Jump to content


Photo

Novi Haski optuzenici


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
33 replies to this topic

#1 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 26 February 2003 - 15:14

evo samo nekih od 40 novih optuzenika:

1. Car Dusan- zato sto se u Srbiji vise drzao svog nego Medjunarodnog zakona o saradnji sa tribunalom.

2. Kraljevic Marko - zato sto je uprkos interesima medjunarodne zajednice orao drumove i trazio kavgu sa "Partnerstvom za mir."

3. P.P.Njegos - zato sto se kao verski poglavar izjasnjavao kao Srbin,bez predhodnog referenduma.

4. Karadjordje - zato sto je bez saglasnosti Generalne skupstine UN digao ustanak i suprotstavio se novom svetskom poretku.

5. Vuk Karadzic - zbog nicim izazvanog opismenjavanja Srba.

6. Gavrilo Princip - zbog dokazane krivice za masakr na Markalama.

7. Radomir Putnik - trazi se zbog optuznice da je oformio paravojne formacije na Kolubari,Srebrenici,Racku...

8. Vlade Divac - optuzen za genocid nad Indijanom,Jutom,Filadelfijom kao i za opsadu i bombardovanje Cikaga.

#2 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 26 February 2003 - 15:27

5. Vuk Karadzic - zbog nicim izazvanog opismenjavanja Srba.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
I SLABO OBAVLJENOG POSLA.

#3 Tromotorac

Tromotorac
  • Members
  • 5,480 posts

Posted 26 February 2003 - 15:30

Ne lupajte.

#4 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 26 February 2003 - 16:35

Tromotorac:
Ne lupajte.

Vala bash!

#5 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 26 February 2003 - 23:23

MS691: Svaka cast na budalastini i potpunom nerazumevanju sustine!

#6 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 27 February 2003 - 02:25

Too SM169
........

Pre vise meseci jedan forumski "lik" je vrisnuo:

Ja sam nacionalista jer mogu da citam dela B.Pekica, D.Kisa, M.Crnjanskog u originalu!
Ja sam nacionalista jer pripadam narodu na cijem je jeziku napisana "Santa Maria della Salute"!
Ja sam nacionalista jer je deo moje kulturne bastine Studenica, Hilandar, Nadezda Petrovic, Sava Sumanovic...
Ja sam nacionalista jer pripadam zemlji svetskog prvaka u kosaci i dobitnika Nobelove nagrade za knjizevnost!
ja sam nacionalista jer na mom jeziku filmove prave G.Paskaljevic, S.Dragojevic, G.Markovic, Pavlovic, Kusturica..
Ja sam nacionalista jer u srpskim pozoristima mogu da gledam M.Dravic, Lj.Tadica, P.Kralja, P.Bozovica...
Ja sam nacionalista jer su dva kratera na Mesecu nazvana po N.Tesli i Milutinu Milankovicu!
Ja sam nacionalista jer mogu da igram "moravac"!
Ja sam nacionalista jer je mom narodu pripadao Dragoslav Srejovic, covek cija su arheloska otkrica pomerila dotadasnja shvatanja praistorije!
Ja sam nacionalista i zbog mnogo cega drugog , ali znam da program VK i njemu slicnih politicara nije nacionalisticki jer se on zalaze i predstavlja vrednosti ovih ljudi zbog kojih sa ponoson mogu reci da sam iz Srbije!...


na sta sam sa zadovoljstvom postovao:

Ja sam nacionalista jer mogu da citam dela XYZ - izdata u .... 1.000 primeraka! (dok istivremeno Udruzenje pisaca ima preko 1200 "clanova")
Ja sam nacionalista jer pripadam narodu na cijem je jeziku napisano .... a sta tek nikad nece!
Ja sam nacionalista jer je deo moje kulturne bastine .... vizantijsko nasledje i par slikara cije se ime tesko izgovara, a delo tesko vari!
Ja sam nacionalista jer pripadam zemlji svetskog prvaka u ... jednom americkom sportu i jedinog dobitnika Nobelove nagrade (koga svojataju tri naroda)!
Ja sam nacionalista jer na mom jeziku filmove prave i neki holivudski mediokriteti!
Ja sam nacionalista jer u srpskim pozoristima mogu da gledam Grand Kafa Damu...
Ja sam nacionalista jer su dva kratera na Mesecu nazvana po N.Tesli (americkom naucniku) i M.Milankovicu (koga vrli Srbi izbacise iz nauke, posla, kuce i zivota)...i jer se Mesec sav sastoji samo od kratera!
Ja sam nacionalista jer mogu (bilo kako da batrgam nogama / pa makar i na zlatnim stakama) i igram bilo sta (upisi po zelji: kolo, oro, fudbal, poskocice, "neka bije, neka bije"...)!
Ja sam nacionalista jer je mom narodu pripadao D.Srejovic, covek cija su arheloska otkrica pomerila dotadasnja shvatanja (srpske) praistorije (koja i danas traje)!
Ja sam nacionalista i zbog mnogo cega drugog , ali mnogo toga ne znam....
Program V.K. i njemu slicnih je nacionalisticki jer se on zalaze i predstavlja vrednosti zbog kojih sa stidom moram priznati da sam iz Srbije!...


