Jump to content


Photo

Reprezentacija


  • Please log in to reply
19541 replies to this topic

#15736 bilmaise

bilmaise
  • Members
  • 791 posts

Posted 17 October 2014 - 23:13

Meni Konstantine ne smeta slika, nego dresovi.

Tribine za koje su ti dresovi svetinja su često bile , a i još uvek su fašističke.


  • 0

#15737 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 18 October 2014 - 00:08

Sigurno ima bar 30.000 kojima smeta. Meni ni najmanje. Znam da znas to :P

Pa...ima ih nekoliko miliona ako ćemo pošteno....

 

Meni Konstantine ne smeta slika, nego dresovi.

Tribine za koje su ti dresovi svetinja su često bile , a i još uvek su fašističke.

Meni dresovi ne smetaju,a verujem ,da si ovo malo "trapavoi" izrekao,ni tebi...dresovi mkao dresovi,a ovo za "deo" tribine...pa jeste.


  • 0

#15738 dinamo minsk

dinamo minsk
  • Members
  • 2,256 posts

Posted 19 October 2014 - 12:37

Mnogo dobrih upisa ali i mnogo budalaština.

Nas treba odrati po džepu neviđeno, najviše zbog Bogdanova, kad nam se tako nešto dešava ni ne zaslužujemo bolje, govno od kvazidržave.

 

 

Ali isto tako, sve osim izbacivanja Albanije iz kvalifikacija je nikakva kazna.

Ono je ozbiljan, isplaniran  politički incident, koji se mora posmatrati kao teroristički akt, nema veze što je bila na dronu smrdljiva krpetina a ne bomba, zar treba čekati da bude bomba koja bi raznijela npr jednu tribinu pa da se pošteno osudi i reaguje?

Presedan u svijetu sporta koji treba najžešće kazniti.

U prilog nam ide svakako izjava Platinija pa čak i Blatera.

 

Divljanje navijačke stoke naravno da treba itekako sankcionisati, npr ovaj ciklus i čitav naredni za SP pred praznim tribinama ili negdje šta ja znam u Bukureštu i Sofiji plus jedno pola miliona eura.

 

Dok ovdje barem 95% ljudi osuđuje stoku u crnim majicama koji Srbiju konstantno vuku u mulj i blato ali izgleda da je trend ako se u tvojoj zemlji odvija takvo sranje da jednostavno nemaš pravo osuditi velikoalbanske težnje i njihov fašizam.

 

I onda ti još pametuju oni koji izgmižu samo kad se ovako nešto dogodi.

 

Dakle, Srbiji debelo po džepu i barem dva ciklusa prad praznim tribinama, plus uvjetna kazna 10 godina nakon toga.

Albancima po džepu plus diskvalifikacija plus takođe 10 godina uvjetno nakon isteka kazne.

3:0 nikome, mi se vadimo na dron, oni na batine.

 

P.S. premijer,  predsjednik, svi ministri i uopšte kompletna vlast zaslužuje sve najgore, da ih se naziva govnima, smradovima, pederčinama i treba im svima jebati mater....čovjek Srbiju košta bodova, para, ugleda, i umjesto da nakon odležanih 10 godina dobije doživotnu zabranu pohađanja ikakvih sportskih događaja, on ladno šeta terenom, biće gleda kako je Djura sredio novi tepih...banana država je premija za ovo ruglo.

 

Isprike za poduži post i malo previše brutalnosti, nakupi se jbg.


Edited by Baros, 21 October 2014 - 12:16.

  • 1

#15739 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 19 October 2014 - 12:44

@dinamo Slazem se sa svim se sa delom gde kazes da "ovde 95% osudjuje..." Mozda na ovom forumu, na sitoj slici procenat jebeno opada.
  • 0

#15740 dinamo minsk

dinamo minsk
  • Members
  • 2,256 posts

Posted 19 October 2014 - 13:08

Rekao bih da ni procenat "običnih ljudi"  koji to osuđuju nije baš drastično manji od tih 95%.

Mada, paralele sam i vukao između pisanja pojedinih foruma i generalnog stava na istima.


  • 0

#15741 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 19 October 2014 - 13:11

Ja nikad nikog ne bih diskvalifikovao u toku grupne faze.

 

 

Neka dobiju -9 bodova, i zabranu ucesca u sledecim kvalfikacijama, ako vec zele da ih diskvalifikuju, mada ja ne verujem u to. 


  • 0

#15742 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 19 October 2014 - 14:03

A šta postižeš sa -9, unosi se nervoza u FS, nebitno čiji, mogu samo još veće skandale da naprave u narednim utakmicama.

 

Svejedno ih igraju revijalno tada.


  • 0

#15743 Wolf G

Wolf G
  • Members
  • 805 posts

Posted 20 October 2014 - 22:26

 mi se vadimo na dron, oni na batine.

S time sto ste vi organizovali mec i osiguranje stadiona, tako da i uletenje drona je vase odstupanje. Albanska reprezentacija ne moze snositi odgovornost o necemu sto je uletelo u stadion. Sta ako je stvarno umesto banera uletela bomba? Ko bi tada bio odgovoran? No hvala bogu sto nije bila bomba. Inace bombu je mogao imati i onaj Bogdanov. Taj bi bar bio precizniji od bilo kojeg drona iz daljine upravljanog. I puno toga sto si ti preskocio no hajde da sacekamo odluku UEFA. Ja se samo plasim da ces se ti kao i mnogi drugi grdno razocarati odlukom jer ste se napumpali onim sto zelite da cujete i vidite a ne onim sto se stvarno desilo.


