Jump to content


Photo

Полуфинале и велико Финале


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
446 replies to this topic

#16 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 04 July 2010 - 21:12

Ako Nemci
Ali Ako Spanci
Holandija ce, a mozda i nece. Ne znam.
No, bilo kako da bude


Potpis, pecat i ovjera u tri primjerka!

#17 kapetanm

kapetanm
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 04 July 2010 - 21:12

Nema tu cile-mile. Ovako je pocelo , nesto sasvim novo
Youtube Video ->Original Video


#18 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 04 July 2010 - 21:14

Potpis, pecat i ovjera u tri primjerka!


:ph34r:

#19 Albatross

Albatross
  • Members
  • 3,086 posts

Posted 04 July 2010 - 21:17

@kapetanm, bravo za video :)

Inace, Krojfa volim vise nego Maradonu i Pelea zajedno :ph34r:.

#20 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 04 July 2010 - 21:23

Navijacu za Urugvaj i Nemce mada najvece sanse ipak ima Holandija dok je mec izmedju Spanaca i Nemaca 50:50
ipak volim kako igraju Urugvajci i navijacu za njih pogotovo sto igru Robena i drugova nikako da svarim

#21 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 04 July 2010 - 22:03

Ja def navijam za Urugvaj.Em su najsiromasnija nacija,em jedan je Forlan :ph34r:

#22 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 04 July 2010 - 22:34

Prosli put kada je Nadal uzeo W, Spanija je osvojila EP...
danas je Nadal opet uzeo W, tako da se ceka da Spanija odradi svoj deo :ph34r:

#23 Wesley Sneijder

Wesley Sneijder
  • Members
  • 2,666 posts

Posted 05 July 2010 - 02:15

Ici u Afriku 4 dana pred pocetak prvenstva, je neozbiljno


Potpuno nebitno. Spanci su dosli na dan otvaranja SP u J.Afriku... Brazilci i Englezi 25 dana pre pocetka turnira...

Nasa najveca boljka je ta sto nismo dovoljno psihicki jaki... Ovog puta nije bio problem u potcenjivanju Australije, vec u bezrazloznom strahu koji se uvukao medju igrace posle onoliko propustenih prilika...

#24 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 05 July 2010 - 08:05

Nadam se prolasku Urusa. Ubedljivo su mi najsimpatičnija ekipa od svih koje su preostale. U drugom polufinalu voleo bih da prodju Nemci. Mislim da su pokazali neuporedivo više od Furije i da su zaslužili finale...

#25 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 05 July 2010 - 08:28

Za ove sto navijaju za Uruguay, pazite na secer, opet ce da vam skoci.
Jel stvarno mislite da Uruguay moze da dobije Holandiju? :ph34r:

Finale: Holandija - Njemacka
Holandija sampion.

Hup Holland Hup!

#26 pazi,valjak gazi

pazi,valjak gazi
  • Members
  • 15,856 posts

Posted 05 July 2010 - 10:20

Mesi je pokazao da je klasa...



Holandija je zemlja sa fantasticnom fudbalskom filozofijom...


Hari opet objasnjava... :)

S ovim se ne bih slozio. Uradio je ono sto je obecao. Ni od kakve ekipe sa praznim stadionima napravio je tim koji je odveo na SP, sto je bio projektovani cilj. Ze dezert smo dobili pobedu nad Nemackom, malo li je ? To nam i jesu krajnji dometi, sve ostalo su pumpali mediji.
Od suve drenovine izvukao je maksimum . Moja jedina primedba je sto je ponovio gresku svih ranijih selektora, umesto kuvara trebalo je da vodi psihologa


S tim se apsolutno slazem. Pratim ih od 1974 i uvek su mi se dopadali. Na zadnjoj utakmici pet minuta pre kraja , kad bi drugi uvodili bekove da uvaju povoljan rezultat u bunkeru, u igru ulazi napadac... Zato moraju u finale


Voleo bih da Antara nastavi, ipak se ne nazire bolji...ali da nije preuzeo odgovornost na sebe (doduse nije dao ni na igrace, to pozdravljam), posle realno losih rezultata(osim Nemacke) i igre(osim prvog poluvremena sa kengurima), hebiga nije...To je moja zamerka Anticu, bojim se da nece izvuci pouke...

