Jump to content


Photo

za sve vas koji podrzavate gay


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#1 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 07 March 2003 - 11:39

Uskoro ce se doneti zakon za navijace a jedan deo cu vam preneti.
Dakle ako vam ubuduce neko od njih prekine paradu ima da zaradi zatvor samo tako a vi cete da se setate po ulicama nasminkani i doterani.

Procitajte ovo pa uporedite sa odredbama zakona za ubistvo (recimo Milanovic),mafiju (recimo onaj sto je hteo ili nije da ubije Djindjica) i sve ostale nelogicnosti....

Novi zakon predviđa zatvor za huligane

BEOGRAD (Beta) - Svaki fudbalski navijač koji bude pravio nerede na stadionima suočiće se se sa kaznom zatvora od tri meseca do pet godina, predviđeno je novim zakonom o sprečavanju nasilja i nedoličnog ponašanja na sportskim priredbama. Taj zakonski predlog Vlade Srbije, dugo očekivan i najavljivan, trebalo da bude razmotren na prvoj narednoj sednici Skupštine Srbije koja će biti održana u narednih desetak dana.

Prema predlogu zakona, za kolovođe grupe koja pravi izgrede na stadionima previđena je najteža kazna zatvora - od jedne do pet godina. Predviđene su i kazne za tuče na stadionima i drugim sportskim objektima, kazne za unošenje pirotehničkih sredstava ili drugih eksplozivnih i zapaljivih supstanci, njihovo bacanje na teren, fizičke napade na učesnike sportskog takmičenja, utrčavanje na teren i izazivanja nasilja. Tako je najniža kazna od tri meseca do jedne godine, a za izvršavanje navedenih krivičnih dela u grupi, kazna zatvora je od šest meseci do tri godine.

Predviđene su i prekršajne kazne zatvora do 60 dana za uzvikivanje „nepristojnih i uvredljivih slogana i parola“, odnosno isticanje istih takvih transparenata, kao i za podsticanje mržnje i netrpeljivosti koja može da dovede do fizičkog sukoba među učesnicima sportske priredbe. Iste kazne predviđene su i za nanošenje štete na sportskim objekatima, bacanje na teren raznih predmeta i ulazak na teren.

Predlogom zakona predviđene su i visoke novčane kazne za organizatore sportskih nadmetanja, ako u organizaciji bude propusta. Predlagač zakona unosi još jednu novinu. Predlogom zakona je, naime, predviđena zabrana prodaje alkoholnih pića na prilazima, u neposrednoj blizini i u sportskom objektu tri sata pre i po završetku sportske priredbe povećanog rizika, kao i za vreme njenog održavanja.

Dakle kada vam neko vikne siso ili pederu ide na mardelj nema zezanja.

Zalosno je sto su zaista petorica mladica zaglavila mesec dana centralnog zatvora zbog svadje sa vozacem autobusa a imali su zvezdina obelezja.
Gosp Vesic kada su ga zamolili da im objasni zasto su i na kom osnovu mladici pritvoreni i da li moze nekako da pomogne,jedan je cak i maloletan,odgovorio:"Mogu al'necu!"
Delije su bojkotovale navijanje i sloznom akcijom i angazovanjem advokata posle 22 dana izbavili svoje drugove.Ali su protiv njih i dalje vodi istraga.

Gospodine Vesicu vama bezi Milanovic,bagzi ili Buha ili ko vec a maloletnike zbog svadje saljete u zatvore.

iz svega ovoga najvecu korist ce imati oni koji sutra slave svoj dan.

#2 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 07 March 2003 - 11:57

Jadna je ona zemlja u kojoj je moguce uhapsiti navijaca sa ZVEZDINIM obelezjima.

#3 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 07 March 2003 - 12:04

ali su zato nemacki ovcari zasticeni zakonom...

#4 MANIX

MANIX
  • Members
  • 37 posts

Posted 07 March 2003 - 12:10

Nemacki ovcari su daleko pametniji od huligana na sportskim priredbama pa i treba da budu zasticeni.

#5 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 07 March 2003 - 12:17

he he he
manix nisi upucen mateus je nemac(trener fk taliban) a ovcari su...
a zna se kakav je odnos i sprega izmedju grobara i policije i politicara nekada a na zalost i sad.

