Jump to content


Photo
- - - - -

MLB


  • Please log in to reply
1673 replies to this topic

#16 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 03 April 2010 - 11:12

Prava stvar na otvaranju sezone.

Samo da dodam da ce i Arena prenositi istu utakmicu. :ph34r:
  • 0

#17 wu tang clan

wu tang clan
  • Members
  • 461 posts

Posted 03 April 2010 - 11:41

Prava stvar na otvaranju sezone.

Samo da dodam da ce i Arena prenositi istu utakmicu. :ph34r:



Noć - nedelja na ponedeljak na Arenasport televiziji kreću direktni prenosi vrhunskog profesionalnog bejzbola. MLB liga najbolja na svetu.

Direktan prenos na arenasport 1 programu u 02:00h NY Yankees - Boston Red Sox

http://www.tvarenasp...---00h-as1.html





Sad sam u dilemi,da li gledati Arenu zbog HD ili ESPN zbog komentatora.Slatke muke,a do pre par godina nismo imali nista. :) Samo kad bi kupili NBA,jos su doveli Edina sa OBN.

Edited by wu tang clan, 03 April 2010 - 11:42.

  • 0

#18 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 03 April 2010 - 13:09

Koliko znam svi kablovski operateri konvertuju Arenin HD u SD, dok ne pribave neophodnu opremu za emitovanje HD signala. Ja bar nemam Arenu HD. :)

A upravo pomenuti Edin ce komentarisati MLB, sa jos jednom momkom. :ph34r:
  • 0

#19 wu tang clan

wu tang clan
  • Members
  • 461 posts

Posted 03 April 2010 - 13:26

Ja gledam Arenu preko satelita u HD.SBB ima svu potrebnu opremu i HD paket.Samo da se jos neko seti i ubaci Arenu,za ostale provajdere ne znam.

Znaci Edin vodi MLB,ako ima barem procenat znanja za baseball koji ima sa kosarku bice sjajno.Jedini komentator sa ovih prostora koga sa uzivanjem slusam.Kako su bobro radili proslogodisnju seriju Boston-Bulls... :ph34r:
  • 0

#20 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 03 April 2010 - 13:34

...............Kako su bobro radili proslogodisnju seriju Boston-Bulls... :)

Samo zbog tog komentatora, meni je to najbolja NBA serija koju sam u zivotu odgledao (normalno i kvalitet je bio vrhunski, ali kakav su dodatni smek dali njih dvojica, posebno Edin).

Meni je on najjaci bio kad je jedanput kasnio prenos basketa, ukljucuju se na kraj 1/4 i on kaze, parafraziracu "Izvinjavamo se dragi gledaoci, nekom iz rezije je bilo tesko da izracuna kad ce da se zavrsi prethodna emisija, kao da je u pitanju nuklearna fizika" :ph34r:
  • 0

#21 wu tang clan

wu tang clan
  • Members
  • 461 posts

Posted 03 April 2010 - 14:24

Ta serija je po mnogima bila najbolja ikad u istoriji NBA lige,pogotovo sto je bila prva runda.Pored toga sto se sprda Edin ima fenomenalno kosarkasko znanje,covek moze nesto i da nauci. :ph34r:
  • 0

#22 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 03 April 2010 - 14:33

Ta serija je po mnogima bila najbolja ikad u istoriji NBA lige,pogotovo sto je bila prva runda.Pored toga sto se sprda Edin ima fenomenalno kosarkasko znanje,covek moze nesto i da nauci. :ph34r:

Ma da, oduvek on pocinje prenose analizom kao sto rade Amerikanci (key players, key stats categories.....) Pazljivo prati desavanja na terenu, uvek sa nekim zanimljivim zapazanjima, ja se cesto kidam da li da gledam NCAA na Areni ili na ESPN
  • 0

#23 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 03 April 2010 - 18:43

ja se cesto kidam da li da gledam NCAA na Areni ili na ESPN


budi chovek, pa gledaj na areni... danas ce imati veliki problem - voljeni duke ili omiljeni da'sean butler :ph34r:

a bice i nba na areni, nazalost, verovatno tek od sledece sezone.
  • 0

#24 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 03 April 2010 - 18:47

budi chovek, pa gledaj na areni... danas ce imati veliki problem - voljeni duke ili omiljeni da'sean butler :ph34r:

a bice i nba na areni, nazalost, verovatno tek od sledece sezone.

Ufff, to jedva cekam, Edin ce i od meca NJ Nets vs. Min napraviti spektakl.

Nego, spameru :D otkud ti?? Video da te stizu po broju postova :)
  • 0

#25 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 03 April 2010 - 21:34

eh, pregazilo je mene vreme ovde odavno :ph34r:
  • 0

#26 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 04 April 2010 - 04:14

Iako te pregazilo vreme, nisam video jos da neko ima bar pola postova kao ti. :D

Nego, spameru :D otkud ti?? Video da te stizu po broju postova :ph34r:


Vuce ga nostalgija. :)
  • 0

#27 Danone999

Danone999
  • Members
  • 1,335 posts

Posted 04 April 2010 - 16:03

Skidam kapu Edinu ali ipak bih voleo da ostane NBA na Sport klubu jer imam samo Arenu 1. :)
Arena je vec maznula NHL,NFL,koledz basket i fudbal od SK-a i uz MLB dosta im je. :ph34r:
Za sve ove sportove imam alternativu (ESPN) ali za NBA ne bih imao pa bih morao da istresem jos 500 din mesecno za ostale Arene
  • 0

#28 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 04 April 2010 - 20:00

Za sve ove sportove imam alternativu (ESPN) ali za NBA ne bih imao pa bih morao da istresem jos 500 din mesecno za ostale Arene


moracesh da se pripremish, mislim da je gotovo izvesno da nba od sledece sezone ide na areni. i to ce, za razliku od sk, biti ozbiljno - 5-6 tekmi nedeljno, poneki hardwood classic, kao i normlani komentatori.
  • 0

#29 wu tang clan

wu tang clan
  • Members
  • 461 posts

Posted 05 April 2010 - 11:43

Prilicno kvalitetno komentarisana igra sinoc na Areni.Nadam se da ce se jos ljudi sa ovih prostora zaljubiti u ovaj sport.Veceras na ESPN doubleheader


19h St. Louis at Cincinnati

22h Chicago Cubs at Atlanta
  • 0

#30 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 05 April 2010 - 14:17

Slazem se za komentatore, zaista su na visokom nivou odradili prenos nocas.

A sto se tice same utakmice, prava derbi predstava, a Yankees-i su uprkos porazu dobili znacajno pojacanje, Curtisa Granderson-a. Prvi AB za klub i odmah HR.
  • 0