Jump to content


Photo

Zoran Djindjic, 12.03.2003.


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#16 Dobroduh

Dobroduh
  • Members
  • 2,026 posts

Posted 13 March 2003 - 21:02

Najcesce se nisam slagao sa metodama koje je koristio i izborom najblizih saradnika. Uzasnut sam onim sto se dogodilo juce. Put do bolje Srbije bice veoma dugacak. Osecao sam da na tom putu ekonomske reforme nisu nasa prva stanica. Sada sam u to ubedjen. Hvala mu za sve dobro sto je ucinio za Srbiju. Poslednji pozdrav.

#17 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 13 March 2003 - 21:02

e pa strašno.. ja sam mislila da sam se gadno istripovala kad sam videla na svim našim kanalima iste vesti... pa još i na satelitu....

apoliticna sam, ali, znate kad vam neko javi nešto strašno, pa ostanete bez teksta prvih nekoliko sekundi dok u medjuvremenu ne obuzdate srce od nekoliko snažnih detonacija...

neka pociva u miru

#18 aleksandra_&_wayne

aleksandra_&_wayne
  • Members
  • 1 posts

Posted 13 March 2003 - 21:25

Izdrzi srbijo, izdrzi jos jedan udarac
Zoranu poslednji pozdrav i veliko hvala
za energiju i entuzijazam.
Vecna ti slava!

#19 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 13 March 2003 - 21:33

Kako izraziti svoj stav a ne okrenuti se prema pociniocima i simpatizerima kriminalaca i neljudi koji su u stanju uciniti tako nesto?!!!

Juce je u Srbiji pucano na najboljeg covjeka i dozvolite mi to da kazem! Juce su neljudi uradili jos jedno djelo zbog kojih ispastamo svih ovih godina!!! Izdrzi Srbijo!

Iskreno saucesce porodici Djindjic i svima koji su se prepoznali u njegovim djelima.

#20 pingvin44

pingvin44
  • Members
  • 84 posts

Posted 13 March 2003 - 21:35

Citat:
" Ako vam se spava, IDITE PA SPAVAJTE BRE!! "

Da se ne zaboravi............

#21 Minam

Minam
  • Members
  • 1 posts

Posted 13 March 2003 - 21:44

Mnogi nam govore da smo izdajice svoje zemlje zato sto idemo za tvojim idejama..ali mi i dalje stojimo iza toga jer verujemo da si znao realan i pametan put da nas vodis dalje, u svet i u Evropu.
Hvala ti na ljubavi prema nasem narodu

#22 Vladap

Vladap
  • Members
  • 4,823 posts

Posted 13 March 2003 - 21:47

Neka mu je vecna slava.
Imao sam kritika na pojedine poteze, izbor saradnika, ali to je bila kritika nekog ko radi. Nadam se nacionalnom konsenzusu svih ljudi koji jos veruju da je moguce da Srbija bude uredjena i integrisana u EU.
Poslednji je trenutak da ljudi koji vode drzavu postave pitanje, jer ako ne odgovore na njega, nece biti smenjeni, nego ubijeni:
da li cemo uvek biti taoci najgorih medju nama i da li cemo imati snage da kao narod i drzava napokon povratimo poverenje u rad, postenje i slobodan zivot.

#23 pulsar

pulsar
  • Members
  • 1,721 posts

Posted 13 March 2003 - 21:48

Slava mu!

#24 Nesa

Nesa
  • Members
  • 173 posts

Posted 13 March 2003 - 22:05

"Sa njim umire i nada" - citat iz nemacke stampe. Ocajan sam.

#25 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 13 March 2003 - 22:56

malo je reci da sam ocajan... jos jedna potvrda da je srbija u uzasnom stanju i da ce proteci mnogo, mnogo vremena pre nego se ovde uspostavi normalna drzava. naravno, sve me ovo podstaklo da razmisljam i o sebi i svojoj buducnosti. imam 28 godina i neopisivo sam umoran. rat, pa preseljenje, pa bezbroj demonstracija, pa jos jedan rat, pa divlji zapad i besomucno bezakonje...
juce sam prvi put cuo moju majku kako psuje. kad sam joj javio rekla je "jebem im majku, ne daju nam da normalno zivimo..."
doslo mi je da iskocim iz sopstvene koze. ne samo sto je ubijen covek koji je, sve u svemu, bio pozitivan lik u nasoj mracnoj prici, nego i sto je sad sve opet odgodjeno za najmanje 5 godina. ko ce nakon ovoga da ulozi cent u srbiju. ko ce sad da posluje sa srbijom. niko. niko osim trgovaca drogom i oruzjem.

#26 FIBA

FIBA
  • Members
  • 570 posts

Posted 13 March 2003 - 22:57

Nesa:
"Sa njim umire i nada" - citat iz nemacke stampe. Ocajan sam.


Ne sme da umre nada! Jer bi to znacilo da je Zoran Djindjic izgubio.

#27 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 13 March 2003 - 23:12

Puno toga sam mu zamerao, ali ovo... Strašno ! Još sam u šoku, žao mi čoveka.

Bog neka čuva njegovu porodicu!

Slava mu!

#28 shyster

shyster
  • Members
  • 79 posts

Posted 13 March 2003 - 23:34

..sada shvatam da je gomila stvari koje sam mu zamerao bila samo odraz nade da je on jedini sposoban da sve što ne valja promeni.
Srećan sam da sam sa njim sarađivao na zajedničkom poslu,da sam bio jedan od miliona koji su išli iza njega.
Danas u srbiji svaka baraba može da kupi snajper,da se montira na prozor i čeka da prođe bilo ko.
Svaki pacov može da se sakrije u kanalizaciju i sačeka da prođe oluja.
Lako je biti pacov.

#29 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 13 March 2003 - 23:35

Ubijen je najbolji medju nama
Srbija tek sada shvata kakav je covek bio i sta je pokusavao da uradi u ovoj zemlji. Otisao je u legendu, neka mu je laka zemlja.

#30 Aleksa

Aleksa
  • Members
  • 1,344 posts

Posted 13 March 2003 - 23:58

samo zato sto nam je skinuo onog krvnika milosevica sa vlasti zasluzio je da mu se ime zlatnim slovima u srpsku istoriju upise! a to nije sve..

ubili su coveka koji se prihvatio jako nezahvalnog posla - rasciscavanja svinjca zvanog srbija.

najbolje sam razumela one koji su emotivno reagovali, bez obzira sto sam vec 11 godina izvan zemlje pratim sta se tamo desava, zato sto nam je stalo da se ta zemlja izvuce iz blata u kome je vec toliko dugo a dobila je tu sansu najvise zahvaljujuci upravo njegovoj energiji i volji.

zorane, hvala ti i slava na zrtvi koju si za tu zemlju podneo i u moje ime!

ps. besna sam i ocajna, nadam se samo da ce naci i pobiti tu stoku da i ova zrtva ne bude uzaludna, mislim da bi mi to najteze palo..