Pa bih dodao, - a sta ce nama uopste:

1. Dusan - kad imamo "borce za srbsko pravo" Obraz
2. Marko - kad imamo Marka Milosevica
3. Njegos - kad imamo M. Beckovica
4. Karadjordje - kad imamo Zlobimira
5. Vuk - kad imamo B. Crncevica
6. Princip - kad imamo R. Karadzica
7. Putnik - kad imamo Arkana i "kep-a" Dragana
8. Divac - kad imamo onog bolida sa Drazom na "desnici" i bolida Pedju, kome je "bezgaci kontejner za implante" pomogla da pobedi.

Kako je, ono rekao, jedan drugi lik sa ovog foruma:

MS 691 - bezi dole da ti ne oduzmem krpenjacu!

#7 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 27 February 2003 - 07:55

Kinik:
Too SM169
........

Pre vise meseci jedan forumski "lik" je vrisnuo:

Ja sam nacionalista jer mogu da citam dela B.Pekica, D.Kisa, M.Crnjanskog u originalu!
Ja sam nacionalista jer pripadam narodu na cijem je jeziku napisana "Santa Maria della Salute"!
Ja sam nacionalista jer je deo moje kulturne bastine Studenica, Hilandar, Nadezda Petrovic, Sava Sumanovic...
Ja sam nacionalista jer pripadam zemlji svetskog prvaka u kosaci i dobitnika Nobelove nagrade za knjizevnost!
ja sam nacionalista jer na mom jeziku filmove prave G.Paskaljevic, S.Dragojevic, G.Markovic, Pavlovic, Kusturica..
Ja sam nacionalista jer u srpskim pozoristima mogu da gledam M.Dravic, Lj.Tadica, P.Kralja, P.Bozovica...
Ja sam nacionalista jer su dva kratera na Mesecu nazvana po N.Tesli i Milutinu Milankovicu!
Ja sam nacionalista jer mogu da igram "moravac"!
Ja sam nacionalista jer je mom narodu pripadao Dragoslav Srejovic, covek cija su arheloska otkrica pomerila dotadasnja shvatanja praistorije!
Ja sam nacionalista i zbog mnogo cega drugog , ali znam da program VK i njemu slicnih politicara nije nacionalisticki jer se on zalaze i predstavlja vrednosti ovih ljudi zbog kojih sa ponoson mogu reci da sam iz Srbije!...


na sta sam sa zadovoljstvom postovao:

Ja sam nacionalista jer mogu da citam dela XYZ - izdata u .... 1.000 primeraka! (dok istivremeno Udruzenje pisaca ima preko 1200 "clanova":wink:
Ja sam nacionalista jer pripadam narodu na cijem je jeziku napisano .... a sta tek nikad nece! 
Ja sam nacionalista jer je deo moje kulturne bastine .... vizantijsko nasledje i par slikara cije se ime tesko izgovara, a delo tesko vari!
Ja sam nacionalista jer pripadam zemlji svetskog prvaka u ... jednom americkom sportu i jedinog dobitnika Nobelove nagrade (koga svojataju tri naroda)!
Ja sam nacionalista jer na mom jeziku filmove prave i neki holivudski mediokriteti!
Ja sam nacionalista jer u srpskim pozoristima mogu da gledam Grand Kafa Damu...
Ja sam nacionalista jer su dva kratera na Mesecu nazvana po N.Tesli (americkom naucniku) i M.Milankovicu (koga vrli Srbi izbacise iz nauke, posla, kuce i zivota)...i jer se Mesec sav sastoji samo od kratera!
Ja sam nacionalista jer mogu (bilo kako da batrgam nogama / pa makar i na zlatnim stakama) i igram bilo sta (upisi po zelji: kolo, oro, fudbal, poskocice, "neka bije, neka bije"...)!
Ja sam nacionalista jer je mom narodu pripadao D.Srejovic, covek cija su arheloska otkrica pomerila dotadasnja shvatanja (srpske) praistorije (koja i danas traje)!
Ja sam nacionalista i zbog mnogo cega drugog , ali mnogo toga ne znam....
Program V.K. i njemu slicnih je nacionalisticki jer se on zalaze i predstavlja vrednosti zbog kojih sa stidom moram priznati da sam iz Srbije!...


