Jump to content


Photo
- - - - -

Ivica Dačić


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#31 Giacomo

Giacomo
  • Members
  • 1,299 posts

Posted 10 February 2011 - 20:57

Koliko traje i koliko kosta jedan (molitveni) dorucak u Americi? :lol+:
Zna li to neko?
:yawn:

#32 acinic

acinic
  • Members
  • 320 posts

Posted 13 February 2011 - 06:55

To ce i onako da plate gradjani Srbije . Cisto sumnjam da ce javnost saznati troskove putovanja. Racune za kavijar, sampanjac, itd Posted Image

#33 Giacomo

Giacomo
  • Members
  • 1,299 posts

Posted 13 February 2011 - 08:00

To ce i onako da plate gradjani Srbije . Cisto sumnjam da ce javnost saznati troskove putovanja. Racune za kavijar, sampanjac, itd Posted Image

Ogrebao je se on malo i o gradjane Amerike, one ''nase'' u Cikagu gradu gde je gostovao takodje u ime lobi kluba na kapital srpske dijaspore. :yucky:

#34 acinic

acinic
  • Members
  • 320 posts

Posted 13 February 2011 - 09:16

Ma naravno Posted Image Lepa prilika i da se zavrsi mozda neki privatan posao u Amerike. Posted Image Ja kad bih otisao. Molio bih da ostanem, preklinjao bih Posted Image Nek me bace i u pustinju. Bolje bi mi bilo mozda Posted Image Medjutim on se nazalost vraca Posted Image Ako se vec nije vratio. Posted Image Cisto sumnjam da mi imamo organ koji ce da proveri troskove ekskurzije ove. I da proveri da li je on tamo zavrsavao drzavne ili privatne poslove! Znaci ocena uradjenog, tog putovanja. Da se ne trose pare uzalud. Posted Image

Posted ImagePosted Image

Edited by acinic, 13 February 2011 - 09:18.


#35 Giacomo

Giacomo
  • Members
  • 1,299 posts

Posted 13 February 2011 - 14:45

Ja kad bih otisao. Molio bih da ostanem, preklinjao bih [img]

Eeee, ali ti nisi sef glavnog resora jer da jesi ti ne bi imao potrebe da se molis da ostanes negde drugo. Ti da si na njegovom mestu zurio bi da se vratis kuci jer nigde nema takve hladovine kao sto ima u Srbiji. Ne radis nista, ne odgovaras nizasta, ides na slave kod turbo pevaljki i krkas li krkas. Jedini bi ti problem bila kilaza ali njemu ni to ne smeta. Drugu iz Zitoradju je kilaza dokaz standarda i uspesnosti. On jos malo nece moci da hoda a ramena je sastavio sa usima gore nego drug iz KPJ Stane Dolanc. :yucky:

#36 Vietnow

Vietnow
  • Members
  • 291 posts

Posted 13 February 2011 - 14:50

Samo se zajebavajte...

Posted Image

#37 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 13 February 2011 - 18:59

@Vietnow - Dačić na ovoj slici liči na nekog nećaka Kim Il Jonga.

#38 Vietnow

Vietnow
  • Members
  • 291 posts

Posted 13 February 2011 - 19:48

@Vietnow - Dačić na ovoj slici liči na nekog nećaka Kim Il Jonga.


Što reče onaj u Nadrealistima dvojici popova: "'Vaki ste za Deda Mraza!"

#39 Giacomo

Giacomo
  • Members
  • 1,299 posts

Posted 14 February 2011 - 09:45

Samo se zajebavajte...

Posted Image


Pun je ko brod para i kavijara. :yucky:

#40 Black Dog

Black Dog
  • Members
  • 1,255 posts

Posted 14 February 2011 - 11:45

pun je g**ana.

#41 acinic

acinic
  • Members
  • 320 posts

Posted 15 February 2011 - 14:58

Meni je zanimljivo to sto je SPS uzeo to ministarstvo unutrasnjih poslova Posted Image Zasto bas to ministarstvo? Kako bas to da uzmu! Hvala DS sto im je poverio to ministarstvo. To je tako lepo i pazljivo od njih>. Posted ImageMozda zbog toga da steceno treba ocuvati, unaprediti Posted Image Kad ce da isporuce rusi sina marka i mamu miru? To me zanima. Posted Image Sta je bilo sa ubistvom Slavka Curuvije? I Milojka Pantica? Dokle se stiglo? Posted Image Da ne pominjem Topcider Posted Image Recimo auto-mafija je zanimljiva vrsta mafije. Kako se carine automobili polovni. Ko to uvozi? Ko to kupuje? Kad obican narod nema ni za leba. Ja vozim jugo 89. godiste. Poceo je da rdja. Kupio sam sprej. Pa gde zardjalo ja presmirglam pa isprskam sam. Pare za auto-limara nemam. Medjutim kakvi se besni automobili voze. Krstim se i levom i desnom rukom. Ko ima para da to vozi? Kojim se to bizniosom bavi. To ne treba da se istrazi? Verovacu da , bilo ko da bude ministar milicije. Da se bori protiv mafija (vise vrsta mafija) Tek kada vidim da nosi pancirni prsluk i krece se sa jakim obezbedjenjem. Ovako verujem da ne cacka mecku. Platica ide+bonusi. Neko mesto u upravnom odboru. Vecerinke, peceni prasici, itd. Hvala DS sto je to omogucio SPS-u. To je tako lepo i pazljivo od njih. Ja se pitam i koliko je bezbedno da kritikujemo miliciju i SPS. To je jedna vrlo snazna organizacija. Posted Image Svi mi znamo sta je stranka istog naziva SPS. Radila u proslosti sa Zlobom na celu partije! Posted Image To se zaqboravilo. Bilo pa proslo. Posted Image

Edited by acinic, 15 February 2011 - 15:05.


