Jump to content


Photo
- - - - -

Promena moderatora


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
107 replies to this topic

Poll: Promena moderatora (141 member(s) have cast votes)

Promena svih moderatora - da ili ne?

  1. DA (43 votes [40.95%])

    Percentage of vote: 40.95%

  2. NE (56 votes [53.33%])

    Percentage of vote: 53.33%

  3. Neću da se zamerim (6 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

Vote Guests cannot vote

#106 acinic

acinic
  • Members
  • 320 posts

Posted 27 March 2011 - 06:25

Ma svakom moderatoru treba da se sudi na godinu dana. Pa kako je radio da mu se presudi! Posted Image Ko kontrolise rad moderatora? Da li postoji neki super moderator? Evo ja sam dobio upozorenje da ometam rad moderacije. Posted Image Ma kakvo bre crno ometanje. Posted Image Na deset foruma sam registrovan. Evo ociju mi, nigde mi ne rekose da ometam. Ali ovde mi rekose da ometam. I ja sam sada uplasen, sputan. Pisem u strahu. Posted Image I ne cu moci da pruzim 100!% svojih mogucnosti. Posted Image

#107 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 27 March 2011 - 09:49

Moderatore treba k'o u Francuskoj - svakih 7 godina na izbore... :lol:
Najmanje...

Nego, fali opcija "Bo#$ me %&ta:...

#108 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 27 March 2011 - 11:00

Ma svakom moderatoru treba da se sudi na godinu dana. Pa kako je radio da mu se presudi! Posted Image Ko kontrolise rad moderatora? Da li postoji neki super moderator? Evo ja sam dobio upozorenje da ometam rad moderacije. Posted Image Ma kakvo bre crno ometanje. Posted Image Na deset foruma sam registrovan. Evo ociju mi, nigde mi ne rekose da ometam. Ali ovde mi rekose da ometam. I ja sam sada uplasen, sputan. Pisem u strahu. Posted Image I ne cu moci da pruzim 100!% svojih mogucnosti. Posted Image


Samo nemoj da reportujes, banovace te.

Attached File  o_rly.jpg   20.95KB   9 downloads