Ako Nemci prvi daju gol, razvalice Spance kontrama.
Ali Ako Spanci prvi daju gol, Nemci ce popiti jos nekoliko.

Holandija ce pobediti Urugvajce, a mozda i nece. Ne znam. Ali nekako verujem da ce bas Spanci postati svetski prvaci. Ukoliko budu igrali kao protiv komsija iz Portugala.

No, bilo kako da bude, ne bih voleo da iko ide dalje na penale!


Ne slazem se sa vecinskim misljenjem da ce u duelu Spanija-Nemacka...neko nekog razvaliti, vreme je da Nemci malo prikoce a ne verujem da njih iko moze zgaziti...

Nema tu cile-mile. Ovako je pocelo , nesto sasvim novo

Youtube Video ->Original Video


Totalni fudbal...Krojf je genije, i stvarno ako je neko zasluzio kroz istoriju da osvoji SP a da mozda nije najvise pokazao na jednom odredjenom...onda je to Holandija....Kakve sam price od starijih slusao za njihovu igru iz sedamdesetih, dva ujaka i cale su u svakom trenutku znali da mi nabroje startnih jedanaest iz tog vremena...a i snimci kao ovaj recimo, govore dovoljno... :ph34r:

Neigranje Milera je veliki hendikep za Nemce protiv Spanije...ali ako neko moze i zna da nadomesti nedostatak najboljeg, onda su to oni...videcemo, Spanci u svakom slucaju imaju tim za respekt..

I dalje navijam za finale Holandija - Nemacka, u takvom finalu...ko god da osvoji, zasluzio je...uz cisto(bez navijanja) uzivanje u fudbalu...

#27 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 05 July 2010 - 10:35

Za ove sto navijaju za Uruguay, pazite na secer, opet ce da vam skoci.
Jel stvarno mislite da Uruguay moze da dobije Holandiju? :ph34r:


Zasto da ne, nista manje nisu pokazali, a veca su ekipa od njih. Jos su Holandjani prosli Brazil kao najveceg favorita na cistu srecu, pa su sad poleteli, i vec razmisljaju u finalu. Nadam se da ce imati bolno prizemljenje :)

#28 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 05 July 2010 - 10:58

Jel ti to ozbiljno ili se zejebavas ponedeljkom ujutro!? Uruguay veca ekipa? :ph34r:
Na srecu dobili Brazil? Vec je bilo dovoljno kucanja o toj tekmi. Da prvo poluvrijeme je bilo cupavo, ali Brazil nije imao kvaliteta da zavrsi posao. Drugo poluvrijeme je definitivno bilo Holandsko. Pokazali "tulipani" sta znaci "srce na teren".

#29 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 05 July 2010 - 11:25

Pokazali sta znaci primiti glup auto gol. Da igraju jos 10 meceva, svaki bi bio bar 2 razlike za Brazil. No, Holandija je prosla, tako da je to nebitno. Da, Urugvaj je veca ekipa, svi su podredjeni timu, cak i Forlan. Ovamo divljaju Roben i Van Persi koji su nabedjene zvezde i sebicnjaci. Da nemaju genija Snajdera, ne bi oni ni Slovacku prosli...

#30 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 05 July 2010 - 11:33

Pokazali sta znaci primiti glup auto gol. Da igraju jos 10 meceva, svaki bi bio bar 2 razlike za Brazil. No, Holandija je prosla, tako da je to nebitno. Da, Urugvaj je veca ekipa, svi su podredjeni timu, cak i Forlan. Ovamo divljaju Roben i Van Persi koji su nabedjene zvezde i sebicnjaci. Da nemaju genija Snajdera, ne bi oni ni Slovacku prosli...


Da su bolji kao ekipa to stoji jer si i sam rekao da su ovamo sebicnjaci Roben i Van Persi i da divljaju :ph34r:
ali da su Urusi autsajderi u mecu sa Holandijom jesu posto ovamo ipak Snajder kolo vodi