Jump to content


Photo

Reprezentacija


  • Please log in to reply
19541 replies to this topic

#14296 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 01 October 2014 - 18:55

Možda neće zato što okačili kopačke o klin  :rolleyes:


  • 0

#14297 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 01 October 2014 - 18:56

Možda neće zato što okačili kopačke o klin  :rolleyes:

:o ...ne zezaj..kad...???


  • 0

#14298 Bojan_PFC

Bojan_PFC
  • Banned
  • 898 posts

Posted 01 October 2014 - 18:56

Nisi daleko od istine, nismo velesila niti cemo ikada biti, ali sve drugo si skoro pa pogodio.

 

Tole nas sputava godinama, svojim briljantnim vodjenjem fudbalskog tzv. saveza. To se vidi po broju velikih takmicenja na kojima smo ucestvovali, rezultatima u grupama i slicnim sitnicama. Da ne pominjem vrhunsku infrastrukturu i nikad regularnije prvenstvo, od opstinskog do JSL.

Da bre dok je Terza bio prvi covek naseg fudbala cvetale su nam ruze, liga bila regularna najregularnija u Evropi, za repku su uvek igrali najbolji i najspremniji(citaj Babovic,Trisovic..). Jebote jer mozes bar malo a da ne spomenes tog Toleta. Lepo je Elektro rekao repka funkcionise na ovakav nacin vec 40 godina, kad je bila SFRJ uvek je morao po jedan Slovenac i Makedonac da budu u ekipi, kad je nestala SFRJ u repku se pozivaju igraci koji treba da se prodaju. Tako je uvek bilo i uvek ce biti nazalost bio na vlasti Tole,Terza ili Djani Curcic.A ti si zapeo za tog Toleta samo zato sto je  Advokat pozvao Lazovica u ekipu.Da je pozvao Miljasa onda bi rekao bravo Diče Srbine.

Ali ne Tole je ipak kriv za sve :D


Edited by Bojan_PFC, 01 October 2014 - 18:57.

  • 0

#14299 lajavi_krelac

lajavi_krelac
  • Members
  • 3,950 posts

Posted 01 October 2014 - 19:01

Ako budemo fejlovali ok, navikli smo već u fudbalu nije nam prvi put i slobodno pljujte.

 

Ali ako budemo krenuli da pobeđujemo i igramo dobro ja se samo nadam da nećemo iznenada postati prvaci Evrope iii polufinalisti i finalisti sledećeg EP-a. Budite dosledni sebi pa nastavite da širite uobičajeno fudbalsku energiju poznatu u Srbiji, jel ok? I da spominjete Karadžića, Terzića, Ramadanija i kako ovo ništa ne valja.


  • 0

#14300 Markoss

Markoss
  • Members
  • 10,970 posts

Posted 01 October 2014 - 19:23

Da bre dok je Terza bio prvi covek naseg fudbala cvetale su nam ruze, liga bila regularna najregularnija u Evropi, za repku su uvek igrali najbolji i najspremniji(citaj Babovic,Trisovic..). Jebote jer mozes bar malo a da ne spomenes tog Toleta. Lepo je Elektro rekao repka funkcionise na ovakav nacin vec 40 godina, kad je bila SFRJ uvek je morao po jedan Slovenac i Makedonac da budu u ekipi, kad je nestala SFRJ u repku se pozivaju igraci koji treba da se prodaju. Tako je uvek bilo i uvek ce biti nazalost bio na vlasti Tole,Terza ili Djani Curcic.A ti si zapeo za tog Toleta samo zato sto je  Advokat pozvao Lazovica u ekipu.Da je pozvao Miljasa onda bi rekao bravo Diče Srbine.

Ali ne Tole je ipak kriv za sve :D

 

Ma daj, ne znam dal bi 2 zvezdaša podržala ovako nešto, ova situacija nema nikakve veze sa klubaštvom. Poziv Danka je besmislen iz više razloga, a nijedan od tih razloga nije zato što igra za Partizan.


Edited by Markoss, 01 October 2014 - 19:23.

  • 4

#14301 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 01 October 2014 - 19:25

Najbitnije je da je,pošto je pozvao Lazovića Danka,pozvao i Rajkovića iz Zvezde..???..i sve je OK.???..Mada ovaj mali itekako zaslužuje da se polako uvodi sa Stojkovićem i golmanski par.Pa ćemo malo da spinujemo sa BataDjorom,Terzom i nezaobilaznim novinarima...

Niko nema ništa protiv što su u reprezentaciji Stojković,Ivanović;Nastasić,Rukavina,Kolarov,Matić;Tadić,Filip Dj,Lazar.Mitrović-Anderleht i još po neko.Neko mora i da se provuče i na "staru slavu" ali ne na slavu od pre 10-20 godina...i uopšte nije  do jedno-dva-tri "personalna" rešenja po pozicijama...nego način na kojin se sastavlja reprezentacija...Ne znam kakva je moralna lična karta čoveka koji kaže...jeste ne valja,ali tako je,pa šta...uvek je bilo tako.Pa kako beše ono..."ako vam je dobro,onda ništa"....


Edited by Constantin Veliki, 01 October 2014 - 19:26.

  • 0

#14302 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 01 October 2014 - 19:32

Ne verujem da je Lazovic pozvan zbog menadzerskih veza. Verujem da je to licna odluka Advokata, posto je to jedan od retih igraca koje poznaje iz Holandije.

 

Zaista neocekivan poziv, ali dobro.

