2010 - 00:12

Dakle, sutra tj danas pocinju sa radom kukuruzna i poljoprivredna dobra sirom Srbije. Na ovom mestu ce biti prezentovane informacije i vesti koje se ne ticu Superlige, dakle Prva liga, Sprske lige pa nadole zakljucno sa beton ligama (mada ne znam bas dal iko prati te najnize lige)

Elem, da ne duzim mnogo od sutrasnjih meceva zanimaju me dva

radnicki nis-trstenik u srpskoj ligi Istok
i teleoptik sindjelic u drugoj ligi tj prvoj ligi srbije

za pocetak informacija da je juce sindjelic potpisao sponzorski ugovor sa Nisproduktom , tako da ce zvanican naziv ove ekipe u nastupajucoj sezoni biti Sindjelic Nisprodukt (ova firma se inace bavi proizvodnjom hrane)..sto se tice ambicija niskih ekipa i njihovih igraca, u nekom drugom postu, za pocetak je ovo dovoljno rolleyes.gif


#2 VMJunior

VMJunior
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 14 August 2010 - 00:23

QUOTE (gorance @ 14.08.2010, 01:12) <{POST_SNAPBACK}>
Dakle, sutra tj danas pocinju sa radom kukuruzna i poljoprivredna dobra sirom Srbije. Na ovom mestu ce biti prezentovane informacije i vesti koje se ne ticu Superlige, dakle Prva liga, Sprske lige pa nadole zakljucno sa beton ligama (mada ne znam bas dal iko prati te najnize lige)

Elem, da ne duzim mnogo od sutrasnjih meceva zanimaju me dva

radnicki nis-trstenik u srpskoj ligi Istok
i teleoptik sindjelic u drugoj ligi tj prvoj ligi srbije

za pocetak informacija da je juce sindjelic potpisao sponzorski ugovor sa Nisproduktom , tako da ce zvanican naziv ove ekipe u nastupajucoj sezoni biti Sindjelic Nisprodukt (ova firma se inace bavi proizvodnjom hrane)..sto se tice ambicija niskih ekipa i njihovih igraca, u nekom drugom postu, za pocetak je ovo dovoljno rolleyes.gif


Koji si ti kralj laugh.gif

Ako tebe zanimaju ta 2 meca ne mora da znaci i da sve ostale ljude koji prate desavanja u nizim ligama zanimaju samo te 2 utakmice.. wink.gif

Mogao si lepo onda da otvoris temu "fudbalski klubovi iz Nisa"..

Kad si je vec otvorio ubaci raspored,ucesnike takmicenja,sistem takmicenja..

#3 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 14 August 2010 - 00:34

QUOTE (VMJunior @ 14.08.2010, 01:23) <{POST_SNAPBACK}>
Koji si ti kralj laugh.gif

Ako tebe zanimaju ta 2 meca ne mora da znaci i da sve ostale ljude koji prate desavanja u nizim ligama zanimaju samo te 2 utakmice.. wink.gif

Mogao si lepo onda da otvoris temu "fudbalski klubovi iz Nisa"..

Kad si je vec otvorio ubaci raspored,ucesnike takmicenja,sistem takmicenja..


pa rekoh da je za prvi post dovoljno ono sto sam napisao

a sto se tice rasporeda i toga, polako, nisam toliko dokon da ih jurim po raznim sajtovima i postavljam ovde
postavice ipak sutra prekosutra sajtove koji prate ove nize lige

a kad sam rekao da me zanimaju ova dva meca, ne znaci da me ostali ne zanimaju

evo, is druge lige ulaze 2 ekipa, ispadaju 4
a i srpskih ulaze samo prvaci

barazi izgleda da opet nisu tu,sto je steta

od sindjelica ocekujem plasman u prvih 5,6 ekipa a ako se ukaze prilika i napadnu jedno od prva 2 mesta
od radnickog ocekujem da sutra dobije ove sa 2,3 razlike minimum ,iako neki placeni novinari favoriziju timok ( a radnicki je i sa ovim timom daleko najbolji u ovoj ligi)

prva liga srbije , samo ima jednu manu a to je da se ne azurira od starta lige....tako je bilo prosle godine, ali je sajt generalno odlican

o bilansu prelaznog roka, opet kazem, nesto kasnije, kad dovucem skener iz podruma

Edited by gorance, 14 August 2010 - 00:37.


