Jump to content


Photo
- - - - -

Serija INDIJA


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
27 replies to this topic

#1 Analjilja

Analjilja
  • Members
  • 183 posts

Posted 31 March 2010 - 15:25

Da li cete da gledate?

#2 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 31 March 2010 - 17:34

Jel se to meni učinilo da oni Indijci govore na portugalskom?

#3 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 31 March 2010 - 17:59

Jel se to meni učinilo da oni Indijci govore na portugalskom?


Jesi primetio da u naslovu piše "Najgledanija brazilska telenovela svih vremena" :ph34r:

#4 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 31 March 2010 - 18:04

Nisam ni gledao naslov, samo uhvatio par minuta epizode. Koja smejurija. Ne sumnjam da će podići gledanost, mada, vidim da je savremena turska telenovela na Foksu već pobrala simpatije naroda :ph34r:

#5 latinac

latinac
  • Members
  • 15 posts

Posted 31 March 2010 - 22:22

odlična serija. nije najgledanija brazilska, ali je najskuplja. turska serija je isto super.

#6 stvorko

stvorko
  • Banned
  • 3,004 posts

Posted 14 April 2010 - 17:02

strasno u sta se b92 pretvorio. od urbane televizije do velikog brata i spanskih serija...

#7 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 14 April 2010 - 17:57

strasno u sta se b92 pretvorio. od urbane televizije do velikog brata i spanskih serija...


A ima i hrvatskih. :ph34r:

#8 maharaja

maharaja
  • Members
  • 81 posts

Posted 04 May 2010 - 09:17

Ova serija je stvarno krsh. Bas bih voleo da vidim podatke o gledanosti... no verovatno se cuvaju kao najstroza tajna od koje zavisi citavo covecanstvo...

#9 latinac

latinac
  • Members
  • 15 posts

Posted 04 May 2010 - 12:50

Podaci o gledanosti su izlgeda losi, jer se serija seli u podnevni i nocni termin, a na njeno mesto dolaze nasa Otvorena vrata.

#10 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 04 May 2010 - 14:15

A ima i hrvatskih. :ph34r:

Mislim da mu to i najvise smeta.

#11 Zorana

Zorana
  • Members
  • 3 posts

Posted 08 May 2010 - 09:25

Katastrofa sto je pomeren termin! Zao mi je sto sam pocinjala da gledam, svidja mi se, a sada necu moci, zbog posla...
Valjda ce se uskoro zavrsiti ova Hrvatska serija, pa da Indiju vrate u vecernji termin...

#12 latinac

latinac
  • Members
  • 15 posts

Posted 08 May 2010 - 15:44

I ja se kajem sto sam poceo da gledam. Napravise isto sto i sa Komsijama.
Hrvatska serija se zavrsava tek 8. mesecu. Ne verujem da ce ovu staviti na njeno mesto.

Neki ljudi ne zasluzuju da rade na televiziji, zato i televizija propada polako ali sigurno.

#13 hciki

hciki
  • Members
  • 3 posts

Posted 10 May 2010 - 14:15

Od sada na B92 gledam serije koje imaju najvise 1 (jednu) epizodu.Sto je sigurno - sigurno !
***************************************
I ja se kajem sto sam poceo da gledam. Napravise isto sto i sa Komsijama.

Neki ljudi ne zasluzuju da rade na B92 televiziji.

#14 NikolaP

NikolaP
  • Members
  • 5 posts

Posted 10 May 2010 - 15:03

STA NAM KAZE UREDNIK SERIJSKOG PROGRAMA B92

"Veoma mi je zao zbog izmene koju smo morali da izvedemo i kojom smo izazvali Vase nezadovoljstvo, ali Vas molim da mi verujete kako smo bili primorani da to ucinimo iskljucivo rukovodjeni komercijalnim interesima nase kuce. Naime, i sam sam (bas kao i Vi i Vasi prijatelji) bio odusevljen serijom INDIJA i zato je ona i stigla na repertoar TV B92, no rezultati gledanosti ovog programa su tako slabi da nam ona u dosadasnjim terminima emitovanja proizvodi samo nesagledivu stetu...



U nadi da cete ipak imati razumevanja za nase argumente, srdacno Vas pozdravljam


Aleksandar D. Kostic
urednik filmskog i serijskog programa TV B92"


POSTOVANA TV B92 AKO VAM NA STETU IDE EMITOVANJE SERIJA NEMOJTE IH KUPOVATI I EMITOVATI. SAMIM TIM IH NECETE UPROPASCAVATI.
A I KOJA SERIJA MOZE IMATI STALNU PUBLIKU I VELIKU GLEDANOST AKO SE EPIZODE EMITUJU KAKO SE STIGNE I BEZ STALNOG TERMINA?
JOS KADA STE SERIJU STAVILI NA DVE EPIZODE NEDELJNO ZNALO SE DA OVO SLEDI.

Edited by NikolaP, 10 May 2010 - 15:47.


#15 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 11 May 2010 - 09:18

Ahm, dobro jutro logiko, uzrok-posledica, trice i kucine. Serija je kupljena, stavljena u termin, emitovana u terminu redovno, nije gledana. Serija je maknuta iz termina. Kako je to serija upropascena promenom termina, kada je do promene termina doslo posle katastrofalno losih rezultata gledanosti? :ph34r:

edit:slovce

Edited by Artur Dent, 11 May 2010 - 09:19.