[ Izmena poruke: MS691 na dan 2003-03-07 12:19 ]

#6 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 07 March 2003 - 13:24

Hajde, ostavi sad grobare i politicare, odgovori mi na sledeca pitanja.

1. Kakve veze ima ovaj zakon sa homoseksualcima? Oni su samo jedna od zrtava. Ja itekako podrzavam ovaj zakon mada niti sam gay niti imam ikakve veze sa njima. Jednostavno hocu da odvedem dete na stadion a ne mogu od vas.

2. Zasto kazes svadja kad se cak i na sajtu navijaca priznaje da je vozac dobio batine? Uzgred, kad neko tuce, vredja, svadja se i poliva vozaca u toku voznje ja nisam siguran da je zatvor pravo mesto za njega.

3. Sta je to g.Vesic trebao da ucini? Sta ste ocekivali od njega? Da preinaci presudu, da izvrsi pritisak na sud, sta? Da li i ja mogu i treba da ocekujem zastitu ako prebijem nekog vozaca ili prethodno treba da se uclanim u klub navijaca C.Zvezde?

4. Da li smatras da bi ukor razrednog staresine takodje bio stroga kazna za te nestasne malisane?

#7 Brane

Brane
  • Members
  • 1,312 posts

Posted 07 March 2003 - 13:34

znaci na svakom derbiu bice prisutan specijalni javni tuzilac. Al ce da sxusxka !

#8 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 07 March 2003 - 13:56

E odmah da se razumemo ja sam navijac.

Ajde redom da odgovorim.

1. Kakve veze ima ovaj zakon sa homoseksualcima? Oni su samo jedna od zrtava. Ja itekako podrzavam ovaj zakon mada niti sam gay niti imam ikakve veze sa njima. Jednostavno hocu da odvedem dete na stadion a ne mogu od vas.

dakle u javnosti su se najvise navijaci optuzivali za napad i prekidanje parade koju ja ne podrzavam.A ako uklonimo navijace eto slobodne parade.
Dete mozes slobodno da vodis na stadion a ja iz iskustva sa mnogih stadiona u Evropi ti mogu u tome pomoci.Lepo kupis kartu za istok ili zapad i gledate utakmicu.I na zapadu se ne ide na tribinu gde su protivnicki navijaci ili moguci izgrednici.A kako je na Marakani za decu sa roditeljima otvorena istocna tribina BESPLATNO eto pojavi se.
I pored toga ima samo 2-3000 ljudi.

2. Zasto kazes svadja kad se cak i na sajtu navijaca priznaje da je vozac dobio batine? Uzgred, kad neko tuce, vredja, svadja se i poliva vozaca u toku voznje ja nisam siguran da je zatvor pravo mesto za njega.

Na sajtu se bas sve ne govori dok se istraga ne zavrsi jer kako je i sam vozac rekao dva mladica su smirivala situaciju a zavrsila su u zatvoru.
A kako je sve pocelo.U busu se pevalo pilo pusilo i zezalo to svaki vozac navijaca svugde u svetu zna.Vozac je zapretio da ce da prekine put ako se ne ugase cigarete i ostalo.Kada je neko podigao nogu na naslon on je naglo zakocio cime su svi popadali a navijac koji je sedeo iza njega ga je polio pivom.Vise njih je zadobilo zbog kocenja povrede a neki i posekotine jer se nisu nadali kocenju.Vozac izlece i tu nasatje komesanje samaranje i put se nastavlja gde on prijavljuje policiji da su ga maltretirali i unistavali mu imovinu.
Policija ih hapsi vodi kod sudije koji im odredjuje mesec dana centralnog zatvora bez uvida u stetu koja nije ni pocinjena ili svedocenja vozaca ili prisustva i utvrdjivanja povreda istog.
Od njih sestorice jedan je maloletan.Robijaju a Vesicu smo se obratili da nam razjasni kako je moguce da nasi drugovi zarade robiju i tuzbu za polivanje pivom.On odgovara kako odgovara.Advokat se zali vozac dolazi kod sudije i ustanovilo se da je dobio DVA samara i jednu modricu.Navijaci bivaju pusteni.