#4 lepenica

lepenica
  • Members
  • 3,628 posts

Posted 14 August 2010 - 00:39

Мераклије вс Отрови rolleyes.gif

То је одувек био занимљив дуел biggrin.gif

#5 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 14 August 2010 - 12:49

hehe... nase nize lige?! krstipd4.gif

ne shvatam kako neko ima zelju da raspravlja o tom talogu i mulju!? blink.gif pa Serija A je mala beba za njih sto se tice namestanja... krstipd4.gif

#6 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 14 August 2010 - 12:57

Imam nekoliko drugara koji igraju za nizerazredne klubove i ista prica svake sezone. Kad ih pitam (cisto iz kurtoazije) kakvi su im planovi, da li ekipa "napada" visi rang, odgovor je uvek isti : "Ako "zatvorimo" jos 2-3 utakmice mozemo da idemo u visi rang". Stvarno ne vidim svrhu postojanja ovakvih liga pod tim okolnostima.

#7 Nikola167

Nikola167
  • Members
  • 610 posts

Posted 14 August 2010 - 13:11

Au pa u ovim ligama ima najvise namestanja, mozda i na celom svetu. Svako kolo bar trecina utakmica je dogovorena...

#8 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 14 August 2010 - 19:11

Kome smeta ova tema nek je zaobidje u velikom luku i na topicima o svojim omilčjenim klubovima može da se iživljava do mile volje.
Da je liga talog i mulj...jeste i to za dve nijanse od Superlige i nijansu od Prve Lige...takav nam je fudbal u državi.Sam talog i mulj vodi ovakve klubove
čast izuzecima,ali i što bi se stanje u fudbalu razlikovalo od stanja u državi....

Radnički:Trstenik 1:1(0:1)....izvuče Radnički bod na jedvite jade.Nekoliko solidnih šansi Radničkog.Slika i prilika našeg fudbala,posle vodjstva gostiju više nije
bilo fudbala,samo valjanje po travi (gosti) i tako to....

#9 Fladoje

Fladoje
  • Members
  • 260 posts

Posted 14 August 2010 - 19:24

Kikinda izduvala 6-0 kuci. laugh.gif E da sam bar uzivo gledao...

#10 darkopfc

darkopfc
  • Members
  • 5,453 posts

Posted 14 August 2010 - 23:09

QUOTE (Constantin Veliki @ 14.08.2010, 20:11) <{POST_SNAPBACK}>
Kome smeta ova tema nek je zaobidje u velikom luku i na topicima o svojim omilčjenim klubovima može da se iživljava do mile volje.


OK. Izvini. To sam i trebao da uradim, a ne da ostavljam onakav komentar.

#11 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 14 August 2010 - 23:17

CITAT (darkopfc @ 15.08.2010, 00:09) <{POST_SNAPBACK}>
OK. Izvini. To sam i trebao da uradim, a ne da ostavljam onakav komentar.

Ih..pa nemoj da si na kraj srca... rolleyes.gif

#12 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 14 August 2010 - 23:26

radnicki promasio 4,5 zicera u 1/2, a primio gol nakon katastrofalne greske bonus igraca (klinac ima 18 god)....
gosti ni krivi ni duzni uzose bod..od 50' poceli su da se valjaju po terenu jer ih vatali grcevi...klasicna selska ekipa...na kraju je radnicki morao i taj bo da spasava jer je izjednacio 15ak minuta pred kraj...sudija prodzui mec sa 5,6 minuta iako je trebao bar jos za 3,4
da se opet sastanu za 3 dana izgubili bi sa 3,4 razlike minimum ovi iz trstenika
radnicki je slabije odigrao nego sto ume, vidi se da nemaju spica, ali tek je prvo kolo, sve ce doci na svoje

timok dubocica 0-0, sledece kolo timok-radnicki

cena ulaznice 100 dinara
semenke slabo posoljene
protivnicki trener dosao u papuce pa ga je jedan lokalni djilkos non stop prozivao

mozda fudbal nije nikakav , ali je bar zezanje tu

Edited by gorance, 14 August 2010 - 23:27.


