Jump to content


Photo

Forumasi o Forumu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
456 replies to this topic

#421 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 09 August 2012 - 15:05

Naravno da ne razumeš.

#422 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 10 August 2012 - 00:25

kakav paprikaš, kakve cipele? Najmanje 10 forumaša je javno iznelo svoje primedbe na najmanje 3 teme, nisu udostojeni ni odgovora. Kao rezultat imaš to što imaš. Paprikaš...


Da je bar paprikas. Tu bi bilo i mesa, luka, paprike, svakakvog povrca i zacina... Ovo mu dodje vise kao klin corba iliti corbica od vode i nicega.
A kad se setim kako se nekad dobro jelo/pisalo. Stotine postova dnevno, ne znas gde pre da gledas.
Eh, svemu dodje kraj.

#423 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 13 October 2012 - 01:09

Interesantna je pojava da se provokatori nabijaju na pojedine teme i smisljeno postavljaju pitanja kako bi se napravila zucna rasprava i posle toga zakljucale teme.

Eno ga skoro primer sa pitanjem, da li neko zna nekoga ko sekao tajge u Sibiru, ali ne u Moskvi.

NIje mu prvi put, njemu si u svi mladi autisticni.

Provokator.

#424 vilhelmina

vilhelmina
  • Members
  • 11,937 posts

Posted 13 October 2012 - 09:16

Interesantna je pojava da se provokatori nabijaju na pojedine teme i smisljeno postavljaju pitanja kako bi se napravila zucna rasprava i posle toga zakljucale teme.

Eno ga skoro primer sa pitanjem, da li neko zna nekoga ko sekao tajge u Sibiru, ali ne u Moskvi.

NIje mu prvi put, njemu si u svi mladi autisticni.

Provokator.


A sta bi ti radio na ovom forumu da nije tako? Iznosio bi, argumentima potkrepljivao i obrazlagao sopstvene stavove?
Eh da mi je to da vidim :D .

#425 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 13 October 2012 - 15:53

A sta bi ti radio na ovom forumu da nije tako? Iznosio bi, argumentima potkrepljivao i obrazlagao sopstvene stavove?
Eh da mi je to da vidim :D .

I ti si provokator. :P

#426 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 13 October 2012 - 17:07

...

A sta bi ti radio na ovom forumu da nije tako? Iznosio bi, argumentima potkrepljivao i obrazlagao sopstvene stavove? Eh da mi je to da vidim...


Eh, da to vidimo od tebe..

...

#427 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 18 October 2012 - 20:17

Interesantna je pojava da se provokatori nabijaju na pojedine teme i smisljeno postavljaju pitanja kako bi se napravila zucna rasprava i posle toga zakljucale teme.


ima tu još bolji primer - kosovske teme - kad se skupi antisrbijanska ekipica pa zatroluje čim se udje u priču koja ne odgovara kosovskim albancima.

#428 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 18 October 2012 - 20:20

ima tu još bolji primer - kosovske teme - kad se skupi antisrbijanska ekipica pa zatroluje čim se udje u priču koja ne odgovara kosovskim albancima.


Čeka te koleZa na kafici sa Nedićem.

#429 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 18 October 2012 - 21:23

Čeka te koleZa na kafici sa Nedićem.


?

#430 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 18 October 2012 - 21:28

?


Šta se praviš lud? Gde on stade, ti produži.

#431 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 18 October 2012 - 21:43

Šta se praviš lud? Gde on stade, ti produži.


iskreno, pojma nemam o čemu pišeš. :huh:

#432 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 18 October 2012 - 22:26

...

...



Ti ionako nemas pojma ni o cemu.

...

#433 steins

steins
  • Members
  • 7,357 posts

Posted 18 October 2012 - 23:49

...



Ti ionako nemas pojma ni o cemu.

...


pa ti se još uvek šunjaš ovuda? Ja sam kontao da si makar na 24 sata ispario dok forumska kokošija pamet ne zaboravi onaj katran i perje u koje te je uvaljala Vesna, i to bez da ima potrebe da otvori inbox. :D

nemaš ti ni obraz ni djon nego cokulu*.


* da zahvališ Basari što sam pod utiskom istih inače bi ti još gore stvari rekao.

Edited by steins, 18 October 2012 - 23:51.


#434 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 18 October 2012 - 23:56

pa ti se još uvek šunjaš ovuda? Ja sam kontao da si makar na 24 sata ispario dok forumska kokošija pamet ne zaboravi onaj katran i perje u koje te je uvaljala Vesna, i to bez da ima potrebe da otvori inbox. :D

nemaš ti ni obraz ni djon nego cokulu*.


* da zahvališ Basari što sam pod utiskom istih inače bi ti još gore stvari rekao.


Ako ti je čudno da neko boravi 24 h (a niko ne boravi toliko; dovoljno je videti ko je kada i koliko postovao tokom dana; na tu temu, zašto nikada ne prozivate sportiste koji su redovno u vrhu dnevnih top postera?) na forumu, šta imaš da kažeš za ljude koji drže prepiske po inbox- ima? Ah da, to je sada najbolja drugarica forumskih patriJota na koju ste režali dok je onomad bez pardona uklanjala vaše istomišljenike sa foruma.

Edited by melankolic, 18 October 2012 - 23:58.


#435 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 19 October 2012 - 00:44

...

pa ti se još uvek šunjaš ovuda? Ja sam kontao da si makar na 24 sata ispario dok forumska kokošija pamet ne zaboravi onaj katran i perje u koje te je uvaljala Vesna, i to bez da ima potrebe da otvori inbox. :D

nemaš ti ni obraz ni djon nego cokulu*.


* da zahvališ Basari što sam pod utiskom istih inače bi ti još gore stvari rekao...


Ajde ne lupetaj, bRe.
Kakva te matora kokos spopala?

...