Jump to content


Photo
- - - - -

Promena moderatora


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
107 replies to this topic

Poll: Promena moderatora (141 member(s) have cast votes)

Promena svih moderatora - da ili ne?

  1. DA (43 votes [40.95%])

    Percentage of vote: 40.95%

  2. NE (56 votes [53.33%])

    Percentage of vote: 53.33%

  3. Neću da se zamerim (6 votes [5.71%])

    Percentage of vote: 5.71%

Vote Guests cannot vote

#31 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 07 April 2010 - 21:27

Glasala NE. Tj teoretski bi bilo da (smenjiva vlas' :ph34r: ) prakticno ne jer sam skontala nameru....meni vecina ljudi odgovara - ako neko predje liniju moze da se razgovara... inace - oladi BD :)

#32 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 07 April 2010 - 21:28

Zato što se i iz aviona vidi na koga si mislio.A i 'vako ti imaš vel'ke probleme sa njima dvojicom.I čim uđeš u klinč sa njima uvek iziđeš sa par modrica.


Eto vidis da si pogrijesio. Nisam mislio na Vladana uopste  :D


Nego zamjeri se moderatorima, sta mi je to trebalo :ph34r:  a ko se jos kod nas dobrovoljno odrekao fotelje i mirno predao vlas'  :)

Edited by alek33, 07 April 2010 - 21:30.


#33 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 07 April 2010 - 21:38

:ph34r: :) :D

Mazohista: Muci me molim te.
Sadista: Necu!


Fenomenalan.

 a ko se jos kod nas dobrovoljno odrekao fotelje i mirno predao vlas'  :D


Kostunica.

#34 BlackDog

BlackDog
  • Members
  • 2,951 posts

Posted 07 April 2010 - 21:40

Glasala NE. Tj teoretski bi bilo da (smenjiva vlas' :ph34r: ) prakticno ne jer sam skontala nameru....meni vecina ljudi odgovara - ako neko predje liniju moze da se razgovara... inace - oladi BD :)


dobro je anđo nemoj više, pregoreće ti mozak........

Edited by BlackDog, 07 April 2010 - 21:40.


#35 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 07 April 2010 - 21:41

Nego zamjeri se moderatorima, sta mi je to trebalo :ph34r:  a ko se jos kod nas dobrovoljno odrekao fotelje i mirno predao vlas'  :)


Šta te briga, ti i da te banuju imaš toliko rezervnih foruma na kojima možeš da seiriš o tzv. RS i "srpskoj stvari".
Mi, "atlantisti", nemamo.

#36 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 07 April 2010 - 21:43

Šta te briga, ti i da te banuju imaš toliko rezervnih foruma na kojima možeš da seiriš o tzv. RS i "srpskoj stvari".
Mi, "atlantisti", nemamo.


Pa zato ga i trebamo čuvati :ph34r:

#37 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 07 April 2010 - 21:44

dobro je anđo nemoj više, pregoreće ti mozak........


:) jbte da sam plavusa bio bi problem .... neka neka eto mozes da 'punis baterije' udarajuci po meni :D
Mislim mozda ti se neko zamerio ali cela korpa? :ph34r: nema sanse....

#38 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 07 April 2010 - 21:45

Forum nije fejsbuk grupa virtuelnih drugara.

#39 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 07 April 2010 - 21:47

...


Normalno, ne!

Neka, kako bih rekao, licna ljutnja i ozlojedjenost prodje za desetak dana.

Nego, kao i u svakom ovakvom slucaju, odmah su se pojavili 4umski nikovi koji bi da izliju zuc - vidite li, neko s njima nece da "diskutuje ozbiljno / ismejava njihove stavove".
So what?

Kako kaze narodna: zasviri, pa za pojas zadeni!
Ne umes da sviris? - Pa sto se turas medju 4umske soliste?

Topicstarteru sam mogao da posavetujem: pre nego si postavio poll - trebao si da izrazis svoju ljutnju PM-om Modu koji te je razgnevio.
Ovo je nekorektno.

...

#40 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 07 April 2010 - 21:49

Kostunica.

E sad si i ti izgubio sav kredibilitet. Gdje ces za Kostunicu nesto pozitivno reci  :ph34r:

Šta te briga, ti i da te banuju imaš toliko rezervnih foruma na kojima možeš da seiriš o tzv. RS i "srpskoj stvari".
Mi, "atlantisti", nemamo.

Yeboga patak, nisam ja tema ove teme, nego moderatori. Imas priliku da ih hvalis sada nesmetano i da ih kobajagi branis. Zbog toga ova tema i postoji, da se hvali moderacija. Pusti mene ja sam vec dovoljno zasro, jedini javno priznavsi da sam glasao ZA.  :D (Ne racunamo postavljaca teme kojeg ne citam jer me iritira njegov avatar :) )

#41 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 07 April 2010 - 21:49

Forum nije Support Group Event za ljude sa RL problemima.

#42 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 07 April 2010 - 21:50

...


Normalno, ne!

Neka, kako bih rekao, licna ljutnja i ozlojedjenost prodje za desetak dana.

Nego, kao i u svakom ovakvom slucaju, odmah su se pojavili 4umski nikovi koji bi da izliju zuc - vidite li, neko s njima nece da "diskutuje ozbiljno / ismejava njihove stavove".
So what?

Kako kaze narodna: zasviri, pa za pojas zadeni!
Ne umes da sviris? - Pa sto se turas medju 4umske soliste?

Topicstarteru sam mogao da posavetujem: pre nego si postavio poll - trebao si da izrazis svoju ljutnju PM-om Modu koji te je razgnevio.
Ovo je nekorektno.

...


Ipak se nije dogodio narod :ph34r:

#43 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 07 April 2010 - 21:54

...

Forum nije Support Group Event za ljude sa RL problemima. ...



Nemoj polaziti od sebe.

...

#44 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 07 April 2010 - 21:54

Trebalo bi mozda u RL osnovati grupu za Podrsku ljudima koji imaju problema na Forumu  :)

Nego sta mislite da li na forum idu mnogo vise ljudi koji stvarno imaju problema u RL  :ph34r: Evo gledam svoj profil, skocio mi prosjek na 6.45 postova dnevno.  :D Kada to predje na dvocifreni broj, onda tu nesto ozbiljno skripi u RL.

#45 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 07 April 2010 - 21:56

Yeboga patak, nisam ja tema ove teme, nego moderatori. Imas priliku da ih hvalis sada nesmetano i da ih kobajagi branis. Zbog toga ova tema i postoji, da se hvali moderacija. Pusti mene ja sam vec dovoljno zasro, jedini javno priznavsi da sam glasao ZA.  :) (Ne racunamo postavljaca teme kojeg ne citam jer me iritira njegov avatar :ph34r: )


Jao, kako vama tradicionalistima više ne dojadi ta konstantna preplašenost od autoriteta?
Od Slobe Slobode, preko Raše pa do forumskih "autoriteta".
Nisi ti tema nego generalno mislim da svako tebi sličan u kratkom roku može da nađe sebi forum gde će takvim stavovima biti pozicioniran kao "beli medved".