3. Sta je to g.Vesic trebao da ucini? Sta ste ocekivali od njega? Da preinaci presudu, da izvrsi pritisak na sud, sta? Da li i ja mogu i treba da ocekujem zastitu ako prebijem nekog vozaca ili prethodno treba da se uclanim u klub navijaca C.Zvezde?

Kada procitas ovo gore treba da se zapitas jer ces ti sutra da vodis dete na utakmicu policija ce da te zbog nepropisnog parkiranja zaustavi i da lezis u zatvoru zbog toga?
U afektu ces viknuti protivniku nesto a policiji se dozvoljava po ovom zakonu da te sprovede kod sudije za prekrsaje ,procitaj gore zasto,i da ti on rebne tri meseca zatvora.
Najgore sto ce policija proizvoljno ili po simpatijama uzeti neke ljude ni krive ni duzne.Naravno izgrednika ima.Ali ovaj gore primer ti govori sta sve moze da se desi.
Vesic i ne samo on treba da se pobrinu i da nam zaista kazu koji su ti koji su nepozeljni u ovom drustvu.
Evo sta nama smeta.
Milanovic? treba li ti komentar
Bagzi? treba li ti komentar
Dileri? posle saslusanja bivaju pusteni
za silovanje i ubistvo se dobije 5 godina
itd itd
zar smo mi isti ko oni i treba da imamo vece kazne?

zar smo mi navijaci zaista veci problem od ovoga gore navedenog u nasem drustvu?

4. Da li smatras da bi ukor razrednog staresine takodje bio stroga kazna za te nestasne malisane?

Verovao ili ne u celom svetu se navijaci tretiraju kao socioloska pojava grupa koja funkcionise i uprkos svim pokusajima nastavlja da traje i zivi.Jednostavno generacije navijaju i bivaju navijaci.

O ukoru razrednog staresine.
ponovicu ti na pretresu nije utvrdjena steta naneta u busu a lekar i sudija su ustanovili da je vozac zadobio jednu vidljivu modricu
a suvozac je potvrdio da je video da su mu udarena dva samara.
Da li posle ovoga smatras da su trebali da idu u zatvor?
Novine su pisale kako je vozac u teskom stanju kako su mu polomili noge itd itd.Pa kad je sudija pozvao coveka na pretres i kada ga je video da stoji ziv i zdrav trebao si da mu vidis lice.

Milsim da je iza svega trebala da stoji jasna poruka.Svi koji ne slusaju bice smesteni u zatvor.
Znas da su promene u ovom drustvu pocinjale upravo na stadionu i na tribinama gde je bila nemilosrdne tucnjava izmedju policije i navijaca.
Ta kriticna masa navijaca jos postoji i ocigledno nekome smeta.

Uostalom dodji i upoznaj nas videces mi smo obicni ljudi.Ima nas doktora,pravnika,trgovaca,narkomana,studenata,alkosa,hakera ali svi smo tu zbog naseg tima.


[ Izmena poruke: MS691 na dan 2003-03-07 15:01 ]

#9 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 07 March 2003 - 15:01

Jel se ikad zapitas zasto ne dodje vise od 2-3 hiljade ljudi? Sve sam ja to video i doziveo.

S druge strane ne znam sto se zalis. Tebi se ne dopada gay parada i smatras da imas pravo da ih isprebijas na mrtvo. Policiji se ne dopadate vi i oni vas hapse i tuku. Zar to nije isto? Ko ti se ne svidja udri ga! Uostalom, ciji je slogan "Ne pricaj sa njim, nabodi ga!"? Doduse, malo je zajebano kad se to okrene protiv tebe.

#10 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 07 March 2003 - 15:07

he he treba jos samo da dodas onu cuvenu :"sta se nama zalite"

ljudi nema na utakmicama ne zbog divljanja nego zbog kvaliteta domaceg fudbala.
na tv-u imas sve moguce prenose.bk italija pink italija spanija b92 spanija sos holandija nemacka itd i sto bi neko isao i gledao domaci fudbal.

