Jump to content


Photo
- - - - -

Ivica Dačić


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#16 Giacomo

Giacomo
  • Members
  • 1,299 posts

Posted 16 July 2010 - 21:08



:ph34r:

#17 Southern Comfort

Southern Comfort
  • Members
  • 1,453 posts

Posted 18 July 2010 - 07:03

Ivica u Parku prijateljstva u petak sadi drvce povodom 20 godina postojana SPS.

Posted Image

Jel sam ja propustio nešto ili je ta čast ranije zaista bila rezervisana samo za strane državnike ???

#18 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 18 July 2010 - 07:36

Ivica u Parku prijateljstva u petak sadi drvce povodom 20 godina postojana SPS.

Posted Image

Jel sam ja propustio nešto ili je ta čast ranije zaista bila rezervisana samo za strane državnike ???

Propustili ste da primetite da dacic i comp. i ne zive u istoj zemlji u kojoj zivi ostatak naciona, dakle, logicno je da nam, s vremena na vreme, ukazu pocast priznajuci nam cinjenicu da i mi postojimo.

Edited by highlanderka, 18 July 2010 - 07:36.


#19 Giacomo

Giacomo
  • Members
  • 1,299 posts

Posted 29 October 2010 - 14:56

http://www.srpskadij...st.asp?id=13916

Ko je ovaj covek na slici?

Samo da se malo podsetimo posto nas pamcenje cesto napusta. A tek tekst. Otkida. :)

Edited by Giacomo, 29 October 2010 - 14:58.


#20 Vesko.

Vesko.
  • Members
  • 1,733 posts

Posted 12 December 2010 - 16:10

Režiser Srđan Dragojević član Glavnog odbora SPS
12.12.2010 Izvor: Blic
U Glavni odbor SPS izabrani su režiser Srđan Dragojević, stonoteniser Aleksandar Karakašević i Boris Milićević iz Gej strejt alijanse. Od poznatih, a starih članova SPS u GO su ušli glumac Bata Živojinović, rukometašica Svetlana Kitić, nekadašnji atletičar Frano Mihalić.
Srđan Dragojević, režiser već antologijskih filmova “Nismo mi anđeli” i “Lepa sela, lepo gore” juče je izbegavao novinare i odgovor na pitanje zašto se stranački angažovao.
Boris Milićević, poznati aktivista LGBT, objasnio za “Blic” da ga je SPS pozvao da pomogne u reformama.




Posted Image
Srđan Dragojević član Glavnog odbora SPS

Posted Image
Boris Milićević, poznati aktivista LGBT, član Glavnog odbora SPS




Poslednjih nekoliko dana.
---
DAČIĆ: Osmi kongres SPS-a će biti istorijski
Izvor: Dnevnik

Tadić: DS i SPS saveznici u budućnosti
Izvor: Glas javnosti (R. Rodic)
Posted Image

Resetovanje SPS-a
Izvor: Politika
Osmi kongres Socijalističke partije Srbije gotovo u svemu se razlikovao u odnosu na prethodni, održan pre tačno četiri godine na istom mestu, u „Sava centru”. Ako su tada na bini dominirale velike slike Slobodana Miloševića, juče nije bilo nijedne, već smo, pored srpskih i stranačkih, izbrojali i 15 zastava Evropske unije...

Gej strejt alijansa: DS i SPS da revidiraju programe
Izvor: RTV
Gej strejt alijansa uputila je danas poziv Demokratskoj stranci i Socijalističkoj partiji Srbije da na svojim stranačkim skupštinama revidiraju programska i druga važna dokumenta u skladu sa evropskim standardima i u njih uvrste antidiskriminacione odredbe koje se tiču LGBT populacije.

Treba nam istorijsko pomirenje sa Albancima
Izvor: Pravda (SNS)
To je izjavio D. Radenkovic kandidat za potpresednika SPS.

ŽIVOJINOVIĆ: Pa šta ako ličimo na DS
Izvor: Dnevnik

Edited by Vesko., 12 December 2010 - 16:28.


#21 acinic

acinic
  • Members
  • 320 posts

Posted 12 December 2010 - 16:56

Како се лепо друже и грле Дачић и Тадић! И смешкају се један другоме. Оооо како је то лепо! Резултати њихове љубави су видљиви широм Србије :D Очекујем озбиљан пад рејтинга ДС. С ким си такав си :D Могу према њиховој љубави само да осећам мржњу.Значи мрзим их :lol+: :) :D

Posted Image


Posted Image

:) :D :D

Edited by acinic, 12 December 2010 - 16:57.