 

Slažem se, zato sam i napisao "neću komentarisati poziv", a mislio sam isto što je napisano.


  • 0

#14303 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 01 October 2014 - 19:42

Da bre dok je Terza bio prvi covek naseg fudbala cvetale su nam ruze, liga bila regularna najregularnija u Evropi, za repku su uvek igrali najbolji i najspremniji(citaj Babovic,Trisovic..). Jebote jer mozes bar malo a da ne spomenes tog Toleta. Lepo je Elektro rekao repka funkcionise na ovakav nacin vec 40 godina, kad je bila SFRJ uvek je morao po jedan Slovenac i Makedonac da budu u ekipi, kad je nestala SFRJ u repku se pozivaju igraci koji treba da se prodaju. Tako je uvek bilo i uvek ce biti nazalost bio na vlasti Tole,Terza ili Djani Curcic.A ti si zapeo za tog Toleta samo zato sto je  Advokat pozvao Lazovica u ekipu.Da je pozvao Miljasa onda bi rekao bravo Diče Srbine.

Ali ne Tole je ipak kriv za sve :D

Imas obicaj da pises besmislice i to ti jako dobro ide. Da je zvao Milijasa isto bih napisao, ali ti ipak bolje znas sta ja mislim

 

A da je Tole GROBAR i to srpskog fudbala to znaju i mala deca. kad porastes, ukapiraces i ti.

 

Dotle... cao-zdravo!


Edited by mad for red, 01 October 2014 - 19:43.

  • 0

#14304 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 01 October 2014 - 21:27

Danko Lazovic, zanimljivo... nije mogao letos da se proda pa sad pokusavaju preko reprezentacije.


  • 0

#14305 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 01 October 2014 - 21:29

Da bre dok je Terza bio prvi covek naseg fudbala cvetale su nam ruze, liga bila regularna najregularnija u Evropi, za repku su uvek igrali najbolji i najspremniji(citaj Babovic,Trisovic..). Jebote jer mozes bar malo a da ne spomenes tog Toleta. Lepo je Elektro rekao repka funkcionise na ovakav nacin vec 40 godina, kad je bila SFRJ uvek je morao po jedan Slovenac i Makedonac da budu u ekipi, kad je nestala SFRJ u repku se pozivaju igraci koji treba da se prodaju. Tako je uvek bilo i uvek ce biti nazalost bio na vlasti Tole,Terza ili Djani Curcic.A ti si zapeo za tog Toleta samo zato sto je  Advokat pozvao Lazovica u ekipu.Da je pozvao Miljasa onda bi rekao bravo Diče Srbine.

Ali ne Tole je ipak kriv za sve :D


kako mozes da mesas Zvezdu i Partizan u ovoj prici oko reprezentacije, nije mi jasno... ako je ovakvo stanje u nasem fudbalu vec 40 godina (sto je laz), ne mora da znaci da Tole nije kriv ni za sta...


  • 0

#14306 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 01 October 2014 - 21:35

Danko Lazovic, zanimljivo... nije mogao letos da se proda pa sad pokusavaju preko reprezentacije.

 

Danko je u dilu sa Toletom.Ovaj ce dobiti procenat od plate kad se Danko udomi.

Pouzdan info.Poz.


  • 0

#14307 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 01 October 2014 - 21:55

Pitao sam malo starije ljude, i svi pricaju kako je reprezentacija uvek bila izlog za igrace.

Kada je god neko trebao da se proda, uvek ga umuvaju u reprezentaciju, verovatno za lepi procenat.

Nije to od Toleta, to datira od 80'ih, a verovatno i ranije...

To je nama u krvi, takav nam DNK...


pa da, onda nije niko kriv... kriv nam je DNK  :frust: 

ko god ne bude stao na put takvim glupostima, bice kriv... da se ne lazemo.


  • 0

#14308 DEJAN.CZV

DEJAN.CZV
  • Members
  • 3,067 posts

Posted 01 October 2014 - 22:24

ali slazem se sa selektorom za Subotica... decko ne zeli da igra za reprezentaciju sto je i sam pokazao posle zadnjih kvalifikacija kad je odbio da bude pozivan za prijateljske meceve... iskreno, ne bih ga ni ja zvao. a kako je igrao u Zagrebu, bolje i da ne igra vise...


  • 0

#14309 mad for red

mad for red
  • Members
  • 3,266 posts

Posted 01 October 2014 - 22:38

Da je pameti, pa da ode u Nemacku da razgovara sa Suboticem. Bez njega nam je odbrana suplja kao sir. Nastasic je dobar igrac, ali ne igra, nije u formi. Za onog Mitrovica ni njegov trener nije cuo pre nego sto je dosao gde god da igra. Jedino Tosic i Ivanovic igraju u svojim klubovima standardno, a da mogu da pokriju centralni deo odbrane. Subotic nam treba kao leba.

 

Ko zna sta je on izjavio, nasim novinarima ne verujem nista, dok ne cujem audio snimak, potkrepljen odgovarajucim video zapisom.


  • 1

#14310 Zetterberg

Zetterberg
  • Members
  • 4,173 posts

Posted 02 October 2014 - 16:18

Za one koji se ne secaju i Miha je u pocetku kulirao Subotica, jedan Bisevac je dobijao sansu pre njega.Ne bih ja uopste rekao da je on odbio da igra za reprezentaciju.Ja ovo vidim kao pokusaj da se navuce bes na Subotica.


  • 1