Nisam za prebijanje ljubicica ali nisam ni za paradu.Koji ce da mi se setaju.
Ni ja ne pokazujem javno kako to sa zenom radim pa me ne interesuje ni sta oni rade ili vole.
To smo vec ovde mnogo puta pretresli i da se ne ponavljamo.
Ja sam protivnik bilo kakvih parada mitinga i svih slicnih gluposti.
Hocu mirno da setam gradom.

#11 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 07 March 2003 - 17:41

Nego kako, samo u aps. Znaci po nekima je to sto su kojekakvi zlocinci u bekstvu opravdanje da manicna rulja "bije pedere", divlja na utakmicama, ulicama, u autobusima, maltretira koga hoce itd i to samo zato sto su imali "nesrecno detinjstvo" pa sada svi treba da trpe njihova izivljavanja. Ma pazi molim te! E nece to moci, a i suvise lici na onu pricu "a sta su oni nama radili" ili "zasto samo Srbi da idu u Hag, neka idu i Albanci i Hrvati". Evo na ovom topiku imamo jedan od primera koliko je propala ova zemlja. Svasta i sramota.

#12 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 07 March 2003 - 18:15

Pa, da je problem, jeste.Nisam navijac, kad cujem da je neka utakmica u mom gradu zatarabim se, jer ne podnosim ta kolektivna urlikanja i kabadahijsko ponasanje ( nekih, mnogih...?) navijaca. Ali to je jedna sasvim druga prica, zene su naucile da anticipiraju !!!! problem, da se sklanjaju sa mesta, od pogleda, od gadnih reco... ojaaaa, uvezbano. E, pa , gospodo draga, vreme je da bar malo uvezbavate da ima i od vas jacih ( policija, sud...). I, da iscupam iz (kon)teksta:

"
U afektu ces viknuti protivniku nesto a policiji se dozvoljava po ovom zakonu da te sprovede kod
sudije za prekrsaje ,procitaj gore zasto,i da ti on rebne tri meseca zatvora. "


Nikom nista nemoj raditi u afektu. kad si u afektu, udri glavom u zid, pij pilule za smirenje, izgovaraj mantre... i eto. To ce raditi i drugi, pa tek onda svi lepo mozete decu voditi na stadione.

I kakva je to rec: podrzavate pedere. Ja ne podrzavam, samo mislim da imaju pravo da zive po svome, da vole koga hoce, da setaju, ako hoce, da idu na utakmicu, what ever they wont to do. Ja njima nista ne predlazem i nista ja ne podrzavam. Vec je i upotreba te reci sasvim tendeciozna. Mislite na to da na ovom forumu, prosto statisticki gledano, ima homoseksualaca . zasto nekoga vredjati gratis, na nevidjeno. Strah od nepoznatog? Pa, upoznajte se pa diskutujte.


Neki zakoni kasne, mozda mnogo vazniji, ali ovaj mi bas lepo zvuci.

Tukli vozaca? Zatvor, nego sta. Dekurazirati stoku, da normalan svet zivi na miru.

[ Izmena poruke: elle na dan 2003-03-07 18:25 ]

#13 The-Rebirth-Of-Cool Fight

The-Rebirth-Of-Cool Fight
  • Members
  • 144 posts

Posted 07 March 2003 - 18:47

MS691:
"Hocu mirno da setam gradom."

Da, ali, ako ti se ispostavi gay-parade na putu, brzo ces se organizovati s drugarima, izmasakriracete ljude, in the meantime cete svaliti SKC, otvoriti tu i tamo par lobanja, u nedostatku gay-parade izlomiti par Cigana (narod, a ne navijachi!), i mirno produzhiti sa setnjom do Kstora na pivce, cekajuci pocetak derbija, ili nesto...

A, sorry, to niste bili vi, nego navijachi Work FC.

#14 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 08 March 2003 - 00:02

KOGA BISE I HEBASE; NIKOME SE NE ODUZI.

#15 Ministar

Ministar
  • Members
  • 364 posts

Posted 08 March 2003 - 00:41

Jeli MS, jesu li i oni majmuni sto su maltretirali narod pre par dana u tramvaju ( desetka) isto se samo malo salili, pa nije lepo da ih juri policija ?
Nece bre mali , Svakom treba pricati na jeziku koji razume da bi mogao da shvati.