#13 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 14 August 2010 - 23:32

CITAT (gorance @ 15.08.2010, 00:26) <{POST_SNAPBACK}>
radnicki promasio 4,5 zicera u 1/2, a primio gol nakon katastrofalne greske bonus igraca (klinac ima 18 god)....
gosti ni krivi ni duzni uzose bod..od 50' poceli su da se valjaju po terenu jer ih vatali grcevi...klasicna selska ekipa...na kraju je radnicki morao i taj bo da spasava jer je izjednacio 15ak minuta pred kraj...sudija prodzui mec sa 5,6 minuta iako je trebao bar jos za 3,4
da se opet sastanu za 3 dana izgubili bi sa 3,4 razlike minimum ovi iz trstenika
radnicki je slabije odigrao nego sto ume, vidi se da nemaju spica, ali tek je prvo kolo, sve ce doci na svoje

timok dubocica 0-0, sledece kolo timok-radnicki

cena ulaznice 100 dinara
semenke slabo posoljene
protivnicki trener dosao u papuce pa ga je jedan lokalni djilkos non stop prozivao

mozda fudbal nije nikakav , ali je bar zezanje tu

Pa ja i Ti smo Goranče bili jedan do drugog..... biggrin.gif
Dodao bih na tvoju opservaciju....stolice neobrisane od prošle sezone....
Mreže zakrpljene(očajno)...voda isključena zbog neplaćenog računa....
Oko nerviranja....bre malo li me je nervirao Bimba-stariji pa sad mora i Bimba-mladji...al tatica na klupi pa je morao da počne kao starter.
Uzgred...omladinci Carića su prošle sezone ovaj tim (više od polovine) u sred Trstenika dobili sa 3-0----

#14 gorance

gorance
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 14 August 2010 - 23:43

ono sa bonus igracima je uzas zivi....ej bre, 3 klinca moras da guras koji veze nemaju sa fudbalom...ajd jedan pa da se podnese, ali tri je previse
svi cekaju poluvreme pa da ih zamene...radnicki nema spica, jedini pravi spic je tasic koji je danas zabio gol cim je usao, ali on greje klupu...
braca stamenkovic igraju na pogresnim mestima....nisu oni za vezni red, sem brzine nemaju mnogo toga drugog...

mora da se nadje bar jedan proveren spic jer nece biti lako cak ni u ovoj ligi
sta docekasmo, da se trstenik raduje bodu na cairu....


#15 mali_buda

mali_buda
  • Members
  • 1,721 posts

Posted 14 August 2010 - 23:47

QUOTE (gorance @ 15.08.2010, 00:43) <{POST_SNAPBACK}>
ono sa bonus igracima je uzas zivi....ej bre, 3 klinca moras da guras koji veze nemaju sa fudbalom...ajd jedan pa da se podnese, ali tri je previse
svi cekaju poluvreme pa da ih zamene
...radnicki nema spica, jedini pravi spic je tasic koji je danas zabio gol cim je usao, ali on greje klupu...
braca stamenkovic igraju na pogresnim mestima....nisu oni za vezni red, sem brzine nemaju mnogo toga drugog...

mora da se nadje bar jedan proveren spic jer nece biti lako cak ni u ovoj ligi
sta docekasmo, da se trstenik raduje bodu na cairu....

Pre 10-ak godina se moglo menjati odmah cim pocne utakmica. Mozes misliti kakvo je bilo samopouzdanje klinaca koje trener zameni u prvom minutu i tako svake nedelje krstipd4.gif