Jump to content


Photo

Grupa B


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#31 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 22 June 2010 - 21:46

Meni nije krivo, jer su napravili previse gluposti, provukli se protiv Argentine sa samo jednim golom u mrezi, izgubili su od raspalih Grka zbog gluposti Kaite, bilo bi bzv da su ovde nekako uspeli da prodju, a Koreja je igrom stvarno zasluzila da bude druga u ovoj grupi, i svaka im cast na tome.


Baš tako. Koreja je jedina, koja se donekle nadigravala sa Argentinom. Čak su i smanjili na 2-1 na onoj utakmici... I po meni, zasluženo su dalje.

#32 CRNO BELI SVET

CRNO BELI SVET
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 22 June 2010 - 23:09

Meni nije krivo, jer su napravili previse gluposti, provukli se protiv Argentine sa samo jednim golom u mrezi, izgubili su od raspalih Grka zbog gluposti Kaite, bilo bi bzv da su ovde nekako uspeli da prodju, a Koreja je igrom stvarno zasluzila da bude druga u ovoj grupi, i svaka im cast na tome.

Baš tako. Koreja je jedina, koja se donekle nadigravala sa Argentinom. Čak su i smanjili na 2-1 na onoj utakmici... I po meni, zasluženo su dalje.

Slažem se sa obojicom, tj. imamo isto mišljenje... :)
Navijaću za njih protiv Urusa, iako obožavam Forlana :ph34r:. Nikad neću prežaliti što nije uspeo u Junajtedu...Verovatno Sir-ov najveći fejl...

Edited by CRNO BELI SVET, 22 June 2010 - 23:09.


#33 71:70

71:70
  • Members
  • 2,101 posts

Posted 22 June 2010 - 23:42

Nigerija je mnogo bolje parirala argentini nego koreja,stvarno ne znam sta ste vi gledali!

#34 CRNO BELI SVET

CRNO BELI SVET
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 23 June 2010 - 00:24

Nigerija je mnogo bolje parirala argentini nego koreja,stvarno ne znam sta ste vi gledali!

U pravu si...
Samo, mi smo konstatovali nešto drugo...
Jedno je značenje reči parirala, a drugo nadigravala... :ph34r: