Jump to content


Photo

Četvrtfinale


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
452 replies to this topic

#451 VMJunior

VMJunior
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 04 July 2010 - 13:08

Па Робен је увек такав. Мени није чудно уопште што су га пустили Челси и Реал. Ај Реал и прави глупости али Челси га се не би тако лако одрекао да је толико добар по тим и атмосферу


:ph34r:
Roben nikad nije mogao da sili kod Murinja kao u Bajernu,niti da bude ovako sebican a i puno se povredjivao..
Ali da je ekstra klasa od igraca to nema dileme.
On je od onih igraca za kga znate gde i kako da igra ali tesko ga mozete zaustaviti..

#452 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 04 July 2010 - 13:17

Ipak je Evropski fudbal na kraju ostvario "dominaciju" na ovom prvenstvu uprkos tradiciji (mada i 90 % igraca ostalih reprezentacija igra u Evropi). Ocekujem da Holandija bez velikih problema postane finalista. Urugvaj je simpaticna ekipa ali mislim da su tek sada dobili "pravog" rivala. Sto se tice meca Spanija - Nemacka, bice to "sudar titana". Nemci pokazali ubedljivo najvise na ovom prvenstvu, igraju sjajno, sa cvrstom odbranom i neverovatnom tranzicijom, mene licno su "oborili s nogu" sa poslednje dve utakmice. Spanija, inace moja omiljena ekipa, ne igra na nacin kako su igrali na prvenstvu Evrope 2008. Del Boske je pomalo zaboravio neke igrace, pre svega Davida Silvu koji je bio jedan od stubova ove ekipe prethodnih godina, Mata jos nije dobio priliku, Fabregas na "kasicicu", dok na pr. forsira Torres-a koji je u kontraritmu vec nekoliko meseci (samo nek bude dobar u Liverpool-u :ph34r: ). No Spanci imaju ubedjen sam najkvalitetniju ekipu na ovom prvenstvu, i mnogo rezerve, a opasnost po protivnike preti od bukvalno svih 10 igraca na terenu. Ocekujem tvrdu utakmicu, gde ce nijanse odluciti, a ja se nadam da ce "fortuna" biti na strani furije. Dakle idemo dalje VAMOS ESPANA!!!

#453 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 04 July 2010 - 13:44

Maradona in post-match altercation with German fans

Posted Image

Immediately after Argentina's 4-0 quarterfinal loss to Germany on Saturday, Maradona was understandably upset. And according to Argentina's Diarios y Noticias, he let a group of German fans know it. A translation of their report:

It's a shame the man who has entertained us all over the last few weeks with his exuberance and delightful antics had to get involved in something like this. He would go on to say that this loss was "the most disappointing moment in my life" which shows just how devastated he must have been as he walked off the pitch and saw German fans in red and yellow wigs partying like it's Oktoberfest in July right behind him. A sad end for the most interesting man of the tournament. Or anywhere else.

Posted Image