#22 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 13 December 2010 - 01:48

Dal' da cestitam na novom premijeru?

http://www.blic.rs/V...c-novi-premijer

#23 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 13 December 2010 - 04:10

Dal' da cestitam na novom premijeru?

Strasno.Zamisli pustili niz vodu Cvetkovica.Do sada je bio uticajan skoro kao Lilic

#24 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 13 December 2010 - 04:22

Strasno.Zamisli pustili niz vodu Cvetkovica.Do sada je bio uticajan skoro kao Lilic

he, he, lilic, gde me podseti :lol+:

#25 Ters

Ters
  • Members
  • 625 posts

Posted 13 December 2010 - 06:09

Sretan vam novi Premijer Srbijo - neka vam potraje narednih 100 godina !!!

#26 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 13 December 2010 - 15:07

Ne da Micun! :lol+:

#27 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 13 December 2010 - 15:21

Ne da Micun! :lol+:


Da se Mlađa ne naljuti.

#28 drasko12

drasko12
  • Banned
  • 71 posts

Posted 13 December 2010 - 15:55

Dosao "mali Sloba" po svoje, sto mu cale ostavio u amanet...
Kad se setim samo perioda "sodome i gomore", ljudi su ga jos tad zvali mali Slobo (istina je ziva da je covek poceo da lici na njega a i da ga oponasa za govornicom ) .
Lepo ja rekoh mojim prijateljima pre godinu dana, da ce mali Slobo postati buduci precednik Srbije i da ga spremaju za tu funkciju ( ko duze prati politicku scenu zna da ovo nije bog zna kako veliko iznenadjenje ), ali sve sam se nadao u sebi da gresim.
Ovo je dokaz da su mu ambicije vrlo velike i to uz podrsku ovih takozvanih demokrata.
Nema sta tu da se doda, genetika je cudo :lol+:
Ove komunjare su za 60 godina unistila sve ono sto je ovaj narod vekovima stvarao, pocevsi od crkve preko drzave...
Moramo da cekamo smenu generacija u politici da bi se stvari sredile. Sa ovim danasnjim politicarima, sto narod veli - nema leba ...

Edited by drasko12, 13 December 2010 - 15:57.


#29 drasko12

drasko12
  • Banned
  • 71 posts

Posted 13 December 2010 - 16:05

Imam jedan predlog, posto je jako tesko naci na netu govore Dacica iz skupstine 90tih i negove razno razne intervjue,
bilo bi pozeljno da ih ljudi "kace" na forum u pisanoj formi, ili kao video zapis, ako imaju u svojim arhivama.
Cisto da podsecamo ove nase politicare sa amnezijom sta je doticni govorio pre samo 10ak godina.

Edited by drasko12, 13 December 2010 - 16:06.


#30 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 13 December 2010 - 21:31

Dosao "mali Sloba" po svoje, sto mu cale ostavio u amanet...
Kad se setim samo perioda "sodome i gomore", ljudi su ga jos tad zvali mali Slobo (istina je ziva da je covek poceo da lici na njega a i da ga oponasa za govornicom ) .
Lepo ja rekoh mojim prijateljima pre godinu dana, da ce mali Slobo postati buduci precednik Srbije i da ga spremaju za tu funkciju ( ko duze prati politicku scenu zna da ovo nije bog zna kako veliko iznenadjenje ), ali sve sam se nadao u sebi da gresim.
Ovo je dokaz da su mu ambicije vrlo velike i to uz podrsku ovih takozvanih demokrata.
Nema sta tu da se doda, genetika je cudo :lol+:
Ove komunjare su za 60 godina unistila sve ono sto je ovaj narod vekovima stvarao, pocevsi od crkve preko drzave...
Moramo da cekamo smenu generacija u politici da bi se stvari sredile. Sa ovim danasnjim politicarima, sto narod veli - nema leba ...


Jes vala, taj Ivica 60 godina zajašio na vlast...


Imam jedan predlog, posto je jako tesko naci na netu govore Dacica iz skupstine 90tih i negove razno razne intervjue,
bilo bi pozeljno da ih ljudi "kace" na forum u pisanoj formi, ili kao video zapis, ako imaju u svojim arhivama.
Cisto da podsecamo ove nase politicare sa amnezijom sta je doticni govorio pre samo 10ak godina.


OK, možeš kačiti, ima tu svačega, no Ivica nije bio u Skupštini niti u drugim državnim organima. Šta bi kome sada značilo to što je pričao, nikome nije smetao deset godina, kao sad će da se doseti devedesetih.
Prošao voz.