#42 Giacomo

Giacomo
  • Members
  • 1,299 posts

Posted 15 February 2011 - 23:28

Meni je zanimljivo to sto je SPS uzeo to ministarstvo unutrasnjih poslova

To nimalo nije ''zanimljivo''. To je bio uslov da SPS udje u koaliciju i vlada po starom isprobanom sistemu zastite svojih ljudi svuda u institucijama. U nekim gradovima kao sto je Smederevo, na primer, vecina policajaca su izbegli panduri sa Kosova kojima su ruke crvene do lakata i koji samo znaju sta su doneli sa sobom i svojoj savesti. Gledao sam jednog kako ''uvodi red'' za dobijanje dokumenata. Postrojavao je ljude koji su cekali po celu noc i to vise noci i dana kao stoku i setao ih od zida do zida (''... ti tamo, stani uza ovaj zid, a vi ostali tamo uz onaj...''). Navikao covek da postrojava. Ako bi se neko pobunio on bi ga dobro zapamtio. Ljudi su prosto zastraseni od takvih ''cuvara reda''. Ali to su Slobini ljudi a sef im je sada najbolji Slobodanov djak. Doduse vise mu ne ide na grob pod lipu jer mu je sada kavijar daleko sladji. <_<

Edited by Giacomo, 15 February 2011 - 23:30.


#43 Φίλιπ Βλαςακ

Φίλιπ Βλαςακ
  • Members
  • 1,233 posts

Posted 23 December 2013 - 02:01

Tutin stopa nezaposlenosti 58%
Novi Pazar stopa nezaposlenosti 54%
Presevo stopa nezaposlenosti 46%
Medvedja stopa nezaposlenosti 46%
Bujanovac stopa nezaposlenosti 36%...
 
 
...a za to vreme premijer Srbije se opija i peva. Samo nek' je veselo...
 
415195_rukometasice-slavlje221213ras-fot415196_rukometasice-slavlje221213ras-fot


#44 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 23 December 2013 - 02:26

Koji % građana Srbije mu zamera na tome u ovom trenutku? Još nedelju dana će se pričati o rukometašicama onda dolazi NG pa Božić pa sve tako redom do februara. Ko još razmišlja o ružnoj svakodnevici kada izgovora za veselje ima na pretek?

#45 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 10 September 2015 - 10:39

Nešto nema komentara na forumu povodom objavljenih snimaka Dačićevih, i njegovih saradnika, sa, kako reče neki od komentatora ovih dana, gospodinom Bananom,

Šta znači sama činjenica da su se sastajali, šta istraga zna o prirodi susreta, ko vodi istragu. Da li se uopšte nešto novo saznalo, o sastancima je već bilo reči, Dačić nije sporio poznansvo i prijateljstvo sa Radulovićem. Za to prijateljstvo znali su i predhodni predsednik i premijer i sadašnji predsednik kad je Dačiću davao mandat za sastavljanje vlade, kao  i sadašnji premijer još u vreme kad je bio mandatar.

Kako to da nikome nije smaetala veza ministra unutrašnjih poslova, zatim premijera pa ministra spoljnih poslova sa organizovanim kriminalom, ili je istraga utvrdila da su kontakti samo prijateljski, da dačić nije znao čime se prijatelj bavi.

Objavljivanje snimaka nije slučajno niti je to odluka grupice novinara. 

Mnogi, pa i sam Dačić pitaju zašto baš sada, stim što u nekim slučajevima to nije pitanje već prekor, ako nije pre 6-7 godina ne treba nikad, kao ono na venčanju, ili neka kaže sada ili neka ćuti zauvek. Kao da nije poznato da su političari neki drugačiji svatovi, kod njih je uvek pravi trenutak ako vide korist za sebe.

Dakle, zašto je Dačić meta i zašto sada? Da li su samo izbori u pitanju?

Raspisivanje izbora je u rukama premijera, njegova pozicija, pobeda na izborima nije upitna, verovatnih 50% mu daje mogućnost da bira koalicione partnere, može sa Dačićem, može bez Dačića. Ako nije tako siguran, neće ni ići na izbore. 

Predsednik nema razloga da ruši Dačića, čak ga brani, nešto, voli ga ne voli ga. Ne sviđa mu se metod, čistunac.

Opozicija? Koja opozicija? Nju samo Dačić vidi, kaže smešta mu Tadić.

Ipak se događaji pokreću iz vladajuće stranke, neki raskol postoji. Izjasnio se Nikolić, izjasnio se Stefanović. Još neki, ali čini mi se da je dovoljno ovih dvojica da se vidi linija rascepa. Doduše, reče i Vučić neku, eto sve se nekako dešava kad on nije tu, deca ostanu bez kontrole, naprave neku nevaljalštinu. 

Mislim da se Vučić mora opredeliti, EU ili Rusija, da je priča o neutralnosti istrošena, dai i Dačić i Nikolić načinju Rusiji. Takođe, ako se postavi, ahoće, pitanje priznanja Kosova, otpor dolazi od istih.

Koliko su izbori u SPS ubrzali stvari, može li Vučić da održava koaliciju sa partijom u čijem vrhu sedi osuđeni ratni zločinac, nije se zatekao tu nego je izabran.