  • 0

#15744 Пакито

Пакито
  • Banned
  • 841 posts

Posted 20 October 2014 - 23:14

A cije odstupanje su klesta u rukama Ivana Bogdanova i ne samo klesta uneli su ceo alat u Italiju, pa niko nije teretio domacina... 

 

Dron mozes da pustis na bilo koji stadion u evropi, bez problema. Ali da se slozimo da Albanci sa tim nemaju veze, ali njihovu fudbaleri su napali Mitrovica da bi odbranili fasisticku zastavu i davali fasisticke izjave posle meca. To nosi velike konsekvence.


Edited by Пакито, 20 October 2014 - 23:15.

  • 0

#15745 Wolf G

Wolf G
  • Members
  • 805 posts

Posted 20 October 2014 - 23:29

Teretiti domacina sto gostujuci navijac uneo kljesta!? Zajebavas me?

Niko nije napao Mitrovica. Oduzeta mu je zastava i nikom nista ne bi bilo da nisu uleteli rezervni igraci, tzv redari pa na kraju i huligani da zapocnu tucu. Pogledaj snimke. Te iste snimke gleda i UEFA. Takodje, ako je ta zastava za tebe fasiticka za UEFA nije. Fasisticki su uzvici koji su se culi pre, tokom i posle igre. Ja bih ti predlozio da gledas cinjenice hladnije glave. Lakse ces primiti odluku. I nemoj pratiti samo srpske izvore. Puno toga se desilo sto srpski mediji ne zele da ti vidis.


  • 0

#15746 Пакито

Пакито
  • Banned
  • 841 posts

Posted 20 October 2014 - 23:43

Nemoj molim te ti da mi otvaras oci... "Niko nije napao Mitrovica, oduzeta mu je zastava"... nema potrebe dalje da polemisemo...

 

A kao si propusito, vec sam napisao vise puta da Uefa ima povoda da nas izbaci iz kvalifikacija.


  • 0

#15747 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 20 October 2014 - 23:45

S time sto ste vi organizovali mec i osiguranje stadiona, tako da i uletenje drona je vase odstupanje.

Niko nije napao Mitrovica. Oduzeta mu je zastava..............

.......Takodje, ako je ta zastava za tebe fasiticka za UEFA nije........

 

Ovo je definicija pojma zalutao :D


Edited by nlavrnja, 20 October 2014 - 23:45.

  • 7

#15748 bilmaise

bilmaise
  • Members
  • 791 posts

Posted 21 October 2014 - 00:07

Koliko puta treba ponoviti ovde da je najmerodavniji izvor UEFA i optužnica za oba saveza, i ništa drugo. Sve ostalo je folklor i uzavrele strasti ostrašćenih tabora.

Ako UEFA tereti FShF disciplinski za:

"e) the use of gestures, words, objects, or any other means to 

transmit any message that is not fit for a sports event, particularly
messages that are of political, ideological, religious, offensive or 
provocative nature ;
onda je to merodavno , a ne da li neko nešto izmišlja. Da je tereza spustila dron sa nebesa direktno, opet bi bili odgovorni za ovo.
Plus terete ih za opstrukciju takmičenja, po drugom osnovu , a ne disciplinskom.
Zato su i zakazane sve tri komisije , zbog gomile budalaština i idiotluka za koje su oba saveza odgovorna.

  • 0

#15749 Пакито

Пакито
  • Banned
  • 841 posts

Posted 21 October 2014 - 00:16

Nova tragedija: Poginuo stric Save Miloševića
Blic, Puls | 21. 10. 2014. - 00:23h | Komentara: 23

Kako Puls ekskluzivno saznaje, poginuo je stric poznatog fudbalera Save Miloševića.

 

Strasno, nema dalje.


  • 0

#15750 optimista1

optimista1
  • Members
  • 62 posts

Posted 21 October 2014 - 02:26

Mi smo još od Djenove zreli za neku drastičnu kaznu a ovaj dron I "zastava" možda nam pomognu da se nekako provučemo još ovaj put.

Jer i pre i posle incidenta sa dronom ima materijala za kaznu onoliko. Sad se tu umešala i politika a ne treba ni zanemariti činjenicu da kako

UEFA odluči sad uspostavlja kriterijume za slične buduće slučajeve, a verujem da od utorka mnogima radi mašta i da će toga biti još.

 

Vidim u Valoni preleteo dron i beli golub(simbol mira) sa regularnom albanskom zastavom što je po meni pokušaj

da se malo relativizuje "zastava" iz Beograda, jer možda se malo i preteralo. Takodje u Tetovu čitav navijački

performans o srpskim huliganima namenjen UEFI.

 

Sve mi to govori da možda ni Albanci nisu sigurni u najpovoljniji ishod po sebe od strane UEFE.

Što se nas tiče, kako reče pokojni Bora Todorović u nekoj seriji "koliko god da nas cepnu, mogli su i više" :lol+:


Edited by optimista1, 21 October 2014 - 03:29.

  • 0