Jump to content

Photo
- - - - -

MLB

• Please log in to reply
1623 replies to this topic

#31 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,349 posts

Posted 06 April 2010 - 08:36

Perfect weekend.
Odgledah juče polovinu utakmice Cincinnati - St Louis i kad sam stigao kuči, uhvatih kraj Atlanta - Chicago. Atlanta razbila Cubse. Danas popodne još da pogledam uvodnu utakmicu između Yenkija i Čarapa, koju sam snimio...
  • 0

#32 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,015 posts

Posted 06 April 2010 - 08:47

Razbila ih Atlanta. Jason Heyward prvi AB u karijeri i odmah homer.

Jeff Samardzija Posted Image, kad god ga gledam uvek se zapitam zasto nije ostao u americkom fudbalu, mnogo mu je bolje islo...
  • 0

#33 sebulba

sebulba
  • Members
  • 68 posts

Posted 09 April 2010 - 22:17

Atlanta moze dosta da uradi ove godine. Koliko cuh, ovo je poslednja sezona za matorog Bobby Cox-a na klupi kao manager-a. On je legenda, i ne bi me cudilo da se Bravesi domognu play off-a, pa zasto ne i WS.

Edited by sebulba, 09 April 2010 - 22:17.

• 0

#34 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 09 April 2010 - 23:46

Atlanta moze dosta da uradi ove godine. Koliko cuh, ovo je poslednja sezona za matorog Bobby Cox-a na klupi kao manager-a. On je legenda, i ne bi me cudilo da se Bravesi domognu play off-a, pa zasto ne i WS.

vala, plejofova je video dosta u karijeri :) a kako je krenuo heyward, mozda ga i natera da ostane josh koju godinu :ph34r:
  • 0

#35 wu tang clan

wu tang clan
  • Members
  • 461 posts

Posted 11 April 2010 - 10:10

CC za malo da baci no-hitter sinoc.

"It's hard to say I want to throw a no-hitter one day, because it's so hard to do. You have to be lucky. When you get that close and you're in a game, you want to try to have it happen for you."
-- CC Sabathia

http://mlb.mlb.com/n...0...sp&c_id=mlb
  • 0

#36 sebulba

sebulba
  • Members
  • 68 posts

Posted 12 April 2010 - 12:15

Veceras dobra zabava na ESPN:
Kansas City at Detroit, Boston at Minnesota (Opening Day at Target Field)
i na kraju Chicago WS at Toronto.
Novi Target Field zaista izgleda fantasticno.
  • 0

#37 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,015 posts

Posted 13 April 2010 - 18:53

Ovacije za Godzillu na Yankee stadionu.

Edited by Skyglider, 13 April 2010 - 18:54.

• 0

#38 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,349 posts

Posted 13 April 2010 - 19:00

Ovacije za Godzillu na Yankee stadionu.

Da, baš je bilo lepo, kako su ga sačekali i pozdravili pre battinga.. :ph34r:
  • 0

#39 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,015 posts

Posted 14 April 2010 - 22:59

Sanchez objasnio neke stvari :ph34r:
  • 0

#40 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,015 posts

Posted 18 April 2010 - 15:15

No hitter za Jimeneza sinoc.
  • 0

#41 wu tang clan

wu tang clan
  • Members
  • 461 posts

Posted 25 April 2010 - 23:17

Opet nam se uspavao podforum :) Na ESPN America smaraju sa NHL pa smo uskraceni za MLB,ali dobro play-off je.Pokusao sam par puta da gledam prenos na Areni ali ne ide,komentarisanje me ubija.Momci rade dobar posao,ali nije to to. :ph34r:
  • 0

#42 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,015 posts

Posted 27 April 2010 - 16:43

Ne znam na koje komentatore mislis na Areni, da li na one koji prenose sredom ili nedeljom ? Sto se mene tice, mislim da momci koji rade nedeljom mnogo bolje odradjuju posao nego ovi sredom.

Na ESPN America zaista pomalo smaraju sa hokejem, ali i to bi trebalo da resim uskoro posto sam pribavio satelitsku antenu... Samo da dodje majstor da mi namontira, pa ce izbor biti, nadam se, veci.
  • 0

#43 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,349 posts

Posted 28 April 2010 - 07:49

Ja kontam da uplatim mlb.tv

Imaju opciju i na PS3, pa bi mi bilo super, sam biraš utakmice i uživaš... :ph34r:
  • 0

#44 wu tang clan

wu tang clan
  • Members
  • 461 posts

Posted 28 April 2010 - 11:47

Ne znam na koje komentatore mislis na Areni, da li na one koji prenose sredom ili nedeljom ? Sto se mene tice, mislim da momci koji rade nedeljom mnogo bolje odradjuju posao nego ovi sredom.

Na ESPN America zaista pomalo smaraju sa hokejem, ali i to bi trebalo da resim uskoro posto sam pribavio satelitsku antenu... Samo da dodje majstor da mi namontira, pa ce izbor biti, nadam se, veci.

Hmm nisam siguran koji je dan,ima onako iritantan glas.Plus nikad ne spominju koji pitch se baca.Manje iskusni gledaoci sigurno ne mogu sami da prepoznaju.Daleko od toga da lose komentarisu,ali nekako ubija celo iskustvo. :ph34r:
  • 0

#45 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 8,015 posts

Posted 28 April 2010 - 20:38

Ja kontam da uplatim mlb.tv

Imaju opciju i na PS3, pa bi mi bilo super, sam biraš utakmice i uživaš... :ph34r:

Nije to lose, mozda i ja uzmem....

Hmm nisam siguran koji je dan,ima onako iritantan glas.Plus nikad ne spominju koji pitch se baca.Manje iskusni gledaoci sigurno ne mogu sami da prepoznaju.Daleko od toga da lose komentarisu,ali nekako ubija celo iskustvo. :)

To su onda oni od srede. :D
  • 0