Jump to content


Photo
- - - - -

Reprezentacija Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5162 replies to this topic

#31 aca04

aca04
  • Members
  • 4,650 posts

Posted 02 June 2010 - 12:02

Pih, promasio sam za Djekica!

Rasic i Djekic na spisku?



#32 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 02 June 2010 - 12:02

I potvrda kvaliteta Milosavljevica :ph34r: Svaka cast, nisam ovo ni u ludilu ocekivao. Mislim da je pogresio mnogo sto nije zvao Kecmana. Treba nam takav igrac, na toj poziciji smo najtanji ubedljivo.

#33 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 02 June 2010 - 12:03

Ako Duda smiri lude glave, na pozicijama 4 i 5 smo jako kao zemlja.

#34 Albatross

Albatross
  • Members
  • 3,086 posts

Posted 02 June 2010 - 12:03

jedino ako duda rizikuje, pa povede dva pleja + kombo, ali sumnjam. ne verujem u nesto tipa

- teodosic, markovic/popovic, tepic

vise:

- teodosic, markovic, popovic
- tripkovic, tepic
- bjelica, bogdanovic
- novica, macvan, savanovic
- krstic, milicic, perovic, raduljica


^sto se tice kecmana. da ga je duda pozvao, onda bi on morao biti u 14 reprezentativaca, jer sumnjam da bi bio ponovo precrtan. a ovako, bice pakleno dokazivanje, i ima da prsti, sto je i dudin cilj.

p. s. neko ce bljesnuti na pripremama, kao i prosle godine...

Edited by HariHaler, 02 June 2010 - 12:06.


#35 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 02 June 2010 - 12:03

Ма само кад га нема Ракочевић :ph34r:

Мој брат прича недељу дана како би звао Рашића и ево сад је срећан Attached File  car.gif   1.08KB   8 downloads

Баш ми се свиђа списак

#36 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 02 June 2010 - 12:03

Kako nas je Duda prosle sezone iznenadio sa Paunicem, Raduljicom, Bjelicom... Ja sam uveren da ce i ove sezone biti velikih iznenadjenja na finalnom spisku...

Od 4 dobra centra, jedan mora da otpadne i tu je verovatno najveci problem selektora...

#37 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 02 June 2010 - 12:04

ту ће да буде мало зајеба пошто Дуда нешто и не готиви Бобија(или се то мени чини)...
Дарко ако не искористи ову шансу онда је заиста...искрено се надам да је сазрео
Коста сигурица
Крле ме је мало изнервирао последњим изјавама,ал` добро
Ерцег(ако га рачунамо и као помоћну 5) имао сјајну сезону иза себе али ми се чини да њега дрма Кешељ синдром,волео бих да грешим


Bobi ce da otpadne 90%...

#38 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 02 June 2010 - 12:05

'ladno ce Rasic upasti u 12... S obzirom da se trazi 5 bek, osim ukoliko ga u foto finisu ne pretrce Paunic ili Popovic...



U pravu si za bekove... To sam više napisao iz želje da pored 3 centra (to je sigurno) imamo i tri krilna centra, ali nema šanse da do toga dođe.

Mislio sam to, jer i Novica i Savanović mogu da ulete na trojku po potrebi.

Ali 4 beka je stvano malo... Ako treba neko da ide kao petibek, možda je za to i bolji Paunić...

#39 veteran1970

veteran1970
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 02 June 2010 - 12:05

јбт заборавих Радуљицу...много сам задовољан списком...муке јежеве за селектора

#40 jedibojan

jedibojan
  • Members
  • 1,552 posts

Posted 02 June 2010 - 12:06

Sa ovog spiska ubedljivo najveci "profiter" moze biti Milicic, ali jedino ako ovo shvati na pravi nacin

#41 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 02 June 2010 - 12:07

Ne znam cemu toliko izcudjavanje sto je na siri spisak pozvan Rasic? Sta su to epohalno uradili ove sezone Jeremic,Paunic, Milosaveljevic,Radenovic,Popovic ili Keselj ovaj je barem odigrao 3 partije odlicno u sezoni sto se za ostale ne moze reci...

Jeremić pozvan da bi se kalio, za Rašić ne verujem da je to razlog.
Paunić igra odbranu, za Rašića ne bih rekao.
Milosavljević i Popović nisu odigrali 3 partije u sezoni? Nemojmo se šaliti.
Kešelj jeste loš ove sezone, ali problem je glava i ja verujem da Duda to može da sredi.
Mada, sa druge strane Rašić ima mentalnu blokadu, pomalo i zbog straha od Duleta. Moguće da se opusti kod Dude...

S' druge strane, moguće da je pozvan samo da bi se izreklamirao i nekako otišao iz Partizana :ph34r:

#42 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 02 June 2010 - 12:08

Bobi nema nikakvu šansu, baš kao ni Jeremić, Milosavljević i Radenović.

#43 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 02 June 2010 - 12:08

Sa ovog spiska ubedljivo najveci "profiter" moze biti Milicic, ali jedino ako ovo shvati na pravi nacin

Највећи профитер списка треба да буде репрезентација а не играчи

#44 AirBall

AirBall
  • Members
  • 20,451 posts

Posted 02 June 2010 - 12:08

Ja sam sada uveren da Milosavljevic dolazi u jedan veliki klub... Ovo ga je Duda castio...

Sto se Rasica tice on ima 26 godina i iskreno sumnjam da ga je Duda zvao da ga zajebava po gudurama italijanskih Alpa da nema neki plan sa njim...

#45 jedibojan

jedibojan
  • Members
  • 1,552 posts

Posted 02 June 2010 - 12:09

Mada, sa druge strane Rašić ima mentalnu blokadu, pomalo i zbog straha od Duleta. Moguće da se opusti kod Dude...

S' druge strane, moguće da je pozvan samo da bi se izreklamirao i nekako otišao iz Partizana :ph34r:


ucinjena usluga Partizanu. Mozda se ovim poveca potraznja, a mozda dobijemo i boljeg igraca dogodine. Na losije od ovoga nece izaci...