Pa bih dodao, - a sta ce nama uopste:

1. Dusan - kad imamo "borce za srbsko pravo" Obraz
2. Marko - kad imamo Marka Milosevica
3. Njegos - kad imamo M. Beckovica
4. Karadjordje - kad imamo Zlobimira
5. Vuk - kad imamo B. Crncevica
6. Princip - kad imamo R. Karadzica
7. Putnik - kad imamo Arkana i "kep-a" Dragana
8. Divac - kad imamo onog bolida sa Drazom na "desnici" i bolida Pedju, kome je "bezgaci kontejner za implante" pomogla da pobedi.

Kako je, ono rekao, jedan drugi lik sa ovog foruma: 

MS 691 - bezi dole da ti ne oduzmem krpenjacu!

Sve sami bolidi! Imaš li kući ogledalo?

#8 pulsar

pulsar
  • Members
  • 1,721 posts

Posted 27 February 2003 - 08:56

Ovo bi toboze trebalo biti smijesno. Kao sto vladan rece, ipak samo pokazuje nedostatak smisla za sustinu problema.

http://blic.gates96....rane/H-umor.htm

#9 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 27 February 2003 - 11:11

Boze, koja histerija!

Srbima niko ne zeli da nametne kolektivu krivicu, oni sami imaju kolektivizirajuci nacin misljenja.

#10 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 06 March 2003 - 10:46

hm
iskreno meni je ta lista bila duhovita i ironicna jer ona budala od Del Ponteove je mogla samo da iznese dokaz o hladnjacama i da mu zapecati sudbinu a ne da ga mrcvari svaki dan.
Isto vazi i za Seselja i sve ostale a iza svega toga stoji da smo krivi i da treba da placamo ratnu odstetu.
to je moje misljenje.

i jos nesto Kinik predstavi se lepo kazi da si SISTER da ne proveravamo adrese i ostalo.
i pozdravi svog sajber ortaka Indy-ja koji je bar imao toliko obraza da prizna da koristi vise nickova.

cccc pa ovde covek vise ne sme nista da kaze odmah histerija.

ma koji sam i dolazio...

#11 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 06 March 2003 - 13:15

Evo ti Milovanove "elite" uhvacene na pusenju :lol:

P.S. Da smirim i ja tenzije malo, onako, reda radi :grin:

#12 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 06 March 2003 - 14:32

stvarno cccc nadam se da si i pocrveneo

sad ce da pocnu sa optuzbama da sam obrazovac,nacista,radikal,Srbin itd itd

#13 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 06 March 2003 - 15:35

Je li to znaci da ti biti Srbin svrstavas u istu grupu kao i biti radikal ili biti nacista?

#14 Zorz

Zorz
  • Members
  • 275 posts

Posted 06 March 2003 - 19:15

Pulsar:
[/quote]Ovo bi toboze trebalo biti smijesno. Kao sto vladan rece, ipak samo pokazuje nedostatak smisla za sustinu problema.[/quote]


A vi nemate smisao za humor. Previse ste se uozbiljili. Pa nije sastanak, da ne kazem kongres (upsss)], niti posleratna radna akcija.

Bas je smesno! XA-XA-XA-XA......


XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA............................+ :grin:

xaxaxaxaxaaxaxxaxaxaxxxxxxxxx

I potpuno se slazem sa gnevom MS????


-------



Tu Erejzerhed:


[quote]Je li to znaci da ti biti Srbin svrstavas u istu grupu kao i biti radikal ili biti nacista?[/quote]

Pa to neki stalno cine. Ne bih o tome da ne kvarim temu....a "vic" je ODLICAN!

#15 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 06 March 2003 - 22:36

i jos nesto Kinik predstavi se lepo kazi da si SISTER da ne proveravamo adrese i ostalo.
i pozdravi svog sajber ortaka Indy-ja koji je bar imao toliko obraza da prizna da koristi vise nickova.


cekajte malo, indy koristi vise nickova???
ne mogu da verujem!
boze, kako sam samo naivan...
na kraju ce ispasti da je kinik = sister, yc = jovana, nesa = franz, a aenima = jamie...
ili vladan = hromi daba?
postajem paranoican!