Jump to content

Photo
* * * - - 2 votes

Oni dolaze

• Please log in to reply
749 replies to this topic

#16 ciao

ciao
  • Members
  • 3,615 posts

Posted 19 April 2010 - 22:09

G Minu stalno porede sa Monfisom, obojica dolaze iz Guadelope i stvarno lice nevidjeno.
Secam se za Rufina da sam citala da je jako ruzno gledati ga kad igra, da ima neki ruzan servis i da pravi non stop ruzne grimase, koliko sam shvatila cist udarac bar ga takvim smatraju.
Nisam cula za lepog Jonatana

Edited by ciao, 19 April 2010 - 22:09.

• 0

#17 Lord_Slawe_

Lord_Slawe_
  • Members
  • 2,254 posts

Posted 19 April 2010 - 22:16

Youtube Video ->Original Video

Nadam se da neće postati novi Gaske ili DY, trenutno je na tom putu... :ph34r:

Kakav backhand winner :D kako je samo otvorio glavu reketa prilikom izvodjenja.. fenomenalno.

Gaske like a big-fuzz-no-big-deal ili nesto oko van-sportskih aktivnosti? :)

Edited by Lord_Slawe_, 19 April 2010 - 22:16.

• 0

#18 LidAl

LidAl
  • Members
  • 2,966 posts

Posted 19 April 2010 - 22:22

Kakav backhand winner :D kako je samo otvorio glavu reketa prilikom izvodjenja.. fenomenalno.

Gaske like a big-fuzz-no-big-deal ili nesto oko van-sportskih aktivnosti? :)

Ono prvo... :ph34r:

Obratiti pažnju na Bhambrija, mislim da će iznenaditi mnoge... :D
  • 0

#19 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 19 April 2010 - 22:22

Mene intrigira ovaj mali Kuznjecov, Indijac (nekako mi egzotično da uleti u vrh) i Mina.

Krajinoviću naravno želim uspeh, Dimitrov me impresionirao, a Tomić i ne baš.

Delgado, zašto im ne želip da uđu u 100 :ph34r: ?

Edited by M.S.25., 19 April 2010 - 23:27.

• 0

#20 LidAl

LidAl
  • Members
  • 2,966 posts

Posted 19 April 2010 - 22:30

Mene intrigira ovaj mali Kuznjecov, uz Indijca (nekako mi egzotično da uleti u vrh) i Mina. Evo meča Kuznjecov- Dimitrov na prošlom W:

Tomić je, po stilu igre, MAndy br. II... Obrati pažnju na gomilu defanzivnih, pušerskih slajsova u tom klipu sa W ... :ph34r:
Btw, Filip, u koga toliko sumnjaš ( :D ), ima pozitivan h2h protiv svih perspektivnih juniora iz svoje generacije (Tomić, Bhambri, Harrison). Od Dimitrova je izgubio na W. pretprošle godine, ali ne zaboravi da u tom uzrastu (16) godina razlike i nije tako malo. O 15kg mase i da ne govorimo... :)

Edited by LidAl, 20 April 2010 - 06:54.

• 0

#21 Elias

Elias
  • Members
  • 2,422 posts

Posted 19 April 2010 - 22:34

Ovaj Francuz Eysseric je cini mi se jos pre 2 ili mozda cak i 3 godine trenirao sa Federerom,par dana pre nego sto je pocela sezona sljake,ja sam tad cula za njega.
A od svih ostalih, Dimitrov igra prelep tenis, a normalno nadam se da ce Fica biti jedan od onih koji se nece mnogo muciti pri prelasku sa juniorskog na profi tour. :ph34r:

vazio je tada za velikog talenta.gledao sam taj mec protiv mareja na RG i decko je pruzio odlicnu partiju.nema narocito dobar servis,ali zato udara dobro i forhend i bekhend.njegov najveci problem je sto nema bas neku tenisku konstrukciju. prilicno je nizak, sitan i deluje poput neuhranjenog adolescenta. bas zbog njegovih fizickih limita ne vidim ga kao neki faktor u buducnosti.

od ovih ostalih tomic je definitivno top ten materijal,treba samo jos malo da ojaca,inace ima odlicnu tehniku.zasada nema nikakvu konstantu u njegovoj igri.deluje mi kao igrac koji voli veliku pozornicu.moguci problem-kontroverzni otac koji sedi u njegovom boxu.

dimitrov mi je i meni misterija,on po nekim svojim karakteristikama dosad je morao da ima neki rezultat i u seniorskoj konkurenciji,ima odlicne fizikalije za svoje godine,ima odlican servis,solidno udara lopticu sa obe strane,ali izgleda da mu fali jos ono nesto,pa da vec sada bude konkurentan na atp turu.gledao sam ga nekoliko puta i sklon je da gubi tesne meceve.ako ga ne shebe balkanski mentalitet (vec sada je velika zvezda u bugarskoj), potencijal za top 5 
  • 0

#22 LidAl

LidAl
  • Members
  • 2,966 posts

Posted 19 April 2010 - 22:44

Samo da ne bude
=
:ph34r:
  • 0

#23 Boxy

Boxy
  • Members
  • 12,206 posts

Posted 19 April 2010 - 22:50

vazio je tada za velikog talenta.gledao sam taj mec protiv mareja na RG i decko je pruzio odlicnu partiju.nema narocito dobar servis,ali zato udara dobro i forhend i bekhend.njegov najveci problem je sto nema bas neku tenisku konstrukciju. prilicno je nizak, sitan i deluje poput neuhranjenog adolescenta. bas zbog njegovih fizickih limita ne vidim ga kao neki faktor u buducnosti.

od ovih ostalih tomic je definitivno top ten materijal,treba samo jos malo da ojaca,inace ima odlicnu tehniku.zasada nema nikakvu konstantu u njegovoj igri.deluje mi kao igrac koji voli veliku pozornicu.moguci problem-kontroverzni otac koji sedi u njegovom boxu.

dimitrov mi je i meni misterija,on po nekim svojim karakteristikama dosad je morao da ima neki rezultat i u seniorskoj konkurenciji,ima odlicne fizikalije za svoje godine,ima odlican servis,solidno udara lopticu sa obe strane,ali izgleda da mu fali jos ono nesto,pa da vec sada bude konkurentan na atp turu.gledao sam ga nekoliko puta i sklon je da gubi tesne meceve.ako ga ne shebe balkanski mentalitet (vec sada je velika zvezda u bugarskoj), potencijal za top 5 

Da,znam da sam citala da je Eysseric bio veliki talenat,cak mi se cini da je bio i prvi junior sveta tada,ali posle toga ga bukvalno nigde nema.

A od ovih ostalih,Dimitrov igra najlepsi tenis,trener mu je Lundgren, Federerov drugi trener koji kaze da on talentovaniji od Federera. I slazem se da bas ta velika prica moze da ga unisti,da umisli prerano da je zvezda.
  • 0

#24 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 19 April 2010 - 23:15

ima pozitivan h2h protiv svih perspektivnih juniora iz svoje generacije (Tomić, Bhambri, Harrison)

To je dobra vest. Mada obično kažu da juniorske pobede ne moraju da utiču na seniorski h2h.

Od Dimitrova je izgubio na W. pretprošle godine, ali ne zaboravi da u tom uzrastu (16) godina razlike i nije tako malo. O 15kg mase i da ne govorimo...

Apsolutno. Imam to u vidu. Jedino što ja od njega sem par dobrih poteza nisam tada uspela ništa više da vidim. Razlika je bila ogromna i Dimitrov mu je ukrao šou. Tako da je zbog te razlike u fizikalijama, učinio da Filip deluje inferiorno.

Dimitrov za sada liči na nadmenog head case-a, mada će možda da se smiri u neko doba. Kako će tek da prođe Jan Silva, bojim se da će to dete tek biti veliki promašaj :ph34r: .

Edited by M.S.25., 19 April 2010 - 23:16.

• 0

#25 Delester

Delester
  • Members
  • 7,263 posts

Posted 19 April 2010 - 23:21

od krajinovica dosta ocekujem...malo kaska ali to je iskljucivo due to fizikalije. zbog kasnog fizickog sazrevanja i igracko ce malo okasniti, ali ce ici uz bang
  • 0

#26 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 19 April 2010 - 23:27

tek sad vidim da je lidal već postavio ovaj klip koji sam i ja malo gore. sorry, brišem.
  • 0

#27 McLeod

McLeod
  • Members
  • 49,970 posts

Posted 19 April 2010 - 23:35

Dimitrov, i Krajinovic. Tomic mozda za 10 godina dodje do top50, ako bude igrao tenis jos uvek, Harison jako tanko, kao i Rufin, za ostale moram priznati da nisam cuo. Ali kad nisam cuo, znaci da verovatno nema nista ni od njih...
  • 0

#28 delgado

delgado
  • Members
  • 30,561 posts

Posted 19 April 2010 - 23:39

Mene intrigira ovaj mali Kuznjecov, Indijac (nekako mi egzotično da uleti u vrh) i Mina.

Delgado, zašto im ne želip da uđu u 100 :ph34r: ?

Zato sto ih potenciraju :)
  • 0

#29 Delester

Delester
  • Members
  • 7,263 posts

Posted 19 April 2010 - 23:44

Ali kad nisam cuo, znaci da verovatno nema nista ni od njih...

:ph34r:
ajoj naopako, zagrcnuh se
  • 0

#30 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 19 April 2010 - 23:45

Zato sto ih potenciraju

Potenciraju samo Dimitrova, Krajinovića i Tomića. Iza svakog su, verujem, jaki teniski savezi, ili određeni interesi investitora i sponzora (nemojte da se hvatate samo za ovo prvo, stavila sam alternativno). Iskreno čisto sumnjam da nijedan od preostalih nije talentovan, samo što verovatno ne dobijaju toliki publicitet.

ajoj naopako, zagrcnuh se

Nisam se zagrcnula, ali mi čudno. Kao da se svaki dan na ulici priča o igračima sa juniorskog tura. Pre pet godina su svi znali za Gaskea-bejbi Feda i Monfa, ko je čuo za nekog Đokovića iza koga nije bio najjači teniski lobi, niti moćan savez, niti gomila wc-a na raspolaganju.

Edited by M.S.25., 19 April 2010 - 23:50.

• 0